Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autoremont
#1
Kui keegi soovib Põlvas oma autole lasta remonti teha siis selleks väga vale koht on Põlvas Oja 7 asuv autoremonditöökoda SOJANNE OÜ. Nood mehed monteerivad oma suva järgi sinu auto külge külapealt kokku ostetud varuosi ja samas vahetatakse töökorras vidinad vigaste vastu välja. Vähemalt mina jäin seal vaakumpumbast (kesklukk) ja tulede releeblokk ilma samas töökorras auto mis mulle üle anti sisaldas jahutussüsteemis jahutusvedelikku 0,5 liitrit! Kui keegi soovib veel samasugust õnnetust omale siis nende jaoks olete teretulnud nähtus , NB! raha võta ropult kaasa kuna hinnad on absurdsed, Mul vahetati polkikaanetihend ära miis võttis aega 40 päeva ja arve esitati mulle 640.- euri (muidugi lootsid nad .et olen nii idioot .et maksan kõik kinni ja mingeid küsimusi ei esita!) nende vkahjuks olen siiski pisut nutikam ja tean kus autol mingi asi asub ja milleks on see ette nähtud. Miks peab plokikaanetihendi vahetamisel auto tagumise istme välja tõstma? Äkki oskab keegi vastata!
Vasta
#2
Selle peaks nüüd küll vaba teema alla ringi tõstma. Turu teemasid paljud ju ei vaata...

Eks tagaistet on ikka väljas parem puhastada, kui sinna on "töö" käigus mingeid vedelikke sattunud... Iseasi, kas seda nüüd tööks saab nimetada ja kui eetiline on selle arvelekeevitamine.
Vasta
#3
No sellist absurdsust on lausa häbi lugeda, et üldse meie maal mõni selline töökoda eksisteerida saab.
Räägi, kuidas asja kavatsed lahendada või oled juba lahendanud?
Mis tulemused on?
OSTAN Põllumaad ja Metsa ÜLE KOGU EESTI piiramatus koguses! Autode müük ja tellimine välismaalt. Lisaks autode hooldus, remont, pesula ja rehvivahetus! helista - 5255598
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Autoremonditöökoja, autoremont Tallinnas carvex.ee 0 2,806 27-04-2017, 10:59 AM
Viimane postitus: carvex.ee
  Autoremont, plekitööd, autovärvimine arturmalcik 2 6,615 05-05-2015, 02:46 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Kips&Carry autopesula/rehvitöökoda/autoremont Kipscarry.ee 0 2,336 27-09-2011, 11:43 AM
Viimane postitus: Kipscarry.ee



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne