Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paintball Klubiga
#21
tonis Kirjutas:Tere!

Kuna jäi kõrvu lause, mida rohkem, seda uhkem, siis oleks minu kaaskond kokku 4, kaasaarvatud mina ise.

Parimat,
Tõnis

Väga hea, paneme kirja
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#22
Kas seal jätkub tegevust koguajaks või kui täpp otsaees siis kojusõit?Kas võib ka lõikeriistad kaasa võtta et asi igavaks ei muutuks?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#23
Lõoke Kirjutas:Kas seal jätkub tegevust koguajaks või kui täpp otsaees siis kojusõit?Kas võib ka lõikeriistad kaasa võtta et asi igavaks ei muutuks?

:bigsmile: Kõike võib,ainult lennata mitte,see liigitub dopingu alla.Nii et hoia oma varbad maas.:bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#24
Õhutõrjet oleks ka tegelt vaja.


Niisis, kes ikka tahab tulla ja kindel tulija on, siis kindlasti sellest teada anda, sest peame ju varustuse tellima enamvähem täpse arvu järgi.

Kes veel ei tea kas tuleb või mitte, siis hiljemalt 6 ndaks paneme teema sedavõrd lukku, et uusi juurde ei võta ja kes ära ytleb, maksab summa ikkagi, sest ise ei taha omast taskust vahet kinni maksta.

Niisiis natuke rohkem infot kogu ürituse kohta - teen ka esimesse postitusse sama infotulba.


Aeg: 10. Detsember 2006 - pühapäev
Asukoht: Männiku (täpsemalt selgub kohapeal, kuhu instruktor meid paneb)
Kellaaeg: Kell 12.00
Kohtumine: Kell 11.30 Hakkame Järve selveri juurest koos liikuma
Rahvast: Ei tea, esialgu 15 kindlasti, kuid loodame rohkem
Hind: Ca. 300 eeki nägu (võib olla varieeruv kuni 50 kroonga. Sularaha võtta kaasa - siis saab hea hinna) Hinna sees varustus - relv, kindad, näokaitse, riietus ja 150 kuuli - kohapeal saab juurde osta 1 eek tykk, instruktor. Jalanõud peavad endal olemas olema.

Mängust:
Kohapeal selgub, mida täpsemalt mängima hakkame - võimalusi mitmeid - lipu hõivamine, lipu kaitsmine, linnalahing, vabalahing. Olenevalt rahvast siis kohapeal koos instruktoriga paneme plaanid paika

Selga panna siis võimalikult mugavad ja sportlikud riided jalanõud ka vastavalt siis teemale. Kuulides olev värv on vesilahustuv ja tuleb pesus vabalt välja, kui peakski natuke jalanõusid või oma riideid määrima. Soovitan igaks-juhuks ka vahetusjalanõud kaasa võtta, et hiljem määrdunud või mustade jalatsitega autosse istuma ei peaks.

Ahjaa ikka veel tuletan meelde, et naised ka kaasa, võibolla saab keegi ka niisama kaasas tolkneda ja fotografeerida -sõja ajal endal seda üsna raske teha.

Kohtume siis sõjas











" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#25
Lahinguväljal näeme,raisk!!! UZIUZIUZI
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#26
pange palm ka kirja ex näeb võib olla 2-kesi (rõhk võib olla):bigsmile:
Vasta
#27
kaua see möll käib seal umbes?

Vasta
#28
ivar123 Kirjutas:kaua see möll käib seal umbes?

Minu kogemuste põhjal kestab üks lahing lipu hõivamisega umbes 15. min
Aga eks see sõltub ka platsi suurusest ja varjumis kohtadest. Ja loomulikult meeskonnast .
Vasta
#29
Minu eks-kaubalift pidi ka uue omanikuga kohale ilmuma.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#30
kelle kaudu see relvade tellimine käib, kes instruktor on??? miks kuulid nii kallid on ja mäng kestab 150 kuuliga umbes poolteist tundi,aga hopperisse läheb ju 200 kuuli. kui on relvaks tippmann custom pro. männikul ei saa eriti linnalahinguid teha, seal pole korralike majugi ju.
Vasta
#31
aa, muidu positiivne üritus, tuleks isegi aga meil rummus arvatavasti samal päeval ja seal norm suured 3 kordsed majad ja mitu tükki isegi seal
Vasta
#32
Tulen ja lasen UZI UZI UZI


Nimekiri ka juba suht hea, kellel peanahka võtta :burn:
Vasta
#33
Väga hea, hetkeseisuga siis 23 osavõtjat ja seega päris kõva madin on tulemas.

Et siis veelkord - 11.30 Hakkame Järve Selveri juurest koos liikuma ja seega natuke enne seal kohal olla.

Kellel pole, siis pange minu number telefoni mällu, et vajadusel helistada ja infot küsida. Kaasa võtke kindlasti ka sularaha, sest metsas teenuse eest kaardiga maksta ei saa. Kuna summa pannakse niikuinii kokku, siis kõik maksavad seal metsas kohapeal minu kätte ja mina siis maksan edasi - või noh jagame ette antud põhisumma osavõtjate arvuga ja nii suur summa tuleb siis näkku. ca. 300 ekki mõned kroonid siia-sinna. (Kes tahab saab kohapeal palle ja muud nänni lisaks osta - tossukad ja lõhkepaketid). Aga võtke kaasa raha niiviisi, et oleks ka peenemat olemas, sest kui kõik tahavad Jakobsonidega maksma hakata, siis läheb asi kitsaks kätte.

Lisainfot saadan jooksvalt kas osaliste mailidele või telefonidesse.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#34
Natuke täpsustuseks: kuna Selveri parkla on suur ja lai nagu kodumaa,siis teeks kokkusaamise automaattankla "123" poolses küljes,seal reeglina tühjem ka parkla.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#35
Karl Kirjutas:Natuke täpsustuseks: kuna Selveri parkla on suur ja lai nagu kodumaa,siis teeks kokkusaamise automaattankla "123" poolses küljes,seal reeglina tühjem ka parkla.

Jah, õige tähelepanek
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#36
Paneks ka 2 varustuse komplekti kinni kui veel võimalik.Ühte relva hakkaks pruukima 13,5 aastane järeltulija-ega see vanus määrav ei ole?Kui aga on mingid piirangud siis ise tulistaks kindlasti.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#37
Lõoke Kirjutas:Paneks ka 2 varustuse komplekti kinni kui veel võimalik.Ühte relva hakkaks pruukima 13,5 aastane järeltulija-ega see vanus määrav ei ole?Kui aga on mingid piirangud siis ise tulistaks kindlasti.

Piiranguid vast pole ja 13,5 aastane on juba hullem sõjard, kui me kõik kokku.

Eks üritan sebida ka sulle ja järeltulijale varustuse kaasa.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#38
Nii....

ilm.ee lubas mõnusat vihmast ilma, aga padukat õnneks siiski mitte. Hetkeseisuga on meil 25 võitlejat, paar tükki tuleb vast juurde ka, seega sõda tuleb kõva.

Kes veel pole jõudnud süveneda siis meeldetuletuseks.

1. Võta kaasa sularahas ca 300 eeki (+- 50 kr ja hea oleks, kui peenemat raha ka oleks) Kui tahad lisakuule saada, siis mingi 0,8-1 eek tükk. Selle 300 eegi eest saad 150 kuuli kaasa, aga kuna meid palju mängimas on, siis kulub ka palju. Kohapeal saab siis juurde osta ja ka muud nänni - tossukad ja lõhkepaketid.

2. Riietus olgu mugav, sportlik ja mitte kõige pidulikum. Kasutada saad küll kaitseriietuse, kuid kes teab, mis juhtuda võib, jalanõud peavad ka omal olema. Värvikuulide värv on mahapestav, seega probleemi pole.

3. Kell 11.30 hiljemalt hakkame Järve Selveri 123 tankla juurest koos männiku poole liikuma, seega kohal olla vähemalt 11.15, siis saab natuke mersujuttu ka puhuda, enne, kui suuremaks sõjaks läheb.

4. Sõjas olles tuleb täita instruktori käske ja teistesse sõdijatesse suhtuda heatahtlikult, ehkki sõjas on kõik lubatud. Ei ole mõtet hakata tähti närima, et "ma ei saanud pihta, ainult riivas" jne jne.

5. Pihtasaamine pole eriti valus, kuid meeldiv ta ka pole.

6. Metsas pesemisvõimalused on kehvad, seega soovitaks võtta kaasa mingi pudel vett ja väiksem rätik, et hiljem näo ja käedki saaks kiirelt puhtaks teha.
Soovitavalt ka vahetusjalatsid ja kes soovib riided kaasa võtta.

7. Mersuklubi poolt läheb üks klubi viin ka loosi, kohapeal vaatame, kuidas jagame, kas kõige "värvilisemale" või "puhtamale" sõjalisele.

8. Minu number on 5121868, kui peaks tekkima kiireloomulisemaid küsimusi, seoses  selle päevaga - kõik, kes on lubanud kohale tulla on igatahes minu andmete kohaselt ka tulemas ja neil lasub ka tulemisekohustus, kuna varustus on  osavõtjate järgi tellitud ja selle eest tuleb ka tasuda.

Kui midagi kardinaalselt muutub, siis helistan kõik asjaosalised ise ükshaaval läbi.

Nii et sõjas kohtume.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#39
Homme siis koidab see päev,kas kuulivestid kõigil juba sebitud??? :evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB klubiga liitumine indrek 37 50,614 30-06-2022, 07:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubiga Tartu Ahhaa keskust külastama indrek 0 1,983 07-03-2016, 01:04 PM
Viimane postitus: indrek
  Paintball 18.Oktoober indrek 6 9,318 12-10-2014, 12:10 PM
Viimane postitus: indrek
  Uuring: Klubiga Augustis Stuttgarti indrek 17 20,569 18-04-2012, 10:18 PM
Viimane postitus: janek126
  Liitumine klubiga hr imre 2 4,106 18-10-2010, 10:37 PM
Viimane postitus: hr imre
  Uus Paintball Veebruaris indrek 5 3,879 21-01-2007, 05:46 PM
Viimane postitus: Lõoke
  Paintball Klubiga Järelkajad Eric 11 8,372 06-01-2007, 08:54 PM
Viimane postitus: ivar123



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne