Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paintball Klubiga
#1
Tere

Niisiis, detsember on ees ja külmad ilmad veel kaugel, seega üks vihane sõda kuluks enne suuremat külmade tulekut ära.

Karti oleme sõitnud ja võib veelgi sõita, aga samas võiks ka natuke sõdida ja seda siis värvikuulidega.

Aeg: 10. Detsember 2006 - pühapäev
Asukoht: Männiku (täpsemalt selgub kohapeal, kuhu instruktor meid paneb)
Kellaaeg: Kell 12.00
Kohtumine: Kell 11.30 Hakkame Järve selveri juurest koos liikuma
Rahvast: Ei tea, esialgu 15 kindlasti, kuid loodame rohkem
Hind: Ca. 300 eeki nägu (võib olla varieeruv  kuni 50 kroonga. Sularaha võtta kaasa - siis saab hea hinna) Hinna sees varustus - relv, kindad, näokaitse, riietus ja 150 kuuli - kohapeal saab juurde osta 1 eek tykk, instruktor. Jalanõud peavad endal olemas olema.

Mängust:
Kohapeal selgub, mida täpsemalt mängima hakkame - võimalusi mitmeid - lipu hõivamine, lipu kaitsmine, linnalahing, vabalahing. Olenevalt rahvast siis kohapeal koos instruktoriga paneme plaanid paika

Selga panna siis võimalikult mugavad ja sportlikud riided jalanõud ka vastavalt siis teemale. Kuulides olev värv on vesilahustuv ja tuleb pesus vabalt välja, kui peakski natuke jalanõusid või oma riideid määrima. Soovitan igaks-juhuks ka vahetusjalanõud kaasa võtta, et hiljem määrdunud või mustade jalatsitega autosse istuma ei peaks.

Ahjaa ikka veel tuletan meelde, et naised ka kaasa, võibolla saab keegi ka niisama kaasas tolkneda ja fotografeerida -sõja ajal endal seda üsna raske teha.

Kohtume siis sõjas

Ei pea olema klubi liige, peaasi, et Mercedes-Benz hinges ja tahe natuke sõdida


JA siia siis ootaks ka kindlate osavõtjate nimesid, et oleks uue kuu alguseks teada täpne tulijate arv. Kui Teil on soov tulla ja ka kuskil sõber, kes osa võtaks, siis ka tema kaasa, seltsis on huvitavam ja mida rohkem rahvast seda huvitavam on.

Natuke siis Paintball´ist

Paintall on siis lahingu reaalne simulaator, kus pärisrelvade asemel kasutatakse pneumorelvi, milliste moonaks on värvikuulid, mis pole kahjulikud loodusele ega ka inimese nahale. Kuna relvad kasutavad moona välja laskmiseks õhku, siis pihtasaamise puhul eriti palju valu pole tunda, ehkki päris valutu ka pole. See siis tekitabki tegelikku adrenaliini, et pihta ikka saada ei taha.
(Teadmiseks veel, et üldjuhul on võimalik ka värvikuule lasta reaalse relvaga, millel siis vintraud selleks tarbeks ära vahetatakse ja vastavat moona kasutatakse -sellisel juhul oleks mäng reaalsem, kuid kallim ja eestis keegi ei paku ka võimalust selistele relvadele)
Varustusena on kasutataval ka kindad, näomask ja kaitseriietus, seega kellegi omariietust ei määrita. PS! Paintballi värv on mahapestav.

Lahingu reeglid ja tingimused pannakse paika kohapeal, ehk siis instruktor  räägib ära, mida tegema peab ja keda "tapma" peab.

Nii et kõik siis sõtta - ega ta tulematta ei jää ja eelkogemused selleks tarbeks oleksid ju igati teretulnud.
Kui huvi pakub, siis ehk leiab mingi lisaraha eest ka kuskile sauna, et peale mängu uuest soe sisse saada, ehkki usun, et külm ei hakka kellegil

Kohtumiseni


Kindlad tulijad: 25

1.Indrek
2. Alari - minu vanem vend
3. Karl
4. Kuld
5. Kuldar
6. Joonas
7. Timo
8. Siim
9. Erik
10. Andoh kahekesi
11. Tõnis kuuekesi
12. Palm
13. Ivar123 - kolmekesi
14.Indrek 2
15. Kristjan E
16. Lõoke kahekesi



" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Indrek igal juhul tulemas ja vanemale vennale räägin ka augu pähe ja kui Ermo eestis, siis eeldatavasti ka tema tulemas.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
10.detsember mu kalendri järgi pühapäev......
Ja mul ei õnnestu tulla tundub,venna sünna just see nädalavahetus.....:boom:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Ahjaa, paneme saiis ikka 9 detsembri
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
oleks käpp muidu,aga pean 9-ndal ballile minema:S
Mb W124 300CE 3.0 132kW
Kontakt:56694123
Vasta
#6
Igal juhul proovin tulla!
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#7
Olen käsi ja kohal !
<B>56 661 161</B>
<B> www.reval-kuller.ee </B>
Vasta
#8
Aga mis kell see umbes olla võiks?
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#9
proovin ka kohal olla .Seekord küll vist üksi kuna teine pool tööl.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#10
Kuna enamus rahvale sobib 10 ja pühapäevane päev rohkem, siis sel päeval selle teekski. Kellaajaks paneks näiteks kell 12 alustamine ja kuniks jaksame. Täpsem infi ehk homme - ülehomme
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
Hakkab looma,üritan ka siis ikka kohal olla.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Kui ma Lõuna-Eestist(juubelilt) tagasi jõuan siis proovin kah tulla.
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#13
Tere mure selline et pole linnast ega oska männikule tulla.Kui keegi viitsiks mingisuguse skeemi joonistada siis oleks tulemas.tänud.
Vasta
#14
Oleks hia Indrek paneks üles need nimed kes on "KINDLAD" tulijad!!!
Tahaks teada keda mul tuleb maha nottida...
Mina tulen kohale ja lasen kõik maha UZI (mängult loomulikult või mis te mõtlesite :evil: )
56562200
Vasta
#15
andoh Kirjutas:Tere mure selline et pole linnast ega oska männikule tulla.Kui keegi viitsiks mingisuguse skeemi joonistada siis oleks tulemas.tänud.

Eks niikuinii kohtume kuskil ja koos läheme sinna, aga selle kohta info ka varsti üleval
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#16
Krt ma kardan tulistamist aga nuh proovin ikka tulla Smile
Vasta
#17
kuld Kirjutas:Krt ma kardan tulistamist aga nuh proovin ikka tulla Smile

Ära karda,tulistan sind hästi kaugelt ja õrnalt.:lol:
Kuigi kui pidada meeles su nokkimist mu kallal kui viimase auto ostsin,siis ma polegi oma sõnades nii kindel......UZIUZI:bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#18
Julgemalt seltsimehed, oleks vaja 15 inimest vähemalt kokku, siis huvitavam ja tahaks enamvähem kindlalt teada, kes tulevad.

Ahjaa naised ikka ka kaasa
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#19
Mina tuleks sõbraga kahekeisi.
Vasta
#20
Tere!

Kuna jäi kõrvu lause, mida rohkem, seda uhkem, siis oleks minu kaaskond kokku 4, kaasaarvatud mina ise.

Parimat,
Tõnis
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB klubiga liitumine indrek 37 50,619 30-06-2022, 07:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubiga Tartu Ahhaa keskust külastama indrek 0 1,983 07-03-2016, 01:04 PM
Viimane postitus: indrek
  Paintball 18.Oktoober indrek 6 9,318 12-10-2014, 12:10 PM
Viimane postitus: indrek
  Uuring: Klubiga Augustis Stuttgarti indrek 17 20,569 18-04-2012, 10:18 PM
Viimane postitus: janek126
  Liitumine klubiga hr imre 2 4,106 18-10-2010, 10:37 PM
Viimane postitus: hr imre
  Uus Paintball Veebruaris indrek 5 3,879 21-01-2007, 05:46 PM
Viimane postitus: Lõoke
  Paintball Klubiga Järelkajad Eric 11 8,372 06-01-2007, 08:54 PM
Viimane postitus: ivar123



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne