Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w210, -01 comfort ja lukustuse jama
#1
Ahhoi,

vaikselt mul E-Class hakkab jälle liikuvaks saama, kuid on juurde tulnud mingi anomaalia.

Nimelt ei lukusta armatuurilt keskluku nupp uksi. Puldist lähevad uksed kinni. Samas ka kui sõitma hakkad, siis lähevad uksed kinni kuid, kui juhiukse lahti teed siis lukud maha ei lähe.

Ise kahtlustan kahte senariot:

1) Ma keerasin juhiukse vahetusega, luguanduri kuidagi vussi nii et näiteks armatuuri nupp on sellega kuidagi ühendatud.

2) Kuna aku on pm väga kehv ning iga käivitusega nullib mälu ära ja akende autom. sulgemine ei ole veel korras ehk nö. comfort ei tööta, siis äkki on see sellega seotud. Akende asi läheb tavaliselt ise paika või tuleb kuidagi aknad kinni ja lahti lasta, et programeeriks kinni/lahti asukohad ära.

Loodan, et kellegil on antud teemaga varasemad kogemused ning oskab öelda, et kas pean juhiukse andurid ja asjad üle vaatama või see läheb pm. ise paika.

Ette tänades,

Kalle
Vasta
#2
Aknad lased lõpuni kinni ja hoiad peale seda nuppu all nac, lõpuni alla sama moodi.

Ps. Akud on poes käsimüügis.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
(13-05-2013, 04:02 PM)Laur Kirjutas: Aknad lased lõpuni kinni ja hoiad peale seda nuppu all nac, lõpuni alla sama moodi.

Ps. Akud on poes käsimüügis.

Kas akende asi on siis lukkudega ühendatud? Aku tuleb peale suverehveBig Grin
Vasta
#4
Akna nuppu vist tuli 10 sekundit hoida ja ainult pooleldi nuppu allavajutades, esimese nõksuni.
Vasta
#5
Aknad korras. Kuid lukuga endiselt jama. Avastasin ka, et kui puldist uksed kinni panna siis suunatuled ei vilgu.
Vasta
#6
Auto arvates mõni uks lahti.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
Huvitav mõte. Kas teooria või fakt, et kui mõni uks lahti, siis teised uksed lähevad kinni kuid tuled ei vilgu? Alarm see ei ole, kuna...detailidesse ei lasku, kuid alarm see kindlasti ei ole.
Vasta
#8
Sel õnnetul autol on võib mitmeid probleeme olla üheaegselt. Kusjuures elektri vähesus võib igasuguseid anomaalialid põhjustada.

Kas kobakäpselt paigaldet alarmi välistamine on ikka hea mõte? Mina olen pea kõigist oma autodest pidanud likvideerima "asjatundliku" paigalduse (ükski firma pole seni veel avalikult kobakäpset paigaldust reklaaminud) ülenurgalaskmisi.

Kas kõik uksed ja eriti tagaluuk ikka kustutavad laetule ära?
Vasta
#9
Praktikas võin kinnitada oma 2001.a S210 kogemusest, et kui mõni uks on lahti ununenud, siis seda ei lukusta ja suunatulesid ei vilguta. Peal tehase signa.
Vasta
#10
Kui aku peale panin, siis tegelikult jäid tuled põlema küll. Eks täna uurin veel. Äkki mingi ukseandur läbi läinud. Kuid minu enda jaoks pole loogiline, et miks ta uksi armatuurilt kinni ei pane ning miks ta juhiukse kaudu uksi lahti ei tee peale sõitu Big Grin

Kui kellegil 2001 w210 on hetkel käepärast, siis proovige juhi uks lahti teha ning kas armatuurilt lähevad uksed kinni.
Vasta
#11
Tagasi garaažist. Kirjeldatud probleem esineb tõesti siis, kui juhiuks on lahti, sel juhul armatuurist lüliti ei toimi. Kuna seal on ainult üks ukseandur, siis pole vaja viga kaugelt otsida. Samas, kui sul uks vahetusse läks, siis võibolla jäi ukse poole lukustusmehhanismi katteplastik panemata? See on täpselt ukseanduriga kohakuti.
Vasta
#12
Ee... katteplastik. enda arust midagi panematta ei jäänud. Ainukene asi mis ununes, oli kõige all käiv penoplasti tükk, mis peaks klaasi pidurdama kõige lõpus ja see peaks suht savi olema. Aga plastik.. Kas tal on ukseandurid ikka need konnad, nagu teistelgi autodel? Hetkel ei tule pilt silme ette küll. Aga ju viga siis seal on.
Vasta
#13
Kas sa äkki mõtled seda plastikut, mis käib peale uksepaneeli? Sest uksepaneeli mul hetkel küljes ei ole seega äkki selles ongi kogu iva Big Grin
Vasta
#14
ehk siis kui ukse polster küljes pole siis ongi auto arvates uks lahti. Ilma polstrita ei vajuta lülitit kinni.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#15
Ja tuligi nüüd välja, et põhjus oli väga lihtne ja loogilineBig Grin Kahjuks see konn istus ilusti auto küljes luku all ja silma alt kenasti kaugel. Igatahes probleem lahendatud, küll aga muidugi ma ei tea kus see plastiktükk on Big Grin
Vasta
#16
(14-05-2013, 11:09 PM)Harry Kirjutas: ....küll aga muidugi ma ei tea kus see plastiktükk on Big Grin

Vaata, võibolla on kadunud. Eusa_angel
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#17
Noh, karta on. Et ta garaazi kadus.. Täna otsisin turboradika tuulesuunajat.. 45min otsisin. Auto küljes oli lõpuks:S
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W210 E270CDI 2000a. turbo ja sellega seonduv Uuki 0 298 21-10-2022, 10:36 PM
Viimane postitus: Uuki
  W210 722.6 5G-TRONIC käigukasti variandid dinowalk 2 707 01-05-2022, 05:52 PM
Viimane postitus: dinowalk
  W210 Naviga Becker Comandi vastu roodla 0 473 13-03-2022, 11:59 PM
Viimane postitus: roodla
  elektriga juhtus , w210 veixmbs 4 878 17-02-2022, 09:48 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 665 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa
  K: W210 kütuse pump + pilt siimsl1 14 14,078 10-12-2021, 10:05 PM
Viimane postitus: v6sa
  W210 320CDI TOSSAB veixmbs 7 944 19-11-2021, 09:58 PM
Viimane postitus: veixmbs
  w210 2001 aasta kõlarid Alan87 1 1,877 03-11-2021, 08:23 PM
Viimane postitus: MAV
  w210 cd mängija veixmbs 0 569 03-11-2021, 03:57 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 Kesklukk, süüde ei tööta. Peter 10 1,333 20-10-2021, 11:55 AM
Viimane postitus: vreps



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne