Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autokoolid
#1
Vaja võsuke autokooli panna. Tallinnas. Kuidas kogemused on ? Nett on soovitusi täis, aga tegelikult?
Vasta
#2
Sai käidud kunagi Testudo autokoolis http://www.testudo.ee/
Ühes autokoolis ainult käinud ja peale selle ei oska ka midagi muud soovitada.

Miks eelistada seda?
Rühmad ei ole liigselt suured.
Õpetajad on head, piisavalt karmid. Teooriaõpe on väga tugev, seda on näha ka statistikast.
Ainult positiivsed kogemused!

Miinuseid võin jagada tuttavate käest kuulduna Mustamäe Autokooli kohta. Kool suurem, õpilastega on väsitavam ja raskem tegeleda.
Vasta
#3
www.autosoit.ee - usun, et parim autokool Tallinnas
Vasta
#4
Allan1 räägib asja, Kristiine autokooli ei soovitaks isegi vaenlasele.  

Autosõit OÜ-s sai tehtud aastaid tagasi libedasõidu koolitus. Suhtumine ja teenindus olid 5 plussThumbsup
Vasta
#5
ok, tänud, arutame asja.
Vasta
#6
Värskendaks veidi seda vana teemat. Millist autokooli Tln-s soovitaksite, vaja C ja E kat. Hästi sobiks selline kus v6imalikult vähe tagumiku koolipingil nyhkima peaks (e-kool vms). Terv.
having trouble having fun...
Vasta
#7
(08-04-2013, 11:32 PM)itbilen Kirjutas: Värskendaks veidi seda vana teemat. Millist autokooli Tln-s soovitaksite, vaja C ja E kat. Hästi sobiks selline kus v6imalikult vähe tagumiku koolipingil nyhkima peaks (e-kool vms). Terv.

Kui C1 all ei ole, siis otse B peale CE teha ei saa.

Mina tegin enda käruload KeVa-s (endine Keila autobaas) - sealse üle nuriseda ei saa. Tõsi - neil on täiemõõduline auto, mistõttu eksamikoridori mahud täpsemalt.

Konkurentidel Odiumis on veidi väiksem auto ja sellega on eksimise ruumi enam Wink
Vasta
#8
C1 on olemas kyll, viimased 17 aastat juba. Uurin KeVa-st ja Odiumist. Tänud!
having trouble having fun...
Vasta
#9
(09-04-2013, 07:22 AM)v6sa Kirjutas:
(08-04-2013, 11:32 PM)itbilen Kirjutas: Värskendaks veidi seda vana teemat. Millist autokooli Tln-s soovitaksite, vaja C ja E kat. Hästi sobiks selline kus v6imalikult vähe tagumiku koolipingil nyhkima peaks (e-kool vms). Terv.

Kui C1 all ei ole, siis otse B peale CE teha ei saa.

Mina tegin enda käruload KeVa-s (endine Keila autobaas) - sealse üle nuriseda ei saa. Tõsi - neil on täiemõõduline auto, mistõttu eksamikoridori mahud täpsemalt.

Konkurentidel Odiumis on veidi väiksem auto ja sellega on eksimise ruumi enam Wink


Mina tegin ca 3-4a tagasi B katile lisaks CE ja sai vabalt. Tehniliselt siis tuli teha C ja kohe CE otsa. Koolis tegin muidugi kohe käruga sõite.

Kas C1 pole mitte kuni 21 eluaastani. Nagu ka A1 ja suur A pärast 21a. Mul on siiani A1, sest tegin kas 18 või 19 aastaselt ja siiani pole eksamil käinud, et suurt A`d saada. Samas kui praegu oleks läind tegema, siis oleks kohe suure A saanud.

Vanasti oli mingi 2a staazi vaja, nüüd mitte.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#10
Oli jah staazi pärast see. See muutus just siis kui läksin riiklikule eksamile. Kooli tegin A,B,C. Riiklikult tulles sain A,B,C1- öeldi et 2a pärast saab välja vahetada- eksamita. Nii see jäigi...
Nyyd oleks E-d hädasti vaja.
having trouble having fun...
Vasta
#11
(09-04-2013, 10:30 AM)hents99 Kirjutas: Mina tegin ca 3-4a tagasi B katile lisaks CE ja sai vabalt. Tehniliselt siis tuli teha C ja kohe CE otsa. Koolis tegin muidugi kohe käruga sõite.
...

Mitte ainult tehniliselt, vaid Sa olid 21, B olnud rohkem, kui 2 a ja tegid koolis esmalt C load ja peale seda sooritasid samade eksamite pealt ka CE. Vahe on juriidiline, sisulist vahet ei olnud.
Kas ARK sõidu tegid üks või kaks korda? Teooria kehtib aasta, see läks igal juhul arvesse.

B pealt ei saa minna CE kursusele. Aga paljud koolid pakuvadki võimalust teha esmalt C ja siis samade eksamite pealt CE.

Keegi võiks öelda, palju säärane kursus maksis? Minul jäi 500 kanti koos auto tundidega. Oma lollusest tehtud korduseksam oli peale selle.
Vasta
#12
Jah, kohe ei saa teha CE`d ehk haagise luba, kui pole luba sõita vedava agregaadiga Eusa_angel .

Seda küll jah.


Minul nägi see asi välja selline, et kõigepealt ARK C kati teooria eksam, siis sõidueksam. Kohe kui luba oli käes, registreerisin CE teooria eksamile ja kui eksam oli sooritatud, siis kohe sõit järgi.
Ma olen teinud eraldi 4 kategooriat ja kõigi puhul on olnud eraldi teooriaeksamid. A+B+C+CE

Ehk kõike oli topelt (riigilõivud). C ja CE teooria pole sama. CE`l mingi 5 või 10 lisaküsimust.

Mina tegin Tartus. Krooniajal ja maksin ca 2900 krooni(autokoolile, sisuliselt kütuseraha) + riigilõivud. Tallinnas vähe teised hinnad.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#13
19a. tegin BC1 Kui lube vahetama läksin 2a. pärast löödi C sisse. Mingeid eksameid ei teinud.
CE tegin hiljem Keilas Kajakoolituses.
Teooriale seal CE puhul rõhku ei pandud, ise õppisin kodus, kohal käisin ainult sõidutundides. Auto oli enamvähem, kastiga scan taga selline enamvähem haage 2 paari rattaid keskel. Lihtne manööverdada.
Linnasõidu eksam oli ka selline... 3 km mööda maanteed ja kaks parem pööret.= sooritatud.Eusa_drool
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#14
(09-04-2013, 11:47 AM)Laur Kirjutas: ...
CE tegin hiljem Keilas Kajakoolituses.
...
Auto oli enamvähem, kastiga scan taga selline enamvähem haage 2 paari rattaid keskel. Lihtne manööverdada.
Linnasõidu eksam oli ka selline... 3 km mööda maanteed ja kaks parem pööret.= sooritatud.Eusa_drool

Või oli see pisike kollane Kaja oma... Kes teeb Tallinnas, siis Saku pisikestel ringidel keerutamine on magus koht eksamiks. Samuti tagasipööre Pärnu maanteel...
Vasta
#15
Mina jällegi soovitan HAJA autokooli. Sõiduõpetaja nimi: Raigo.

Kiidan igati, sõbralik, korralik. Korralik tehnopark koos omaala spetsialistidega.

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne