Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V klass, Ambiente
#1
Sai siis soetatud endale hetkel V -klass . Aastast 2000 , 2,2 CDI , 90kw , automaat , Hõbedane , Halli nahksisuga .
Täpsema varustuse panen hiljem koos kerenumbriga .
¤ Õlid ,filtrid,rihmad,aku vahetan ära .Nokitsemist jätkub veermiku osas tagasillas ( amordipuxid ,stabikapuxid) kerel pole paraktiliselt ühtegi kohta kus roostet näha pole .... seega , värvida vaja . Veel nati nokitseda
seisusoojendusega, halvimal juhul küünal osta .Seest keemiline puhastus .
Põhjaalla vaja kompressori kaitseplekk ... (õhkvedrustus töötab laitmatult veel ):biggrin: .
Iseenesest tegin ühe pikema sõidu ka juba ... päris nitsevoo .
Eile tegin transportteenust .... istmed ,laud,külmik 5 min. välja ja oligi kaubik . Asjalik .
Panen mõne pildi ka ...sisust :bigsmile:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#2
no aga kus siis G jäi? Alustad siis tagant poolt...
56562200
#3
Ma arvan , et kunagi jõuan ma ka selleni . Hetkel tehti V-klassi näol pakkumine millest oli raske keelduda. :bigsmile:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#4
Kannatab ka väljast mõne pildi panna ju,nii hull ka asi polnud.:eureka:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#5
Tegin pildid täna õhtul ...oma hoovis ruumi vähe .... ja auto määrdunud :wink:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#6
Selle raha eest autot täitsa palju, pakkumine, millest oli vast raske keelduda...
Kui bussi vaja, siis küsi!
#7
Kalev , sul on ka 90 kw Vito , oli vist samuti automaat ?! Oleks hea võrrelda millaski .... tõmmet ja kasti toimetamist .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#8
Kalevil manuaal
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#9
Manuaal jah kahjuks, aga uurida-puurida võiks sellegipoolest. Järgmisel nädalal võimalik see...
Kui bussi vaja, siis küsi!
#10
kalev Kirjutas:Manuaal jah kahjuks, aga uurida-puurida võiks sellegipoolest. Järgmisel nädalal võimalik see...
Sa ütlesid ,et sul on jahutusvedeliku temperatuuriga kõik ok ... kas ka talvel?
ilma lisasoojendit kasutamata? Mul vägisi soov hakata termostaati vahetama.Talveoludes temperatuur nati üle 50 kraadi mõnikord ka alla ... iseenesest aga sooja tuleb salongi küll .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#11
Kuldar Kirjutas:
kalev Kirjutas:Manuaal jah kahjuks, aga uurida-puurida võiks sellegipoolest. Järgmisel nädalal võimalik see...
Sa ütlesid ,et sul on jahutusvedeliku temperatuuriga kõik ok ... kas ka talvel?
ilma lisasoojendit kasutamata? Mul vägisi soov hakata termostaati vahetama.Talveoludes temperatuur nati üle 50 kraadi mõnikord ka alla ... iseenesest aga sooja tuleb salongi küll .
Meil Vitol temperatuuriga sama lugu. Ega suvelgi suurt erinev ei olnud. Ma ise kahtlustan vigast kella/andurit.
#12
Niisiis,elsest päevast V klassil uus omanik .... loodetavasti liitub pea ka meie klubiga . Kui tulen tagasi Eesti siis vahetan avatari ka ära.
"Mercedes и в Африке Mercedes"


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB E-klass 2001 320cdi... priitkop 2 4,636 17-12-2009, 09:14 PM
Viimane postitus: jansa48
  Mercedes-Benz,V220 CDI ambiente,2003 V_666 7 8,823 30-11-2005, 11:27 PM
Viimane postitus: Sulo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne