Teema hinnang:
  • 4Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 280CE -W123 - Kuldar
#81
Väga ilus! Ootan juba pilte, kus Pentad ka all on. Icon_razz Thumbsup
Vasta
#82
Eks ootan ise ka Pentasi kui hingeõnnistust. Viimane info oli, et viimane pintslitõmme veel teha Icon_lol
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#83
Hoopis teine tera nehThumbsup Lisan ka ennast Pentade ootajate hordidesseIcon_smile
Vasta
#84
(04-06-2011, 12:29 AM)Karl Kirjutas: Tegus päev möödas.

Auto veetis siis päevakese Hannese juures, nüüd nagu tuhast tõusnud.
Mootor käib kui Antsu viiul, ei mingit lonkamist ega klapiklõbinat, nende vahed olid ikka......Eusa_whistle
Vigadest tuvastati mittetoimiv warm-up regulator, väga levinud viga nagu aru olen saanud.

Äkki saad lähemalt ööelda kes Hannes on? Mis adressil asub ja palju läks maksma?
Endal on muidu sama mootor ja mingil ajal tuleb ka parandus teha.
Vasta
#85
(08-06-2011, 08:51 AM)audi Kirjutas: Äkki saad lähemalt ööelda kes Hannes on? Mis adressil asub ja palju läks maksma?

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=17491
Vasta
#86
Järgmine nädal saab auto endale selge pilgu ehk uue esiklaasi, vana on....kohutav.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#87
Kaua tehtud, kaunikene ehk siis Pentad lõpuks värvitud ja all, rehvideks uued Fulda Carat Extremo rehvid, mõõtudega
245/45 R16.

[Pilt: 56584-amg1.jpg]

[Pilt: 56224-amg2.jpg]

[Pilt: 94233-amg3.jpg]

Pildil puudu keskkapslid, tänaseks ka need küljes.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#88
Väga ilus näeb välja küll. IMHO muidugi sobivad pentad sisuliselt kõikidele kuni 90a toodetud mb-deleBig Grin

Kas see auto on muidu Kuldari oma veel, või miks see teema ikkagi tema nime all on?
Vasta
#89
Pentadega näeb ikka kohe kordi parem välja, ex see paljuski offsetist tingitud. Sellega seoses, mix tagarattad nii koopas peidus on, väike flants toox nad veidi väljapoole ja olex esiratastega võrdne. Samas, siis peax vist ka taha pisut kõrgemad vedrupadjad panema, et vastu koopaäärt ei käix. Ära solvu, kuid hetkel näeb ta välja nagu vana koer, muidu igati tore ja elurõõmus ning hakkamist täis, aga tagajalad ei kanna enam hästi.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#90
(12-07-2011, 10:17 PM)T6nu Kirjutas: Kas see auto on muidu Kuldari oma veel, või miks see teema ikkagi tema nime all on?
Smile endiselt minu auto ,kuid Karl "sõidab sisse " Big Grin
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#91
Mainisin ka eespool, Kuldari oma ikka.

Werewolf, sul õigus tagumised liiga sees ja hetkel hakkas flantsidega vastu käima, siis peaks tõstma autot.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#92
(08-06-2011, 11:28 AM)Karl Kirjutas: Järgmine nädal saab auto endale selge pilgu ehk uue esiklaasi, vana on....kohutav.
Thumbsup Karl on selline hea vend :
1. Sõidab auto sisse Smile ...ehk siis ämblikud torust välja köhib
2. Teeb nimekirja pärast mõningast sõitu .... vigadest mida leidis kurta
3. Hoiab auto puhta ...ja kallistab ning silitab teda ....Nod
4. Käib omanikule "pinda" , et ta investeeriks sobival (maximaalsel võimalikul ) määral autosse ,et see saaks veelgi paremaks .
5. Käib korralikult läbi kõik asjatundjad ,et auto saaks vaid optimaalset-parimat hoolet ... Eusa_pray
6. Otsib jupid - silmad põlemas peas ...ja saab kätte kõik vajaliku soodsalt ja moodsalt
7. Kui Karl on "katsetanud ja sisse sõitnud" auto - teate auto on korras Eusa_shhh

ps ... Varsti saab mu Coupe "valmis" ja siis annan talle "kurja kutsika" Smile nii saabki autopark korda .... Icon_biggrin . Palun võtke järjekorda ja broneerige Karl järgnevaks kuuks Smile alates septembrist Smile ja mina ei võta vaheltkasu rohkem kui ..."AITÄH" Badgrin kuid Teie saate .... korraliku ülevaate oma armsast autost Rolleyes
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#93
(12-07-2011, 11:54 PM)Kuldar Kirjutas:
(08-06-2011, 11:28 AM)Karl Kirjutas: Järgmine nädal saab auto endale selge pilgu ehk uue esiklaasi, vana on....kohutav.
Thumbsup Karl on selline hea vend :
1. Sõidab auto sisse Smile ...ehk siis ämblikud torust välja köhib
2. Teeb nimekirja pärast mõningast sõitu .... vigadest mida leidis kurta
3. Hoiab auto puhta ...ja kallistab ning silitab teda ....Nod
4. Käib omanikule "pinda" , et ta investeeriks sobival (maximaalsel võimalikul ) määral autosse ,et see saaks veelgi paremaks .
5. Käib korralikult läbi kõik asjatundjad ,et auto saaks vaid optimaalset-parimat hoolet ... Eusa_pray
6. Otsib jupid - silmad põlemas peas ...ja saab kätte kõik vajaliku soodsalt ja moodsalt
7. Kui Karl on "katsetanud ja sisse sõitnud" auto - teate auto on korras Eusa_shhh

ps ... Varsti saab mu Coupe "valmis" ja siis annan talle "kurja kutsika" Smile nii saabki autopark korda .... Icon_biggrin . Palun võtke järjekorda ja broneerige Karl järgnevaks kuuks Smile alates septembrist Smile ja mina ei võta vaheltkasu rohkem kui ..."AITÄH" Badgrin kuid Teie saate .... korraliku ülevaate oma armsast autost Rolleyes

8. Helistab sõbrad läbi, kui kütus otsa saab
9. Helistab sõbrad läbi, kui rehv katki läheb
10. Helistab sõbrad läbi, kui aku tühjaks saab

Aga muidu on norm vend ja auto on kena Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#94
Indrek, ära nori, imelikke asju on jah järjest juhtunud Badgrin

Aga olen teile väga tänulik, et appi tõttasite!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#95
(13-07-2011, 07:35 AM)Karl Kirjutas: Indrek, ära nori, imelikke asju on jah järjest juhtunud Badgrin

Aga olen teile väga tänulik, et appi tõttasite!

Mersusid aitame hea meelega Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#96
Tere . Väga ilusa kupee olete valmis putitanud . Tekkis endal selline küsimus , et sa katuse kate millest eespool juttu oli mida põhjale pandi kas seda tohib ka uste sisse panna ja siis huvitaks väga mida väljapoole põhjaalla kõige mõistlikum panna oleks .
Ette tänades.
Vasta
#97
(12-07-2011, 11:25 PM)allan1 Kirjutas:
(12-07-2011, 11:08 PM)Karl Kirjutas: Werewolf, sul õigus tagumised liiga sees ja hetkel hakkas flantsidega vastu käima, siis peaks tõstma autot.

Tagant tõstma ikka ei hakkaks juEusa_snooty
Kui koopad ära rullida siis saab flantsi ka vahele.
Aga praegu pole ka väga vigaThumbsup

äkki targem teha flantsid õige paksusega, ehk kui nad on liiga paksud siis nats maha freesida ja ongi korras?
enda omad lasin freesida ja nüüd on rahu majas .
Vasta
#98
(13-07-2011, 12:37 AM)indrek Kirjutas:
(12-07-2011, 11:54 PM)Kuldar Kirjutas:
(08-06-2011, 11:28 AM)Karl Kirjutas: Järgmine nädal saab auto endale selge pilgu ehk uue esiklaasi, vana on....kohutav.
Thumbsup Karl on selline hea vend :
1. Sõidab auto sisse Smile ...ehk siis ämblikud torust välja köhib
2. Teeb nimekirja pärast mõningast sõitu .... vigadest mida leidis kurta
3. Hoiab auto puhta ...ja kallistab ning silitab teda ....Nod
4. Käib omanikule "pinda" , et ta investeeriks sobival (maximaalsel võimalikul ) määral autosse ,et see saaks veelgi paremaks .
5. Käib korralikult läbi kõik asjatundjad ,et auto saaks vaid optimaalset-parimat hoolet ... Eusa_pray
6. Otsib jupid - silmad põlemas peas ...ja saab kätte kõik vajaliku soodsalt ja moodsalt
7. Kui Karl on "katsetanud ja sisse sõitnud" auto - teate auto on korras Eusa_shhh

ps ... Varsti saab mu Coupe "valmis" ja siis annan talle "kurja kutsika" Smile nii saabki autopark korda .... Icon_biggrin . Palun võtke järjekorda ja broneerige Karl järgnevaks kuuks Smile alates septembrist Smile ja mina ei võta vaheltkasu rohkem kui ..."AITÄH" Badgrin kuid Teie saate .... korraliku ülevaate oma armsast autost Rolleyes

8. Helistab sõbrad läbi, kui kütus otsa saab
9. Helistab sõbrad läbi, kui rehv katki läheb
10. Helistab sõbrad läbi, kui aku tühjaks saab

Aga muidu on norm vend ja auto on kena Smile
Icon_lol
Vasta
#99
No rattad võix olla koopa servaga enamvähem tasa, kuid kuna W123-el tagakoopa kaar madalam kui ees ei jää muud üle kui kõrgemad vedrupadjad panna. Paljudele, kelle jaox on ilus vaid ülimadal auto see ei meeldi, kuid mulle on alati see Saxa stiil meeldinud, et tagumik on veidi uppis võrreldes esiosaga ja rattad on koopaservaga tasa või veidi välja ulatumas.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
Palun ärge taguotsa küll tõstma hakake antud autol. Siis võiks juba rullimist proovida või üldse nii jätta nagu on. See taguotsa tõstmine teeb auto IMHO kuidagi väga ebaloomulikuks.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 230E, 1982, w123 - SIIM_S siim_sipsaka 79 71,362 21-07-2020, 06:00 PM
Viimane postitus: siim_sipsaka
  W123 200 [77'-] canyondrift canyondrift 444 597,477 04-06-2019, 08:39 PM
Viimane postitus: canyondrift
  Mercedes - Benz GL 320 CDI , 2009, X 164 - Kuldar Kuldar 24 26,236 06-06-2013, 09:55 PM
Viimane postitus: Karl
  Minu Mercedes-Benz 230E, 1983, W123 ZE_KA 27 30,383 14-04-2013, 10:27 PM
Viimane postitus: Karl
  Minu 240d;´82 a;w123 vaatamind 14 12,317 05-11-2011, 12:35 PM
Viimane postitus: vaatamind
  Minu W123 merslane 5 6,953 03-06-2009, 01:30 PM
Viimane postitus: merslane
  Minu 200d, 1977, W123 110aab 6 8,922 14-05-2007, 10:12 AM
Viimane postitus: nordrainbow
  W123, 230E, 1982.a. Sulo 12 13,275 10-04-2007, 04:40 PM
Viimane postitus: miqoo7
  MB 230 CE, 1984, W123 Toomaz 26 21,128 28-08-2006, 09:50 PM
Viimane postitus: Toomaz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne