Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
300ce armatuur
#1
Tere. Selline mure,et kaotasin autovõtmed ära ! Tahaksin vahetada süütelukku,aga ei oska rooli alt seda plastikut eemaldada , kas keegi on seda tööd teostanud nii,et enamvähem terveks on jäänud , olen arusaanud,et tuledekeeramisplastikud vist tuleks esimesena eemaldada ja seal taga kruvid ,aga kuidas seda teha ei tea, Keegi oskab aidata ? v on võimalus muudmoodi kas seda süütelukku kätte saada ?
Ettetänades Kristjan .
Vasta
#2
Kui tahad süütelukku vahetada pead kõigepealt võtma ära tulelüliti nuppu. Seal peaks üks suur mutter hoidma toda plastikut kinni.keerad tolle lahti.Siis võtad kõrval selle katte maha mis pmst jookseb ühte tulelülitus plastikuga.seal on kruvid.keerad lahti nood ja siis võtad veel süüteluku ümberd tolle plastiku ära seal on ka veel 2 kruvi ja siis peaks ligi pääsema.
Suurem mure tuleb süütelukku välja võtmisega kuna seal küljes on roolilukku süsteem kah. too varras on pikk suht seal mis rooli lati sisse jookseb. Ma loodan et ma põhjendasin piisavalt et aru saada Big Grin Big Grin . Keerulist ei tohiks olla midagi.
Mercedes-Benz S500L W221

FB: Mercedes-benz klubi MTA
Vasta
#3
Mul oleks vaja see südamik seal seest ära vahetada ! Mitte tervet lukku, kas üldse saan vahetada südamikku ? Luku ümber on musta värvi südamiku kaitse mis hoiab lukusüdamiku kinni ! KAs see üldse käib ära ? (loksub ümber,aga ei liigu )
Vasta
#4
Kui võtit ei ole, on südamiku vahetamine kaunikesti keerukas lõikamine.Paranoid

Ka süütelukupõhja elektripistik ei tule maha, kui võtmega 1. asendisse ei keera.

Aga alati on võimalik, et naabrimehe kulunud võti keerab või on eelmine remontija juba eemaldanud mõne kinnihoidva tüki. Kuid see selgub lammutamise käigus.
Vasta
#5
Põhimõtteliselt ma saan aru,et ilma võtmeta ma seda vahetada ei saa ? Aga kui naabrimehe võti ka ei keera siis mis ma edasin tegema peaksin ? Big Grin
Sai nüüd tellitud w124 lukusüdamik, kas see sobib ? pean nikerdama mõtlema kas saan selle kätte sealt v ei, luku ümber on mustavärvi kest mis logiseb ,aga ei eemaldu. Kas see üldse tuleb ?
Vasta
#6
Ei oska muud soovitada, et kas lõikad vana roolisamba küljest maha, või pöördud lukuabi poole. See lukk nii tehtud, et ainult ühes asendis(vist oli esimene nõks peale 0-asendit)saad südamiku välja.

(25-02-2013, 04:48 PM)Kristjan19 Kirjutas: Põhimõtteliselt ma saan aru,et ilma võtmeta ma seda vahetada ei saa ? Aga kui naabrimehe võti ka ei keera siis mis ma edasin tegema peaksin ? Big Grin
Sai nüüd tellitud w124 lukusüdamik, kas see sobib ? pean nikerdama mõtlema kas saan selle kätte sealt v ei, luku ümber on mustavärvi kest mis logiseb ,aga ei eemaldu. Kas see üldse tuleb ?

Vasta
#7
Aga kas mul sellist võimalust ei ole,et kisun kõik sealt alt ära ja ostan romulast uue ? v seda lukutaga lülitit ma ikka lahti ei saa kui esimeses astmes ei ole ? Tongue
Vasta
#8
Karta on et kui süütelukk on võti väljas asendis, siis ei saa sa pistikut süüteluku tagant kätte sammuti ei lase stopper süütelukku roolisambast eemaldada-ilmselt pead luku mingitmoodi sambaküljest ära lõikama. Pistik käib pooleks ja juhtmed saab ükshaaval kätte(pärast saad ka teise poole välja urgitseda)
(25-02-2013, 09:14 PM)Kristjan19 Kirjutas: Aga kas mul sellist võimalust ei ole,et kisun kõik sealt alt ära ja ostan romulast uue ? v seda lukutaga lülitit ma ikka lahti ei saa kui esimeses astmes ei ole ? Tongue

Vasta
#9
Ärge juhtmeid kyll välja kiskuge. Pane pendelsaele raualeht ja l6igu niikaua kuni kätte saad Smile ca sent vaja otsast maha saada et stopperid valla päästa...
Kasutatud korras lukk koos v6tmega olemas kui vaja peaks minema.
having trouble having fun...
Vasta
#10
Proovin , seda saevärki. Kas sul on ainult süüteluku südamik v terve kupatus pakkuda ?
Vasta
#11
(26-02-2013, 08:43 AM)Kristjan19 Kirjutas: Proovin , seda saevärki. Kas sul on ainult süüteluku südamik v terve kupatus pakkuda ?

Bensuka süütelukke võiks lademes vedeleda.

Soe soovitus: hangi endale varuosa valmis, lahka see laiali ja siis on kohe selge, kustkohast peaks näkitsema, et vähima vaevaga pääseda.
Vasta
#12
Ostsin uue südamiku. Tean kust see väike klamber seda südamiku sees kinni hoiab , aga nüüdseks mõistus otsas. Uurisin ja puurisin välismaalt ja sealt sain aru,et ilma võtmeta tuleks terve armatuur lahti kiskuda,et seda kätte saada !! olen proovinud samalaadseid võtmeid ,aga ei midagi...sisse lähevad,aga ei keera ! rauasae poolest küsiks ,et kas oled ise seda nii teinud ? Kuna sai proovitud ,et isegi puur ei hakka sinna peale.. Ta on ikka suht vargakindlaks tehtud ! Kardan,et selle armatuuri kiskumisega tuleks suurem töö , kas keegi on seda teostanud ja kas see üldse võimalik ?

Mõte oli,et kui see lukk jookseb rooliluku külge,et kui ma selle vitsa sealt lahti päästan kas see lukk mul paremale ei liigu,et välja ta sealt tõmmata ? v on see varras liiga pikk mis sinna rooli alla sisse jookseb ?
Vasta
#13
Vaata siin natuke näha kuidas l6igatud on.video
Teostada on seda suht raske muidugi. Sul oleks lihtsam osta ikka sydamik koos korpusega ja olemasolev lukukorpus roolisamba kyljest maha l6igata. Armatuuri maha arutada tykkmaad keerulisem...
Bemaril e36 6nnestus näiteks see meisliga sodiks lyya.
having trouble having fun...
Vasta
#14
Üks võimalus on veel, kui sul oli ukse ja süüteluku jaoks sama võti, siis ukseluku südamiku järgi on võimalik lukufirmast tellida uus võti. Selleks aga tuleb ukselukk maha võtta.
Vasta
#15
(27-02-2013, 01:49 AM)aqu77 Kirjutas: Üks võimalus on veel, kui sul oli ukse ja süüteluku jaoks sama võti, siis ukseluku südamiku järgi on võimalik lukufirmast tellida uus võti. Selleks aga tuleb ukselukk maha võtta.

Milleks on jällegi võtit vaja, sest ilma südamikku keeramata ei ole ukseluku eemaldamist ette nähtud.

Jõuga aga läheb kanagi mesipuusse...Unibrow
Vasta
#16
(27-02-2013, 10:48 AM)v6sa Kirjutas:
(27-02-2013, 01:49 AM)aqu77 Kirjutas: Üks võimalus on veel, kui sul oli ukse ja süüteluku jaoks sama võti, siis ukseluku südamiku järgi on võimalik lukufirmast tellida uus võti. Selleks aga tuleb ukselukk maha võtta.

Milleks on jällegi võtit vaja, sest ilma südamikku keeramata ei ole ukseluku eemaldamist ette nähtud.

Jõuga aga läheb kanagi mesipuusse...Unibrow
Vot ei tea jah täpselt, pole kunagi sedamoodi lammutanud- teoreetiliselt kui polster maha võtta ja ukse lukustiosa kruvidest lahti võtta, peaks ka südamiku ilma midagi lõhkumatta kätte saama.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  1992 C124 300CE-24 akukate paremal pool pagasiruumis-kas üldse ette nähtud? nostromo 14 10,506 30-04-2016, 04:12 PM
Viimane postitus: mesavend
  Mb 300ce pooltelje vastupidavus SanderP 12 10,322 11-08-2015, 02:21 PM
Viimane postitus: Madisv
  MB 300ce 138kw mootor lonkab Nookur 6 4,176 06-08-2015, 07:07 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 300CE 1990.a 3,0 L 162 kw probleem mootoriga. Toomas.A. 5 4,702 19-01-2015, 09:50 AM
Viimane postitus: Lahekas
  w124 300CE 1990.a probleem reduktoriga. Toomas.A. 9 7,476 01-12-2014, 10:44 PM
Viimane postitus: Toomas.A.
  Mõningad probleemid 300CE-ga. kodutu 8 6,893 24-11-2014, 11:07 AM
Viimane postitus: kodutu
  w124 300ce 90. a - Ettevalmistus ülevaatuseks. Nõu vajatud. Sleven 15 13,728 12-09-2014, 10:31 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  w124 300CE 90a probleem juhipoolse aknaga Sleven 1 2,534 16-02-2014, 08:09 PM
Viimane postitus: inzzz
  W124 300CE 89a. käivitus mure Vallu 0 2,705 06-01-2014, 01:41 PM
Viimane postitus: Vallu
  300ce 24v 1991 puterdab ja sureb välja mario86 7 5,531 09-08-2013, 04:16 PM
Viimane postitus: Mondos



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne