Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aidake tuvastada
#1
Mure selline, et pärast pikka seismist ei taha sidur enam lahutada ja pedaal on pehmeks jäänud. Ilmselt siduri peasilindri mansetid kustunud. Probleem selles, et kuna auto on varasemalt manuaaliks ehitatud, siis ma ei suutnud tuvastada, kelle peasilindrit on kasutatud. Ehk keegi tunneb pildi järgi ära?

siduri peasilinder
siduri peasilinder 2

Tänud ette
Vasta
#2
Mis autoga tegemist? See minuarust piduri silinder. Siduri silinder on jalgade juures.
Mercedes-Benz on Mercedes-Benz.
Vasta
#3
Tegu on w463ga...kuna aga minu masin on automaadist ümber tehtud manuaaliks, siis on raske tuvastada mille pealt siduri peasilinder pärit on. Koodi ka kuramus peal pole.
Piduri peasilinder on eraldi ikka vaakumvõimendi otsas, see aga täpselt selle kõrval.
Vasta
#4
Aga vaata kumb on õli lekkinud, kas pea- või töösilinder? Üldiselt siis ka juba lekib.
Kas purgil on kiri "BREMSEN"? See on tõlkes pidurdama.
Vasta
#5
Ei leki kumbki...
Ei pea, ei töösilinder. Lihtsalt pedaal pehme ja võtab põhjastäiesti põhjast.ja sedagi ülimalt kehvasti. Põhjas siduriga veab kaasa
Vasta
#6
Kuluda võivad mõlemad aga töösilinder on mustemas töökeskkonnas ja tõenäolisem kandidaat. Aga kui ehitati vanadest osadest, siis ei oska keegi ennustada. Võta üks neist lahti ja vaata manseti seisukorda. Ehk leiad mõõtude järgi midagi poest leti alt.
Aga mis kirjad siis purgi peal on, kas need ei viita vidina päritolule? Seda sa ei taha kuidagi avalikustada.
Vasta
#7
Anum tundub G klassi difrilukkude potska moodi.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#8
Anum sinna ise aretatud vist jah. Seepärast küsingi, kas keegi tunneb ära. Oleks poes tunduvalt lihtsam ja vähem aeganõudev sinna uus peasilinder osta. Ja võimalus on alati mõõdu järgi mansetid osta, kuid ma ei usu eriti neisse.
Töösilindri vahetan niikuinii ära. Kuigi olen 99% kindel, et viga on peasilindris. Töösilindri defekti puhul töösilinder ka lekiks.
Vasta
#9
Topsil on küll bremsen, kuid mitte et oleks piduri tops, vaid kirjas et pidurivedeliku tops ja nagu hents ütles sama mis sillalukkude tops. Kuid näha et tops ise topitud...mõtlesin, et ehk keegi tunneb ära, et tema autol sama silinder.
Vasta
#10
Probleem lahendatud! Silinder pärit vana Mercedes-Benz bussi pealt. Tänud kõigile kes viitsisid kaasa mõelda!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake unistusel täituda! :) RivoA 14 7,222 03-03-2011, 12:11 AM
Viimane postitus: RivoA
  Tuvastada veljed Sheik 3 2,920 20-01-2009, 03:55 PM
Viimane postitus: eDiCk
Heart Aidake mersut! bulldozer 0 1,649 08-11-2006, 11:52 PM
Viimane postitus: bulldozer
  Aidake mu 126-le valuvelgi sobitada Vilumaa 7 4,498 15-05-2006, 07:43 PM
Viimane postitus: kuld
  IT-mehed aidake... Ermo 3 3,062 08-04-2006, 07:20 PM
Viimane postitus: VLP



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne