Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-Class Challenge - Paris- Beijing 2006 täna meie maal
#1
Mina olen selle uudise täitsa maha maganud.:wow:

Aga täna on see autorodu meie maal.

Praegu on kodulehe järgi seltskond kusagil Riia ja Pärnu vahel. Seega võiks neid Pärnu maanteel linna sisse sõitmas näha kusagil keskpäeva paiku. Silberi kodulehe järgi söövad reisilised lõunat Olde Hansas ja lahkuvad õhtul Narva poole...

Muu hulgas on ühel masinal taksovarustus. Seetõttu saame teada, palju maksab taksosõit Euroopast Hiinasse...
Vasta
#2
Taksovariant sõitis just minut tagasi mööda töö juurest,teisi ei näinud.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Repotaaz sündmuskohalt jätkub,nüüd läks teine.:lol:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Radissoni ees oli ka 2tk
...
Vasta
#5
Ok,ma lõpetan repotaazi,neid juba hulgem läinud siit.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Sõitis üks nendest täna päris pikalt mul sabas Pärnu vahel, mõtlesin pikalt et mis masin see selline on, oli väga "safety car" moodi aga näe millega siis hoopis tegu oli.
MobileSPA
autopesula
TEL: 5110767
Vasta
#7
Käisin lõuna ajal päälinnas ja õnnestus ka mõned ära näha.

Kaks autotäit pilusilmseid härrasmehi oli Lootsi tänaval, pildistasid ennastunustavalt Admirali pubi.

Linnast pagedes tuli vastu üks Sprinter tühja treileriga ning kaks üsna varustatud G-d. Kõigil kolmel peal reisukleepsud.
Vasta
#8
Eila õdagu kella viie paiku, vedeles Radisoni ees kolm Sprinterit ja neli G-d. Kuid E-si pol´d nagu kuskil näha? Vist olid alles tulemas?
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#9
Viieks olid autod kohal, Radissoni kõrval parkimismaja kõige ülemisel korrusel - kõik "võistlusmasinad" pargivad ainult valvega parklates. Täna varahommikul kihutasid Peterburi suunas minema, õhtul on suur etapilõpu pralle.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  HELP Mercedes-Benz E-Class W210 1997 snuf200 1 1,828 17-01-2017, 07:38 PM
Viimane postitus: Treiku
  W211 alates 2006 keegieitea 7 6,293 28-10-2013, 09:30 PM
Viimane postitus: marek
  w211, e350 või e500 2005-2006 alfons 4 3,787 17-06-2012, 07:00 PM
Viimane postitus: R129
  "E Class (W124) Owner's Bible" kellelgi ? argonaut 15 8,516 02-02-2009, 03:11 PM
Viimane postitus: Ardo
  W123 mersul kohe päris oma kirbuturg :) Sulo 5 2,767 24-01-2008, 10:10 PM
Viimane postitus: empee3



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne