Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi müügimehed
#61
(29-05-2013, 01:25 PM)väikemees Kirjutas:
(29-05-2013, 01:00 AM)mercedes121 Kirjutas: ...........lihtsalt see on nõme kui ma müün autot varuosadeks ja see teema lihtsalt kukub kuhugi kaugele ära ja uppida seda ei saa...

Miks seda uuendada ei saa?

Uuendada jah saab ,aga teema ei tõuse esilehele vaid jääb sinna lehele ,kus see on.
Vasta
#62
(30-05-2013, 10:54 PM)mercedes121 Kirjutas:
(29-05-2013, 01:25 PM)väikemees Kirjutas:
(29-05-2013, 01:00 AM)mercedes121 Kirjutas: ...........lihtsalt see on nõme kui ma müün autot varuosadeks ja see teema lihtsalt kukub kuhugi kaugele ära ja uppida seda ei saa...

Miks seda uuendada ei saa?

Uuendada jah saab ,aga teema ei tõuse esilehele vaid jääb sinna lehele ,kus see on.

Sellisel juhul peaks mina seda ka probleemiks. Midagi otsides ma vaatan 2-3 lehekülge läbi ja eeldan, et ülejäänud on juba vananenud kuulutused.
Vasta
#63
Mõnes mõttes pole ju vahet. Kui kuulutus on olemas, siis järelikult pole aegunud. Müüdud asjadele tehakse ju uuendus ja kirjutatakse pealkirja "MÜÜDUD", et moded saaksid teema kustutada.

Minu kogemus näitab, et kui hind on normaalne, siis saab ka korralikud asjad müüdud ja pole vaja iga päev uppida. Kuulutus on kusagil olemas ja potensiaalsed ostjad otsivad kuulutuse, helistavad ja küsivad, kas on alles jne.


Need kuulutused, mis ca aasta aega aktiivsed ja iga jumala päev upitud, ei ole lahendust leidnud, sest müüdava asja puhul on hind ilmselgelt mitu korda üle turuhinna või kohtab ka ostetava sisuga teemasid, kus vastupidiselt ostuhind on vähemalt 2-3x odavam, kui turuhind.
Ehk ebareaalsed tehingud tegelikult, mis kuhugi ei vii.

Eks leidub ka lolle, aga lollid üldiselt foorumitest asju taga ei aja.

'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#64
Õige ta on... potensiaalne ostja leiab ka müüa, ma isegi olen siin foorumis püüdnud ülepäeviti kuulutust up-ida (tunnen ennast selles suhtes süüdi) aga see ei anna tulemust. ma ei oska öelda kas mu pakutud hinnad on kõrged aga alati olen saanud ostjaga kokkuleppele... Muidugi vaikne on siin turu poole-peal peale seda!


Parimat
(31-05-2013, 05:16 PM)hents99 Kirjutas: Mõnes mõttes pole ju vahet. Kui kuulutus on olemas, siis järelikult pole aegunud. Müüdud asjadele tehakse ju uuendus ja kirjutatakse pealkirja "MÜÜDUD", et moded saaksid teema kustutada.

Minu kogemus näitab, et kui hind on normaalne, siis saab ka korralikud asjad müüdud ja pole vaja iga päev uppida. Kuulutus on kusagil olemas ja potensiaalsed ostjad otsivad kuulutuse, helistavad ja küsivad, kas on alles jne.


Need kuulutused, mis ca aasta aega aktiivsed ja iga jumala päev upitud, ei ole lahendust leidnud, sest müüdava asja puhul on hind ilmselgelt mitu korda üle turuhinna või kohtab ka ostetava sisuga teemasid, kus vastupidiselt ostuhind on vähemalt 2-3x odavam, kui turuhind.
Ehk ebareaalsed tehingud tegelikult, mis kuhugi ei vii.

Eks leidub ka lolle, aga lollid üldiselt foorumitest asju taga ei aja.

See on viisakas koht, ära siia naisega tule!
Vasta
#65
Tere, ei tahaks ka müügifoorumit väga ära sonkida.
Palun seletage mulle ka nüüd ära kuidas selle uppimisega hetkel lood on.
Suht segane värk minu müügikuulutus on juba 5.lehe lõpus ja selle aja jooksul olen mitu korda näinud esilehel 124 mootoripatjade otsijat ja muid repeat postitusi.
Olen ma liigapalju siis uppinud oma teemat?, Saan ma ise teiste mõtetuid postitusi oma teemas kustutada.?
Kui uut teemat koostasin siis jäi meelde reeglitest 24h uppimise reegel...
Iseenesest toetan nädala aja uppimise reeglit.
Ja Teema autoril võiks õigus olla kustutada antud teemas mõtetuid postitusi.
Kõige efektiifsem sitafilter oleks üldse juurdepostitamise ja uppimise täielik plokk ja u2u plokk....Nii et jääbki ainult helistamise võimalus. Jube nõme on kui keegi nämmutab nädal aega u2u sidet ühe jupi ostmise eel? kirjakastid on ju ka siis mahust täis kõigil.

Terv.Juhan
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved Harry 43 71,470 21-11-2021, 08:34 PM
Viimane postitus: väikemees
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,570 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,044 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Foorumi uuendamine Harry 190 194,503 05-09-2011, 11:54 PM
Viimane postitus: Harry
  Häired foorumi töös indrek 66 49,884 29-01-2009, 12:34 PM
Viimane postitus: T6nu
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,652 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,705 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,876 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne