Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K:ML selline velg
#1
kuidas raffas arvad kuda selline velg alla sobib tegu on 18" velje mõõduga...Anc palun esimesena sinu arvamust :lol:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
56562200
Vasta
#2
Ma pole küll Anc,kuid väga kenad,just maasturile sobivad.:cool_rsvd:

Ja kui endale meeldivad,siis mis see teiste arvamus siia puutub,nende autodele neid sa ju ei osta? Confusedmash::lol:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
hehheee.

oota kohe tuleb.


SEE ON RIIIIIIIIS Smile St natuke liiba bling-bling minu jaoks. Eks ta jätaks kõva efekti küll aga see ei ole enam kooskõlas selle soliidse poolega mida MB esindab ja läheb rohkem afro-ameeriklaste kategooriasse

Aga nüüd reaalsusesse. Muidu hea velg aga minu auto kõrval seisab tihtipeale üks uus kolmene kupee. Ja sellel sama karva Kosei S02 all. Ning see saadanama kroom/värv koorub päris koledasti. Tasub ettevaatlik olla

Aga et keegi valesti aru ei saaks, siis Kosei S02 oli üks valikuvariantidest kui C-klassile velge valisin. Ainult hinna tõttu võtsin w203 avantgarde velje replica.
...
Vasta
#4
no nii tubli Anc teiseks jäid aga pole ullu...kui aega saan teen proovi pildid ära kuda välja näevad...ega ma muidu ei kiibitseks neid velgi kui saan nad suht kommi raha eest kätte...

Anc: Muides ML ongi afro-ameerika kõik affid sõidavadki seal selliste velgedega kuid mitte 18" vaid 20" ja suurematega ning veel kroomitud
56562200
Vasta
#5
kommiraha eest võib nad ju küll alla panna Smile
...
Vasta
#6
noh, usa autode "pimpimise" saateid vaadates seal muud velge ei tuntagi kui "and now we gonna load it up with some 20 inches", kusjuures autod tihtipeale oluliselt väiksemad kui ml (ühes osas topiti 93 aasta civicule 20" alla näiteksUZI)...

aga topi alla ja vaata ise - kui endale meeldib võta ära kui ei meeldi ära võtaTongue sinu auto ju lõppude lõpuks ja ise pead sõitma sellegaTongue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne