Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E 420 93a.
#21
Sulo Kirjutas:Vinge massin!!!!! Kle juhi uks tundub kuidagi kummaliselt ees istuma?
Ps. Pagasniku kroom võiks ka siis must olla juba!  :hump:

Ei ole nagu aru saanud,et juhiuks kummaliselt ette istub,meibi pilt petab.

Tagaluugi kroom must? Hmmmm,isegi mõtlesin korra juba,kuid....siis peaks täitsa kroomivabaks tegema auto,siis oleks mingi jume asjal.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#22
Nõustun eelpool kõnelejatega, tõesti väga vinge wsadakaksgendneli. Hea ost! [Pilt: beer.gif]
Turbo
#23
Ple küll kuus aga nuh ühe nurga alt oli täitsa kena:lol::evil:
#24
kuld Kirjutas:Ple küll kuus aga nuh ühe nurga alt oli täitsa kena:lol::evil:

Ära krt ilgu,tead ju isegi mis seis turul korralike kuutega on,sa ostsid ju viimase "pandava" ära.:lol:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#25
Karl Kirjutas:
kuld Kirjutas:Ple küll kuus aga nuh ühe nurga alt oli täitsa kena:lol::evil:

Ära krt ilgu,tead ju isegi mis seis turul korralike kuutega on,sa ostsid ju viimase "pandava" ära.:lol:


:tongue::bigsmile:
#26
Täna sai siis autot talveks ettevalmistades (special thänks Markko,eriti kapsli eest) paar sisu pilti ka tehtud,udune küll natuke.....

[Pilt: 6d74df58b5c4.jpg]

[Pilt: 22042655baa8.jpg]

"Südamest" kahh üks pilt:

[Pilt: 770a43179df7.jpg]


Õhtul kui kanakari sai viidud Maksimarketisse shoppama, läks meespere (mina ja koer) kohe kõrvalasuva Saurixi kardikeskuse tühja suurde parkasse talvekumme testima, päris fun oli. ASR ja ABS ragistas usinasti ja sai loodetavasti mingi ettekujutuse talvesõiduks.Huvitav tähelepanek:kui lumeketi lüliti sisse lülitasin siis piruett oli garanteeritud, ASR küll põles, kuid ei jõudnud vist nii kiirelt reageerida.  


Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#27
Karl Kirjutas:Huvitav tähelepanek:kui lumeketi lüliti sisse lülitasin siis piruett oli garanteeritud, ASR küll põles, kuid ei jõudnud vist nii kiirelt reageerida.
nii see ju peabki olema, muidu istuks kettidega kohe kinni...
#28
marek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Huvitav tähelepanek:kui lumeketi lüliti sisse lülitasin siis piruett oli garanteeritud, ASR küll põles, kuid ei jõudnud vist nii kiirelt reageerida.  
nii see ju peabki olema, muidu istuks kettidega kohe kinni...

Täiesti arusaadav,kuid "kuuega" see nii järsk muutus ei olnud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#29
minul ei tee isegi suvekummiga piruetti. kui lumekett sees, siis laseb veidi järgi, kui90' nurga juures tõmbab sirgeks. kusjuures isegi üllatunud, et ta niivõrd hästi suudab külglibisemist peatada.
...
#30
Andres Kirjutas:minul ei tee isegi suvekummiga piruetti. kui lumekett sees, siis laseb veidi järgi, kui90' nurga juures tõmbab sirgeks. kusjuures isegi üllatunud, et ta niivõrd hästi suudab külglibisemist peatada.

Oled sa selles ikka päris kindel? Ma hästi ei usu seda isegi suvekummi juttu,ehk sõltub kohast kus proovida (teekattest).Kui tuled näitad selle kiilaka peal nagu Saurixi juures on,siis usun seda suvekummi juttu.Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#31
olen üritanud paar korda libedal ringi keerata (kitsas tänav, sant muidu manööverdada. no ei ole saanud 180. teoreetiliselt on see võimalik. Kunagi ammu-ammu sai suvekummigagi proovitud. aga siis tuleb seistes käimakang 2 peale vedada, rooli risti ja lapats põhja vajutada. niisama libedal rooli keerates ja nt pool käiku gaasi andes ei lähe kuskile. eelmine tali olin tegelikult suht õnnetu, et üheski kurvis ei saanud normaalselt libistada. e220 disla ja c180-ga ikka käisin aegajalt platsil kätt harjutamas, eelmine talv piisas ühest korrast veendumaks, et "normaalselt" liikudes ei saa mingit külglibisemist tekitada. ainult veidi paremini keerab kui kurvis järsult gaasi anda. muud eimidagi

aga seal vist pole erilist vahet. ASR = 2wd. ASRi ja LSD-ta o 1WD. Loogika ütleb, et 2 on parem kui üks ja minek on nii ehk naa parem. Seda siis sirgjoones ja libisemata.
...
#32
Andres Kirjutas:minul ei tee isegi suvekummiga piruetti. kui lumekett sees, siis laseb veidi järgi, kui90' nurga juures tõmbab sirgeks. kusjuures isegi üllatunud, et ta niivõrd hästi suudab külglibisemist peatada.

krt ise ka ei tahaks hästi uskuda seda suverehvi juttu, ma olen saand ASR-ga kuival asfaltil 90`pealt ilusti sirgeks niiet oma paar sekki ikka viliseb all, aga üldiselt kohapeal sõidusuuna muutmine vastaspidiseks on täitsa teostatav ka ASR-ga, kuigi ega ta eriti sujuv nüüd ei ole Confusedmash:
setud sõitsid seciga
#33
ahjaa, Karl, väga atraktiivne sisu! mäletan kui kupee otsingute ajal pakuti täispauk E 500-t Saksast, lõi põlvist nõrgaks küll kui kapotti kergitati, päris vinge kui 4-l selline aparatuur sealt vastu vahib :cool2:
ajame siis kunagi joonele ka ikka :bigsmile:
setud sõitsid seciga
#34
ralak Kirjutas:ahjaa, Karl, väga atraktiivne sisu! mäletan kui kupee otsingute ajal pakuti täispauk E 500-t Saksast, lõi põlvist nõrgaks küll kui kapotti kergitati, päris vinge kui 4-l selline aparatuur sealt vastu vahib :cool2:
ajame siis kunagi joonele ka ikka :bigsmile:

E 500 las jääb märgadeks unenägudeks esialgu....... :hump: Oijahh.....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#35
päris kena aparaat...mulle ka just meeldib kui esivõre on must, erit veel sama värvi autol.
#36
Väga norm masin.
Väike OT: kas sellele 420-le istub ka 15tolli velg või läheb vastu pidureid?

Edit: sellele mudelile ja 294mm läbimõõduga kettastele siis
#37
python Kirjutas:Väga norm masin.
Väike OT: kas sellele 420-le istub ka 15tolli velg või läheb vastu pidureid?

Edit: sellele mudelile ja 294mm läbimõõduga kettastele siis

Ei lähe 15 alla.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#38
Karl Kirjutas:
ralak Kirjutas:ahjaa, Karl, väga atraktiivne sisu! mäletan kui kupee otsingute ajal pakuti täispauk E 500-t Saksast, lõi põlvist nõrgaks küll kui kapotti kergitati, päris vinge kui 4-l selline aparatuur sealt vastu vahib :cool2:
ajame siis kunagi joonele ka ikka :bigsmile:

E 500 las jääb märgadeks unenägudeks esialgu....... :hump: Oijahh.....

Ehh :biggergrin::biggergrin:
perpetum mobile
#39
Muuseas, mobile.de-s on üks E60 '94 kah müügis, kellegil pole huvi? Hind on tagasihoidlikud 42 900.- Eur...
perpetum mobile
#40
See auto sõidab nüüd Lääne-Virumaa teedel mu venna p...se all,teema lukku! Rolleyes
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  420 (560) SEL 1990 janek126 janek126 253 279,224 07-07-2019, 01:22 AM
Viimane postitus: janek126
  Minu E 420 W210 martiini 43 45,191 05-12-2012, 03:19 PM
Viimane postitus: martiini
  420 SEL 1991a. Karl 123 86,372 28-05-2008, 11:34 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne