Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB S124 250 TD - v6sa
#21
Arvestades seda et ma sõidan sust iga kuu ca 2.5 korda rohkem läbi siis on varsti minu kilumeetrinäidikul suurem kombinatsioon :evil:
Vasta
#22
Hm.

Arvutame.

Mina sõidan~1600 km kuus.
Sulo sõidab 1600*2,5=4000 km kuus.
Läbisõitude vahe 4000-1600=2400 km.

Usumõõdikute näitude vahe jämedalt 10 000

Kui nüüd teha maagiline tehe 10 000/2400, siis saame tulemuseks, et uueks aastaks on Sulol pikem...
:demond:

Peab vist kerimisele mõtlema hakkama...Rolleyes
Vasta
#23
Krt ma ei teadnud et sa nii vähe läbi sõida d:lol:

Ma mõtlesin et sõidad ikka mingi 3000 km kuus.


MINU ühe kuu kilometraaz tuleb ca 7000 - 8000 km:evil::evil::evil:
Vasta
#24
Heh, aga kas keegi teist päris numbreid kah teab? Mul kellal mingi 420 000, aga kuna ta on takso olnud ja tõenäoliselt keritud (spidokanõel hüppab), siis ei imestax ma kui see masin üle milli sõitud on.

Väike OT kah, loodan et V6sa ei pahanda, loon oma auto kohta teema siis kui uue arvuti ostame, mis juhtub loodetavasti lähipäevil (vanale tegi äike üx-null).Anyway, hetkel käsil roostetõrje, ning Raplaski võib näha mu autot ilma pamprita ja punasekirjuna (kruntvärv). Esitiivad sai uued ostetud(B-osad) hetkel vanad küljes, et sõita saax, tagumisi tuleb kah relaka ja keevitusega piinata ning Võsa teab, missugune mul vasakpoolne kõige tagumise klaasi alune välja näeb Confusedhocked:. Mujal siin-seal ainult pindmine rooste, kivitäkked ja paar väikest mõlki, ühesõnaga, kuna kool tuleb kah peale jätkub tegemist tükix ajax. Haapsalus öeldi, et kui ise kõik eeltöö tehtud, nii et ainult värvida vaja, teevad auto üle mõistlikku hinna eest (muidu ei viitsi nii vanade autodega üxki firma tegeleda, kõik teevad vaid kindlustusele töid). Ex näis kui palju ja kui hästi me eeltööga hakkama saame. Päris perfektsust taga ei aja ning kunagi kui raha ja kogemusi rohkem tuleb kogu protsess korralikult ette võtta. Hetkel tuleb lihtsalt veidi vaeva näha, et päris kätte ära ei roostetax.

Muidex kui teate kust selle taguakna aluse pleki saax võix siia kirja panna, neid vist eraldi ei müüda?

Veelkord vabandust nii pika OT pärast.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#25
Ah, mis seal pahandada. Eks kopid hiljem oma teemasse ümber...

Pleki saad minu käest näiteks. Teen õhtul paar pilti kah, pleki seisust. Mälu järgi oli oluliselt parem, kui Sinu massinal.

Tegelikke numbreid ei tea. Armatuuri tagant kleepsu ei leidnud... Mõte oli, et kui mingil põhjusel pean spidomeetri lahti võtma, siis keeran usumõõdiku 760 kkm peale. Millegipärast on selline tunne, et see bumber võiks olla tõele lähemal, kui tänahommikul nähtud 520289
Vasta
#26
minu 509 000 läbisõit tundub aga suht reaalne. No ehk on sott tagasi keritud aga roolis on ikkagi päris ok sõita. No ja ilmselt on ka eelmine omanik suht hästi hoolitsenud selle massina eest!
Vasta
#27
Nuvot. Aga meite 520 kkm on pigem:confusedangry:
Vasta
#28
Väike update masina käekäigust. Sõidab. Igapäevaselt. Minu käesConfusedilly:

Eile sai ülevaatusel käidud. Mõõdeti ja kaaluti ning mõne märkusega tembeldati kõlblikuks.:cool_rsvd:

Talverehvid on all juba paar päeva. On ikka mõnus küll, kui nende plastmassist Rotexite asemele korralikud tsõõrid sai. Kohe behme ja mõnus on veereda. Esimese libedaga oli tore vaadata, kuidas kahepoolese diisli meeletu pöördemoment neid rehve ringi vedama kippus Confusedilly: Kui homme saab ka kuus talverehvid alla, siis võib minu poolest talv tulla.UZI

Nüüd peab siis hakkama oma lubadusi vähehaaval lunastama. Pleku juures sai ära käidud ja roosteussi pesakaste näidatud. Vend alguses sülitas, siis vandus, peale seda mõtles natuke järele ja kõigepealt vandus, seejärel sülitas. Aga lubas viisaaastakuplaani võtta - kuidas sa ikka maksva kliendi minema saad... Eks näis siis, mis ja kus edasi.

Kui pleku jaoks stanged maha kangutatud saab, siis on paras hetk vahetada ka stanged ja tagaluuk ära - üks tegemine. Ja sinised istmed peaks kah külge keerama. Kaua need hallitavad räästa all.Confusedhocked:

Seoses eesseisva keevitusorgiaga olen vastuvõtlik järgmiste plekkide pakkumisele:UZI
*vasak esitiib;
*parem esitiib
*parem küljekarp
*parem tagatiiva välimine äär.
:help:

Pakkuge keegi neid mulle hea hinnaga ja päälinna lähedalt. Tiivad võivad olla ka pruugitud, kuid sellisel juhul tõesti korralikud.:hoiatus:

Klapisääretihendite vahetus näikse kah täkke läinud olevat. Nüüd on karteritäie õliga juba 5+ kkm sõidetud ja tasemetuli pole endast veel märku andnud. Irwhammastele teadmiseks, et ka varras on endiselt õline:evil:
Varem pidi ikka selle aja peale liitrikese juurde otsima, sest see tuluke oli ikka väga närviline. Eks näis, kas veab ettenähtud õlivahetuse välba välja...Rolleyes Praegu on küll sedamoodi, et võiks. Normist on kulunud kolmandik.
Vasta
#29
OT: väga mõnus on teemat lugeda, ega Sa Võsa juhuslikult kirjanik ole:eureka:. Aga enda vanakesest on kahju, keretöödeks käratati 40+ kilo (üks pakkumine) seega sõidab kuni roostega ülevaatuselt läbi saab ja edasi saate juppe küsima hakataConfusedad:
Vasta
#30
Ex see keretööde hind öeldaxe sellepärast nii kõrge, et sind kaelast ära saada. Keegi ei viitsi enam vanade autodega tegeleda ja tervet autot ammugi mitte teha. Kõik teevad vaid kindlustusremonti, päevas paar kolm viietonnist tiivaremonti on ju lihtsam ja kasulikum teha kui kuu aega ühe auto kallal nokitseda ja selle eest 20000.- - 30000.- küsida (rohkem ei olex keegi niikuinii nõus maxma). Olen kuulnud isegi sellist juhtumit, kus klient tahtis oma Moskvišile keretöid lasta teha ja talle öeldi hinnax 76000.-

Seega ainus võimalus vana autot pidada on kõik tööd ise teha või palju väga häid tutvusi omada remondiasutustes.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#31
Parempoolse tagatiivaääre ossin almelost, kui mälu väga ei peta maksis 100-200 vahel. Seisab mul autos seal kus peaks olema tagumine iste, sulle ära ei müü.Confusedilly:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#32
Suureks sulesepaks ma end ei pea. Aga vahel sõnad täitsa jooksevad... ilmselt on neil lihtsalt jooksuaeg.

See keretööde teema on nutune jah. Samas, kui need keretööd piirduvad vaid mõne paigaga, siis oleks minu arvates rumal neid mitte teha. Aga eks näis, mis lammutamisel välja tuleb. Võib- olla saame turuplatsile ühe müügikuulutuse juurdeConfusedilly:

Seda teemat pean ma seetõttu, et tavalistel inimestel oleks kah julgem siin foorumis liikuda. Muidu vaatad, et teemad on enamuses uhketest ja eriti uhketest masinatest. Aga igapäevastest tööloomadest eriti rääkida ei taheta. Ma siis püüan seda viga parandada...

Muidugi, eks nüüd kipub see kirjutamine siin teemas veel vaiksemaks jääma, sest on meilgi "uhkem" autoConfusedilly: majas.

Huvitav tähelepanek: mida jahedamad ilmad, seda kiiremini masin käivitub. Soojade ilmadega oli külma mootori käivitamiseks vaja nii kümmekond sekundit starterit anda. Täna hommikul oli õues -5 ja mootor turtsatas mingi 3 sekundi jooksul (niikuinii te ei usu, kui ma ütlen, et poolest pöördest:tongueSmile. NSR arvates on see märk kulunud kõrgsurvepumbast - mida jahedam, seda paksem on kütus ja seda vähem leke pritsimist mõjutab. Loogiline. Seda enam, et 0,521 Mkm peaks tõepoolest ühele reaspumbale väsitavalt mõjuma.
Vasta
#33
mul sama teema, soojalt läheb umbes 1 sec aega. aga külmalt läheb 0,5...
Vasta
#34
Järelikult minu säästukas on korras kuna temal ei ole vahet kas on soe või külm. Käivutyb ca 3 sec.
Vasta
#35
ah krt...mõtlesin et juttu SEL'ist, damn...ei ole veel ärganud, tahaks magada:/. Diisliga muidu kui väga külm siis soojalt läheb ikka palju paremini
Vasta
#36
HotPapa Kirjutas:ah krt...mõtlesin et juttu SEL'ist, damn...ei ole veel ärganud, tahaks magada:/. Diisliga muidu kui väga külm siis soojalt läheb ikka palju paremini

Bondipohmakas? Krt, miks peavad sellised huumoriklassika meistriteosed nii hilja olema:pissed2:

Väga külm on muidugi teine teema. Kuigi, ega ma kurta saanud - kui ikka akut oli, siis ta end käima vedas. Iseasi oli see, et eelmisel talvel tappis vigane raadio ikka isuga akut sihukestel -20 ja rohkem kraadidega. Eks näis, kas vanast (suisa 2 a) akust sel talvel üldse asja on.
Vasta
#37
Uuendame seda teemat kah.

Sõidab. Viimane sissekanne paberitesse on augusti algusest. Pärius uskumatu tegelikult. Lihtsalt sõidab... Vaatame, kas saabki õlivahetuse välba lisamata täis. Praegu on 7 kkm sõidetud, 3 oleks juurde pingutada vaja. Pool normi õli karteris alles. Näis, loomkatse jätkub. Ikka 60+ km päevas.

Almelo poiste juures sai ära käidud ja mõned plekid ära lohistatud. Hind oli küll hea, aga plekid kole õhukesed. Või vähemalt tundusid, ega ma pole ju nelja omasid enne käes kaalunud.

Teadmiseks teistele, et sedaanil ja universaalil on Klokkerholmi arvates sama tagatiiva välisäär. Eks näis, kas tegelikult kah nii on.Confusedmash:
Vasta
#38
Loomkatse jätkub.UZI

Mõnus on tõdeda, et lõpuks on meil auto, millega saab õlivahetusest õlivahetuseni ilma vahepeal juurde valamata. Nüüd on veel 1 kkm jäänud ja tasemetuli on hakanud tasapisi närviliseks muutuma. Eks näis, uue aasta algul peab ära vahetama.

Aga vahetatud sai eelmisel nädalavahetusel hoopis parem tagaratta rumm kogu täiega. Eelmine logises ikka väga pahasti. Kusjuures oli üsna vait ja vagune, lihtsalt loksus ja kütust kulus kahtlaselt palju. Enam ei saanud paagitäiega 700 täis, ikka alla jäi.:mad: Niipalju siis endast valju kisaga märku andma pidanud laagrist... Alt võetud vidinat ringi ajades oli krigin ikka kole. Samas sõites oli selline arusaamatu urin, mida tagrattalaagri urinaks nagu ei osanudki pidada. Aga eks inimene õpibki kogu elu...

Sai siis varuosaautolt kolakas maha kruvitud ja säästukale alla installeeritud. Tüki vaiksem sai ja ujub kah vähem. Ning meeldiv on näha, et kütusekulu on langenud - praegu näitab mõõdik veid alla poole ja sõidetud on 450 km. Nagu vanasti, siis kui auto "uus" oli:lol:

Kahest kompletist hoobadest sai kah üks vähe tihedam alla kombineeritud. Ega me pikemas perspektiivis sellest sillapuksiorgiast pääse, aga vaatame, kui kaugele seda lükata kannatab. Praegu siis ühtegi selgelt tuvastatavat lõtku hoobades enam pole. Aga ujuma kipub ikka - järelikult on kogu puksindus in corpore kulunud. Et kui kellelgi on värskelt remonditud 124 tagasilda pakkuda, siis võib mulle teada anda.

Niipalju siis seekord.
Vasta
#39
Veel eile sõitis "säästukas" omadel papudel plaanitud lihtsale kere remontimisele . Algul oli plaanis väike keevitus ja värvimine ning samaaegselt mõnede detailide vahetus. Mis aga lähemal vaatlusel selgus on näha lisatud piltidel...Lähiajal masin töökojast igastahes küll kuhugi ei liiguConfusedad:
Vasakut tagumist rattakoopa äärt nagu enam polegi - koosnes see kõiges muust kui metallist, kapoti all on rohkem kui üks auk ning neid auke-augukesi on paljudes muudeski kohtades.

Imelik, et auto veel korralikult raamis üldse püsinud on, muidugi eks ka rooste on tugev materjalConfusedilly:

Nüüd peab ka v6sa veidi aega muude automarkidega leppima, kui liikuda tahab:tongue: On ju "säästukas" tema peamine liikumisvahend, veel....

Seniks aga peame mõlemad "nautima" töölesõitmiserõõme  pesukott 206ga:biggergrin:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#40
Oi

Aga lohutuseks: Vahepeal peabki piugeottiga sõitma, muidu ununeb, et Mercedes-Benz on hea auto.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W463, G350, 1995- v6sa v6sa 31 3,874 02-04-2024, 06:49 AM
Viimane postitus: v6sa
  S212 E350 CDI BlueEfficiency 4Matic - v6sa v6sa 118 19,453 01-04-2024, 10:25 AM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,405 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz E250 DIESEL, 1996 (FACELIFT), S124 OM605 83kW 2.5 R5 20V - nostromo nostromo 61 63,380 24-04-2023, 01:21 PM
Viimane postitus: Erkkin
  S124, E320, 1995 - Eero_S Eero_S 20 11,220 01-08-2021, 08:00 PM
Viimane postitus: Eero_S
  Mercedes-Benz E290 Turbodiesel, 1996, S210 - v6sa v6sa 107 149,515 17-07-2021, 11:23 PM
Viimane postitus: Ester
  S124 E220T - v6sa v6sa 58 74,460 12-07-2021, 12:11 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes Benz 250, 1976 jansa 21 21,446 15-01-2021, 12:08 AM
Viimane postitus: Mike22
  MB S124 2.2td 87a. 124STD 124STD 11 11,197 26-07-2017, 11:31 PM
Viimane postitus: k2igukast
  MB S124 300TE Muhulane 3 5,959 09-07-2017, 03:02 AM
Viimane postitus: "kutsikas"



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne