Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
el aknatõstuk
#1
kas keegi on ümber ehitanud elektrilise akna käsiktsi krutitavaks? sest poest ostes on kupee 124 ikka kohutav hind aknamootorile!!!
tänud
Vasta
#2
86€ ei ole ju nii kohutav hind sellise uue asja eest.

Samas, mitte ükski 90ndate MB elektrimootor ei saa ni metsas olla, et teda remontida ei saaks...Eusa_think
Harju saab vahetada; mähised, vaevalt, et maha põlevad. Mis Sinu omaga, muidu, juhtus...?

P.S. Ka kasutatud mootoreid on kommiraha eest saadaval küllaga...
Vasta
#3
oot oot, kus see 86 euri on??? ja kus on kasutatud??? palun ära unusta, et ma räägin kupeest!!! :-) aga väga tore oleks teada, kus saab! sest mulle pakuti 330 euri!! mul lihtsalt tahab töötab, tahab ei tööta :-( nüüd vist lakkas üldse töötamast!!! aga anna teada
(22-04-2012, 01:14 PM)stihl Kirjutas: 86€ ei ole ju nii kohutav hind sellise uue asja eest.

Samas, mitte ükski 90ndate MB elektrimootor ei saa ni metsas olla, et teda remontida ei saaks...Eusa_think
Harju saab vahetada; mähised, vaevalt, et maha põlevad. Mis Sinu omaga, muidu, juhtus...?

P.S. Ka kasutatud mootoreid on kommiraha eest saadaval küllaga...

Vasta
#4
Sealsamas acari lehel hinnad alates 86€ koos konstruktsiooniga ja pole vahet kas sedaan või kupee.
Vasta
#5
jätke meelde, et sedaani oma ei sobi!!! ja romulates seda ka ei ole kahjuks!!! tänan küll soovituste eest, kuid ka sellel alcari lehel pole neid!!!! kena kevadet
(28-04-2012, 09:57 PM)hellrix Kirjutas: Sealsamas acari lehel hinnad alates 86€ koos konstruktsiooniga ja pole vahet kas sedaan või kupee.

Vasta
#6
mul olemas hinnaga 100 euri kupee oma
54566224
Vasta
#7
sry, aga 50 on lagi, mis kasutatud asja eest annan!!! tänud
(02-05-2012, 01:33 PM)arturmalcik Kirjutas: siin olemas hiinaga 100 euri kupee oma
56481830

Vasta
#8
(27-04-2012, 07:19 PM)klaaabu Kirjutas: oot oot, kus see 86 euri on??? ja kus on kasutatud??? palun ära unusta, et ma räägin kupeest!!! :-) aga väga tore oleks teada, kus saab! sest mulle pakuti 330 euri!! mul lihtsalt tahab töötab, tahab ei tööta :-( nüüd vist lakkas üldse töötamast!!! aga anna teada
(22-04-2012, 01:14 PM)stihl Kirjutas: 86€ ei ole ju nii kohutav hind sellise uue asja eest.

Samas, mitte ükski 90ndate MB elektrimootor ei saa ni metsas olla, et teda remontida ei saaks...Eusa_think
Harju saab vahetada; mähised, vaevalt, et maha põlevad. Mis Sinu omaga, muidu, juhtus...?

P.S. Ka kasutatud mootoreid on kommiraha eest saadaval küllaga...


tohohh hullu, kas tõesti üks akna tõstuk maksab nii palju? esimene või tagumine?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne