Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellele meeldib,kellele mitte....
#1
Heart 
http://auto24.delfi.ee/kasutatud/auto.ph...1133937602

No ma ei tea......mõnele sportautole võib-olla päris lahe värv,kuid E klassile....:boom:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Brick 
ära tule solvama . . . :lol: . . . kollane on "ilus" värv:lol::lol::lol:
Vasta
#3
no mõnele kindlasti kollane hirmsasti meeldib....minu meelest vähemalt Mersule küll kollane ilus ei oleConfusedmash:
Vasta
#4
Sulo Kirjutas:ära tule solvama . . . :lol: . . . kollane on "ilus" värv:lol::lol::lol:

Ega kollasel pole viga jahh,kuniks ta kaubiku peal on.:bigsmile:
Kuid selle autoga ringi sõites peaks tähelepanu garanteeritud küll olema,kõik edevad inimesed jookskevad tormi ostma seda vist nüüd.
Linnas sõidab ringi samat värvi 700 buumer ka,no on ikka harjumatu vaadata.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Sulo Kirjutas:ära tule solvama . . . :lol: . . . kollane on "ilus" värv:lol::lol::lol:

HI-HI-HII!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#6
No sellest eeneljasajakahekümnest on ikka üks tõsine takso tehtud [Pilt: kill.gif]
:help:
Turbo
Vasta
#7
Huvitav kas tehasest siukest karva:help:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#8
Arvan, et tava-leti müügiks küll mitte.Aga äkki made in taiwan tellisid mõned?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#9
Aga vaat kui hea vahend varaste vastu - värvi oma auto kollaseks/roosaks/lilleliseks... ja keegi ei taha :bigsmile:
Vasta
#10
Smile Tallinnas sõidab ju ringi ka tibukollane Audi A8 Big Grin

Yellow pidavat performancet tähendama Tongue
Vasta
#11
oi horrorit Tongue
...
Vasta
#12
Mulle meeldib, aga mulle meeldib ka punane sisu autos, niiet ju siis olen imelik Tongue
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#13
ega see just kõige sobivam värv ole! maitsed on tänapäeval ka nii imalikuks läinud.... seinast-seina!!

ise tõesti ei teex oma 124-ja või 123-e selllist värvi..... rikux auto ära!
Vasta
#14
Üks asi on arvutist sellist värvi vaadata, teine asi on oma silmaga seda näha. Ja kui autod läigivad nägid nii tibukollane 124 kui S8 päris huvitavad-head välja. S8 oli küll tehasevärv, aga 124 kohta ei oska öelda.
Vasta
#15
on trend, et kõrgeimas klassis eelistatakse tumepruune autosid. see näitab tõelist kuuluvust ja eliiti.

sunny
Vasta
#16
Takso kirjad veel puuduvad miudu on vist täis laks?
56562200
Vasta
#17
Olen oma silmaga näind seda masinat kaugemalt, esimene m8tte mis oli "Takso".

Eestis on jah mingi naljakas kollane trend. Ju Volvo T-5st tulnud. (Muides see on ilus kollane).
Siis ilmus meile tänavatele veidramaid masinaid mis olid kollaseid. Audi s8, BMW 7xx, ja nüüd see 124. Kus juures BMW puhul ma saan sellest aru kuna seal on täitsa olemas kollane värv värvikaardil. Peabki lippikutest vaatama kas MB'l ka.

Kui aus olla siis ise ei saa aru et mix kollane oleks Perfomance? Nüüd ju rohkem Candy värvid show teemat viitavad. (Isegi Kamelioon ei k8lba)

Aga respect sellele kes ära ostab ja ennast seal hästi tunneb.
Vasta
#18
kollane ja ruudulise sisuga 420. Ei lähe mitte. Rein Kilk sõidab ka juba aastaid kollase s8-ga, mis uuena maksis tal kõvasti üle milli kindlasti. Aga noh eks ta maitse asi ole aga kole on igatahes
Vasta
#19
selline värv ei sobi ühelegi autole...veel hullem kui see Mercedes-Benz selga on valatud
Vasta
#20
krt mis siin arutada värv ju autot ja selle sõiduomadusi ei muuda:pissed2:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne