Autoostja
#1
BMW ja Audi foorumis sattusin huvitava tegelinski tegemistele.Renee Mätlik.Mersumehed hoitke siis sellest sullerist eemale.Rolleyes
#2
Mingid viited teemadele miks ma peaksin tast eemale hoidma?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#3
Niipalju kui olen aru saanud, siis neil, kellel oma autot müües on niipalju mõistust peas, et autot ja dokumente mitte käest anda enne kui raha maxtud, pole karta midagi. Hetkel on oma autodest ilma kergeusklikud, kes järelemaxu peale oma auto käest ära andnud.

Ma tean, et paljude jaox kõlan ma võib-olla taas kalgilt ja ülbelt, kuid auto müümine eraisikult eraisikule järelemaxuga on piisavalt riskantne, et omanikul tasux autol ja selle asukohal silm peal hoida kunix rahad laekunud, vastasel juhul oledki autost ja rahast ilma ja saad süüdistada vaid iseenda kergeusklikust.

Neile, kes sel viisil petta on saanud, on mul vaid üx soovitus. Üritada petturiga ühendust saada ja viisakalt oma autot või raha tagasi küsida. Kuuldavasti on mõnele kannatajale, kes viisakalt asju ajand raha tagasi maxtud.

Siinkohal mainin, et ma ise ei ole asjaga kuidagiviisi seotud ja kuulsin sellest ühe tuttava kaudu, kes ka kannataja oli ja petturite tausta uuris, seega ei oska ise mingit asjakohast infot rohkem anda.

You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#4
Võhivõõrale järelmaksuga Eusa_wallEusa_wallEusa_wall
Nii loll pole isegi blondiin.
Saan aru, kui keegi tuttav(või siis vähemalt soovitaja tuttav) siis pole nagu probleemi.
Jamade tekkimisel on vähemalt tuttav see kellel valusast kohast pigistada.

Ise ostsin oma 4-maticu kunagi aastaid tagasi järelmaksu peale.
Enne müüja nõus ei olnud, kui leidsime ühise tuttava, kes "garanteeris" tehingu.

Peace.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne