Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W124/CE300 Aut. Puudub ühe/mitme silindri töö.
#1
Question 
Tervist.

Probleem siis selles ,et üks silinder on nagu puudu ja raputab autot nii sõites kui ka kohapeal töötava mootoriga. Vahetasin ära küünlad aga ei mingit muutust ainult pöörded langesid pisut ja paremini käivitub. Auto esiotsast lugedes siis neljas silinder on ilma tööta. R6 mootor/ Bensiin.

Ja nüüd sai minu mõistus otsa Eusa_think. Et mida te soovitate teha ja millest alustada. Ise oli plaanis proovida uute piibujuhtmetega.
Vasta
#2
Kui küünlad, juhtmed, jagaja kaas ja rootor vanad siis pole suurt mõtet filosofeerida vea üle.

Aga filosofeerime siiski...
Kui 4. silinder ei tööta siis jagajalt 4. küünla juhe maas käib täpselt sama häälega? Kui jah ja kõik küünlad said uued peale siis võid järgnevana katsetada uut neljandat juhet (või saad äkki kelleltki proovimiseks juhtme laenuks).
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#3
Kas ma nii võin proovida ,et ma võtan näiteks viienda juhtme ja proovin seda neljanda peal?
Kas see variant on mootorile liiast kuna siis ei tööta kaks silindrit.

Teoreetiliselt peaks mootori hääl muutuma kui viienda juhtmega neljas tööle hakkab ja saab ka teada kas asi on juhtmes või mitte.
(22-02-2012, 12:58 AM)Siimsalapiim Kirjutas: Kas ma nii võin proovida ,et ma võtan näiteks viienda juhtme ja proovin seda neljanda peal?

Jagajas vahetan ka ümber ikka Rolleyes

Vasta
#4
Proovisin 5nda küünlajuhtmega neljandat küünalt aga midagi ei muutund. Tellisin uue juhtmekomplekti ka ära muidu. Kui vahetamiseks läheb siis täie rauaga Big Grin
Vasta
#5
Vähe sellest, et ostsid võõrandamiskeeluga auto on see veel katkine ka...?

Ei vedanud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
(22-02-2012, 03:38 PM)Karl Kirjutas: Vähe sellest, et ostsid võõrandamiskeeluga auto on see veel katkine ka...?

Ei vedanud.

Jumh. Väideti ,et kõik korras. Ostes sõitsin tallinnast hiiumaale ning auto jäi talveks seisma. Nüüd on jama käes Doubt Aga ARKis räägiti ,et kui autoomaniku prokurööriga rääkida kes autole keelu pani siis on täitsa võimalik ,et saan enda nimele.

Sellega ma teid parem ei vaevaks siin Big Grin

Vasta
#7
Kui viienda panid neljandale ja 5. jäi tühjaks ning hääl oli sama siis ei toiminud ju 5 (kuid 4. hakkas tööle). Kui 4. ikka järgi ei tulnud siis pidi ju hääl hirmsam olema, sest kuue (endise viie) asemel käis 4 silindrit. Rolleyes Loogika küsimus ju.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#8
Probleem võiks ka pihustites olla, kuid soovitaks ikka enne võõrandamiskeeld maha saada, kui hakkad juppe tellima ja autoga jändama.
Vasta
#9
Mul oli sama teema. 6 silinder ei töödanud. Aitas selle vastu pihusti vahetus.
Vasta
#10
Kui puudub säde, siis peaks küünal märg olema.
Vasta
#11
Säda on aga küünal oli pisut märg nagu. Kas ned pihustid asuvad pm sama kohapeal kus küünladgi ainult teisel pool mootorit? Mingid peened torud lähevad sinna otsa veel.

Ma ise hakkan kahtlustama ,et kolv või rõngad on puruks läind.Icon_sad

Vasta
#12
(25-02-2012, 05:23 PM)Siimsalapiim Kirjutas: Ma ise hakkan kahtlustama ,et kolv või rõngad on puruks läind.Icon_sad

Kolb ega rõngad naljalt puruks ei lähe. Küll aga võib silindris surve kaduda, Ntx, mingi klapi ebatiheduse tõttu.

Lase surved ära mõõta, siis on selge. Kõik peavad enam-vähem sarnased olema. See on lihtne ja odav ka, edasi saa juba "läbipaistva küünlaga" vaadata, mis värvi põlemisleek on jne edasi asja hinnata.

Vasta
#13
OK lasen ära teha.
Vasta
#14
sportlikust huvist küsin, et kas said asja korda ?
=MB Force=
Vasta
#15
(02-03-2012, 07:36 PM)ErmQ Kirjutas: sportlikust huvist küsin, et kas said asja korda ?
Ei ole veel.

Rahaline seis ja huvi kadus ära praegu Big Grin
Aga proovin ikka lähiajal korda saada ja annan kindlalt teada milles probleem on.
Vasta
#16
Imelik asi hakkas silma. Kas armatuuril mootori survenäidik süüdet anndes peabgi nullis olema?
Vasta
#17
Õlirõhunäidikut pead silmas we?
Ainult süütega peab muidugi nullis olema, kui mootor veel ei tööta.
Õlipump ka ju siis ei tööta.
Vasta
#18
Icon_razz

Aga kui tahad, et kogu aja 3 bar`i näitaks, siis võta andurilt pistik tagant. Siis on juba süüdet keerates 3 peal.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#19
(17-03-2012, 02:28 PM)hents99 Kirjutas: Icon_razz

Aga kui tahad, et kogu aja 3 bar`i näitaks, siis võta andurilt pistik tagant. Siis on juba süüdet keerates 3 peal.

seda pole vaja vast teha.

Lihtsalt tahtsin kinndel olla kuna kõik teised seierid tõusevad Eusa_angel

Vasta
#20
Kui rihm ei ole piisavalt pingul kas se võib ka mootori ebaühtlaselt tööle panna ?
Rihma pinguti tähis näitab praegult ,et on poole peal ja kui sõrmega vajutada rihma jagaja juurest siis rihm läheb ilma suurema pingutamiseta vastu seda toru mis paisupaagist vee/tosooli pumpa jookseb. Sellel on küll automaatne pinguti aga se tundub kuidagi liiga lõtv.


Se kõik ebaühtlase mootoritöö jama hakkaski peale seda nagu kui genekavahetuse tegin. Pidin siis ka veepumba maha võtma kuna sõber suutis ühe muttri termostaadi august sisse kukutada.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124 kupee nahkistme taastamine Pealik 6 4,960 19-09-2019, 08:30 PM
Viimane postitus: Pealik
  CE 230 W124 pagasiluuk kinni raunop 2 3,691 07-01-2018, 12:55 AM
Viimane postitus: v6sa
  valuveljed mercedes benz w124 cupee merss CE 0 2,832 08-06-2017, 11:10 AM
Viimane postitus: merss CE
  1992 CE300 4.2 V8 kickdowniga tuleb lõpus (6200 RPM) piirang ette-hakkab nö "kakkuma" nostromo 39 23,990 04-06-2017, 02:18 PM
Viimane postitus: nostromo
  w124 3.0 162kw automaat manuaaliks Valgma 36 22,113 08-01-2017, 06:14 PM
Viimane postitus: Valgma
  W124 pagasniku luugi sobivus Mercy 11 9,293 29-12-2016, 02:15 AM
Viimane postitus: TõnisL
  Miks püsikiirusehoidja ja automaatkliima vanematel autodel (W124)tavaliselt ei tööta? nostromo 14 14,636 05-11-2016, 02:34 PM
Viimane postitus: 124STD
  W124 puit-nahkrooli uuesti nahatamine? nostromo 10 7,815 24-08-2016, 07:16 AM
Viimane postitus: arcar
  W124 CE300 92' Egoolen 2 2,842 11-04-2016, 04:21 PM
Viimane postitus: Kalev124
  230 W124 88 ltrubetsky2 4 3,427 07-04-2016, 06:10 PM
Viimane postitus: Treiku



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne