Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
imelik surin armatuuris
#1
täna hakkas mulle kõrva mingi imalik surin armatuuris , mis hakkab pihta kui süüde sisse keerata. surin tuleb täpsemalt kindalaeka ja ukse vahel olevas armatuuri osast. enne minu arust seda sirinat seal polnud. mis seal nii moodi suriseda võib. ahjaa autox on mb 230 ce 89a.
Vasta
#2
Ahju sisse/välja lülitamine ei muuda midagi? Airbagiid su autol ka olemas on?

Vasta
#3
soenduse välja lülitamisest polnud kasu ja airbage pole mul.
Vasta
#4
se peaks see temperatuuri vurr olema mis õhku ülevalt laest läbi termotaki imeb.
Vasta
#5
aga minu arust see vurr küll olla ei saa, sest see töötab ka siis kui pliit igat pidi nulli on keeratud. see suriseb nagu mingine vaakumpump või midagi taolist... krt pole licalt aega teda lahti võtta praegu, aga väga tahax teada mis üllatus mind seal oodata võib....
Vasta
#6
ega autol mingit eelsoojendusesüsteemi ole peal?
...
Vasta
#7
Kui vaakum siis...see sise/väliõhu klapp, seal peal on vaakummehhanism, mis seda sulgeb/avab, äkki vaakumvoolik sealt lahti tulnud ja see sisiseb sul seal nüüd, eemalda kindalaegas ja saad teada....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#8
Mul webastoga 2000.a. VITO ja jahedamatel hommikutel ka suriseb kapoti all. juskui lööks mingit rõhku ülesse.
Vasta
#9
Sul vast see probleem juba lahendatud!

Mul oli ka kunagi kahtlane surin c-klassi mb armatuuris. Veaks oli vaakumklapp nagu rolz pakkus. Viga võib olla vaakummehhanismi membraanis, mis on ära väsinud. (vähemalt minul oli ).

Need voolikud mis sinna külge lähevad on plastmassist ja hästi kõvasti kinni. Nad ei tohiks niisama ära tulla, pigem purunevad.
MB C- klass
Vasta
#10
vot jah viga oligi selles vaakummehanism nagu ülal mainitud , see oli oma kohalt lahti tulnud ja vibreeris vastu armatuuri.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  124 coupe kõik tuled armatuuris põlevad peavalu 7 6,369 10-03-2013, 08:18 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  W208 sõites taga imelik hääl ! jep 13 8,710 18-10-2011, 02:41 PM
Viimane postitus: jep
  230CE käigukastiga imelik probleem sabbath 2 2,830 18-07-2010, 07:09 PM
Viimane postitus: sabbath
  W209 Nagin armatuuris Jupats 0 1,754 20-07-2009, 11:21 PM
Viimane postitus: Jupats
  Väga imelik asi mbclk 11 5,690 04-06-2008, 05:10 PM
Viimane postitus: mbclk
  K:tuli armatuuris? happym13 7 3,799 15-05-2007, 11:45 PM
Viimane postitus: R129



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne