Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
heckflosse - 230 W110
#1
Kuna ei tea, kas olen liige või huviline, siis panen enda autost paar pilti siia ülesse


[Pilt: resizeofimgp00672qc.jpg]

[Pilt: resizeofimgp00771ow.jpg]

[Pilt: resizeofimgp00858lf.jpg]


Pikem jutt vanas foorumis


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#2
Mees ikka õige automargi juurde pidama jäänud - see on hea.

Muide see vana 380SE on kah peaaegu uuele elule ärganud - vaja kokku panna ainult veel.

Praegune auto muidugi väga tegija sul!!!
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#3
kalev Kirjutas:Mees ikka õige automargi juurde pidama jäänud - see on hea.

Muide see vana 380SE on kah peaaegu uuele elule ärganud - vaja kokku panna ainult veel.


Sellest hea meel, et vana auto headesse kätesse läks!
Vasta
#4
Ehee, terv naabrimees! Olen jah näinud varemalt su hoovis 380-t...
Aga see vana on elegantne! Kas sel on uunikumi reg.nr?
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
Vasta
#5
Rajult ilus küll.:cool_rsvd: Kuid need numbrid?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Vaatan jah, et on sattunud veel Rootsi transiitnumbritega pildid.
Müüjal oli vist kogu aeg kahtlus, et ma tahan tal naha üle kõrvade tõmmata. Sellepärast võttis kogu see diili tegemine ka tohutult aega. Rootsis ei ole ju meie mõistes ARK-i, seal käib kogu asjaajamine posti teel - viskad vanad numbrid, ostumüügi lepingu ja autopassi ümbrikusse, saadad ära ja saad postiga teised numbrid ja uue registreerimistunnistuse vastu.

Ps.
Transiitnumbrid kehtivad 1kuu igal pool, välja arvatud Eesti, sest sadamast välja nendega ei lastud. Pidin auto treilaga Tallinna sadama tollist läbi viima! Pärast sõitsin nendega natuke aega siin ringi ja siis ei kobisenud keegi.
Vasta
#7
võtsin omale õiguse teema siia huviliste autode alla ümber tõsta ja veidi pealkirja muuta.

koheselt kui saabub inff, et oled klubi liige, tõstan uuesti edasi.

ilus liikur Smile
...
Vasta
#8
Petooni tänaval Värvaltransis seisab üks selline MB mittekomplektne aga värvitud juba mitu head aastat. Omanik viis auto värvida aga selleks ajaks kui auto valmis sai oli tema juba teisse ilma kolinud. Kui kellegil oleks selline sõiduk doonoriks saaks kabeda asja kokku ehitada. Vajalikud kindlasti dokud.
Vasta
#9
tean üht topelt stangedega varianti seismas päris hästi säilinud aga seda hoian aint enda teada kuna plaan see ära tuua!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124, CE 230, 1992 - Icecube icecube 39 34,549 16-04-2013, 09:44 AM
Viimane postitus: icecube
  MB 230 CE, 1984, W123 Toomaz 26 20,935 28-08-2006, 09:50 PM
Viimane postitus: Toomaz
  MB 230 CE W124 motodoktor 5 6,761 15-04-2006, 10:09 PM
Viimane postitus: Eric



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne