Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
äkki keegi teb nyyd täpsemalt vastata
#1
nii, sai nüüd siis tehtud esimene pikem (kohe päris pikk ots u500 km) ots oma kutsikaga (mb 190 e 2.0 keskpritsung mootoriga). ja selgus et lõtk gaasis ei ole n.ö püsiv.näiteks lühikese vahega gaasi kahekordsel vajutusel võtab gaas kohe ülevalt (andes korra kiirelt gaasi, lastes siis pedaali üles ja siis uuesti vajutades). teine asi see et pikemat aega ühel kiirusel sõites ja siis gaasi lahti lastes (kasutades mootori pidurdust) ei ole ka alati lõtku vaid on tuntav et gaas võtab ennast maha koos pedaaliga täitsa pedaali ülemise asendini ja hakkab pärast sealt samast (ülevalt) jällegi alla vajutades tööle. külma mootoriga on aga lötk alati u 2cm i jagu või pisut rohkem.
kas võib olla mul sellel riistapuul mingi kanal umbes või mingi klapp pisut vale...
äkki keegi oskab nüüd midagi tarka mulle öelda.
Vasta
#2
kui ma nüüd õigesti mäletan, siis oli mul 1.8 mootoriga sama teema. Mind ei seganud kuna mootor oli väga jõuetu nii või naa. Gaasitrossi saab ju rohkem pingesse keerata, see vist polnd aga probleem.
Ja üks asi mis võib kalatada on gaasitrossi segusiibri poolne ots. Trossi otsas on üks ümar rattake, mis istub ühe klotsi sisse, võibolla ei ole see rattake seal klotsi sees korralikult. Raske seletada aga ehk saab ühtteist aru.
Vasta
#3
mõtled hoova kyljes olevat rattakest?
Vasta
#4
ikka veel oodatud igasugu nõuanded antud probleemi kohaselt. kui kellegil on kogemusi. ootan ka nõuandeid ja igasugu infi 190e 2.0 mootoriga mudeli kohta. Ette tänades udu
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  kas keegi oskab nõu anda MB 190E signalisatsiooni maha võtmise kohta tairokoiv 8 4,583 01-04-2010, 10:04 AM
Viimane postitus: tairokoiv
  Keegi peegleid paigaldab? (w201) arts 0 1,610 12-09-2006, 10:58 AM
Viimane postitus: arts
  Kas keegi oskab midagi öelda selle masina kohta papah 1 1,989 14-08-2006, 08:05 PM
Viimane postitus: junn



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne