Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üldised foorumiga seonduvad küsimused/probleemid
* Enne uue teema alustamist tee kindlasti OTSING kas seda probleemi on juba esinenud.

kas seda lauset ei saaks kuidagi veel suuremaks ja punasemaks teha, et kõik seda ikka näeksidAngry
MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB S204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020

Vasta
Müügi/ostu/vahetuse foorumis (kõik nii autod/varuosad/veljed/audio jne) võiks lisada päitsesse/pealkirja juurde võimaluse märkida teema pärast edukat või katkestatud tehingut vastavalt "MÜÜDUD / KATKESTATUD" nagu nt Hinnavaatluse foorumis et vanad teemad ei jääks uute vahele kopitama/segama ja saaks samas vastava rubriigi puhtamaks? Ehk jääksid vaid hetkel KEHTIVAD kuulutused.

Müüdud teemad võiksid liikuda mingiks ajaks (nt 1-2 nädalaks) arhiivi või siis koheselt kustutamisele.

Kui see tehniliselt liiga keeruline pole?
Vasta
Pildipark on hetkel pekkis. Ei tea miks. Anomaalia. Tegeletakse.
Vasta
Erinevad probleemid foorumiga peaksid olema nüüd korras. Pildipark korras. Attachmentid peaksid ka töötama, kuid nagu varasemalt kusagil mainitud, on nende kasutamine mitte-soovitatav.

Pildipargi test:
[Pilt: 46759-DSC07395.jpg]
Vasta
Aga minu ettepanek edukatele / katkestatutele müügiteemadele lisada menüüribasse valik "Kustuta / arhiveeri" (nagu nt Hinnavaatluse foorumis)?

Saaks ju teemad puhtamaks ja ei peaks enam kuskile suvakohta kirjutama et "paluks kustutada vms".
Vasta
(28-11-2013, 12:29 AM)nostromo Kirjutas: Aga minu ettepanek edukatele / katkestatutele müügiteemadele lisada menüüribasse valik "Kustuta / arhiveeri" (nagu nt Hinnavaatluse foorumis)?

Saaks ju teemad puhtamaks ja ei peaks enam kuskile suvakohta kirjutama et "paluks kustutada vms".

Oma kõntsa saab ju ise ära koristada. Vajutad esimese postituse muutmise vaates ristiga nuppu, vastad jaatavalt kontrollküsimusele ja läinud see teema ongi.
Vasta
Jah ise olengi sedasi teinud kuid nagu paistab siis enamus seda ei tea/pole märganud. Muidugi ei pruugi ka harvad/ühekordsed foorumikasutajad seda uut valikut märgata kuid vähemalt suureneks võimalus vanast teemast lahti saada.
Vasta
Kuidas seadistada foorumit nii, et teemasid näidatakse viimase postituse tegemise, mitte teema tegemise aja järgi? See tavaliselt igas normaalses foorumis by default, aga siin millegipärast mitte, kasutaja kontrollpaneeli alt ka ei leidnud võimalust seda muuta.

Tõnu
Vasta
(28-11-2013, 12:31 PM)MantaOwner Kirjutas: Kuidas seadistada foorumit nii, et teemasid näidatakse viimase postituse tegemise, mitte teema tegemise aja järgi? See tavaliselt igas normaalses foorumis by default, aga siin millegipärast mitte, kasutaja kontrollpaneeli alt ka ei leidnud võimalust seda muuta.

Tõnu

Sa räägid arvatavasti mitte foorumist vaid müügi teemadest. Seal käib paraku asi nii, et inimesed mass-up'e ei saaks teha.
Vasta
(28-11-2013, 12:38 PM)Harry Kirjutas: ..
Sa räägid arvatavasti mitte foorumist vaid müügi teemadest. Seal käib paraku asi nii, et inimesed mass-up'e ei saaks teha.

Müügiteemadest käis jutt jah, asi selge.
Veel üks küsimus - proovisin oma üht aktuaalsuse kaotanud ostuteemat (kus oli ainult 1 postitus) kustutada, foorum andis veateate, et ma pole sisseloginud või pole õigust teemat kustutada, mis värk sellega on?

Tõnu
Vasta
Minumeelest ei tööta pildipark juba mõnda aega.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Minul on ettepanek, et võiks koostada kalendri pildifailina, ehk sellise mida saab kasutada näiteks arvutis taustapildina. Kes võtab jaanuari kuu tegemisele?
Vasta
Privaatsõnumid ei jõua kohale. Tuleb kiri sisuga ''undefined''. Kas keegi veel midagi sellist kogenud? Või teab ehk probleemi põhjust, või mis veel parem, lahendust.
Vasta
(04-12-2013, 01:08 AM)mbc180 Kirjutas: Privaatsõnumid ei jõua kohale. Tuleb kiri sisuga ''undefined''. Kas keegi veel midagi sellist kogenud? Või teab ehk probleemi põhjust, või mis veel parem, lahendust.

Undefined tuleb tavaliselt, kui on kasutusel mingi bbkood. Hetkel on nendega mingi probleem olnud. Äkki privaatsõnum oli tühi ning saadetud ainult poolik bbkood.
Vasta
kas detsember mitte läbi ole, glasspointi reklaam ripub ikka üleval.
Vasta
(02-04-2013, 08:42 PM)Zimmer Kirjutas:
(12-03-2013, 06:36 PM)sm. pelle Kirjutas: Mul millegipärast ei tööta enam pildi või lingi sisestus nupud.
Klikin seda siis tuleb "[undefined=undefined]" ja peale seda ei tee need nupud midagi. Üks pm ka on tulnud sellise "undefined" kirjaga. Arvutis on kõik viimased updated peal.

Pelle

sama siin , mul see juba algusest peale nii

Mul jätkuvalt sama mure, omapeaga ei oska mingeid nuppe rohkem ka vajutada. On see foorumi või mul raali mure? Kasutan ise tulirebast.
Turbo
Vasta
Väike viga foorumis sees: {myadvertisements[zone_3]} iga postituse kasti all.
Vasta
Üleval oleval pildil on veel üks Smile
Vasta
Kuidas müügiteemat uuendada saab?
Vasta
(17-02-2016, 01:05 PM)tanel12 Kirjutas: Kuidas müügiteemat uuendada saab?

Lisad täiendavat infot või vastad esitatud küsimustele. Kui muudad algset postitust, ei tõuse teema järjekorras, uue vastusega tõuseb.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleemid seoses foorumiga indrek 64 75,535 06-09-2011, 12:00 AM
Viimane postitus: Harry



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne