Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üldised foorumiga seonduvad küsimused/probleemid
[Pilt: 96494-teemad.JPG]

Pigem ikka "Teemad pealkirjaga..."

jäi silma lihtsalt Eusa_angel
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
http://www.clubmb.ee/epood/
Viirusetõrje teatab troojast.
Vasta
Kas keegi oskab öelda miks vene foorum ei tööta?
Vasta
(05-05-2012, 05:42 PM)ZE_KA Kirjutas: Kas keegi oskab öelda miks vene foorum ei tööta?

Juba ammu!
Kas keegi tegeleb sellega?!
Eusa_wall
W 203
Vasta
Mina olen pesnud vene foorumist käed puhtaks, sest kui ma ta korda teen, läheb keegi ja teeb selle katki. Kõigepealt tuleks selgeks teha, kes seal asjapulk on.

Vene foorum tuleks täiesti nulli lasta ning vanad andmed peale lasta. Selleks mul aeg puudub, veel vähem kahte foorumit üleval pidada.

Kui vene foorumis on keegi kes oskab, siis võiks seda koos teha. Kui ei, siis tuleks piirata ära KÕIKIDE teiste juurdepääs tähtsatele kohtadele.

Isiklikult ma arvan, et kellegi kuri käsi käib lihtsalt nalja pärast seal sebimas, kuna oleks server ebaturvaline, oleks see foorum ka täiesti maas. Kusagil seal suure pahna sees on standalone FTP script, millega ta pääseb kogu kaustale ligi.
Hetkel, on nad adminni juurdepääsu keelanud, tänu sellele et keerasin adminni tuksi. Siis on keegi üritanud seda uuendada, kuid jätnud pooleli. Metsikult palju vigaseid plugine ja muidu faile. Vene foorum on hetkel kehvemas seisus, kui antud foorum kunagi.
Vasta
Huvitav nüanss...

Kui tahan pilti lisada IMGtagidega, siis link ei tööta. Kaotab osa tekstist ära ja näitab poolikut linki.
Selle pildi linkimisel:
http://www.funpic.hu/en/categories/demot...e=category&categoryId=9&position=44&large=1

IMGtagidega juhtub nii:
[Pilt: 41500_picture?mode=category&categoryId=9...44&large=1]

Mis toimub?
Vasta
see sait kuidagi blokeerib hotlinkimist, kuidas harry vast teab.

[Pilt: 41500.jpg]
sama pildi väikselt vist saab...
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
(19-06-2012, 06:09 PM)v6sa Kirjutas: Huvitav nüanss...

Kui tahan pilti lisada IMGtagidega, siis link ei tööta. Kaotab osa tekstist ära ja näitab poolikut linki.
Selle pildi linkimisel:
http://www.funpic.hu/en/categories/demot...e=category&categoryId=9&position=44&large=1

IMGtagidega juhtub nii:
[Pilt: 41500_picture?mode=category&categoryId=9...44&large=1]

Mis toimub?

[Pilt: 41500.jpg]

Minul töötab. Hotlinkimise blokeeringut ei ole, lihtsalt pildi-link ei ole pilt vaid veebileht. Ehk siis, tee parem klõps pildi peale ning mozillal on ilusti "copy image location" ehk siis: http://static.funpic.hu/_files/pictures/.../41500.jpg Mis on nagu näha .jpg lõpuga ehk source-file. Enamasti imagehosting süsteemid on muidugi nii tehtud, et never ever sa ei näe otsest source-filei, vaid läbi mingi skripti (ehk kuidas nad enda brändi lisavad alla nurka), kuid ta kehtib täpselt nagu source-file seega no problemo.
Vasta
Pole küll probleem aga miks foorum muudab automaatselt mer*su Mercedes-Benz'iks ära? Ons see siis nii tabu sõna? Eusa_angel
Turbo
Vasta
(01-07-2012, 12:54 AM)sm. pelle Kirjutas: Pole küll probleem aga miks foorum muudab automaatselt mer*su Mercedes-Benz'iks ära? Ons see siis nii tabu sõna? Eusa_angel

See on kellegi poolt pandud ja jäänud sellest iidsest ajast. Ma ei julge pead anda, et kes seda tegi.. Ja ei julge seda ka ära võtta, selgust äkki oskab anda keegi vanem ja targem admin Smile
Vasta
See on poliitilise korrektsuse pärast nii tehtud Eusa_angel
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Kas alamfoorumis "MB Klubi liikmetele" ei oleks mõtekas teha väike puhastus "oluliste teemade" all.
Seal paljud olulised teemad juba ammu ajast ja arust ning hetkel postitatavad teemad jooksevad järgmisele lehele.

Tänan tähelepanu eest!
Kurjajuur
Vasta
Ettepanek seoses postkastiga:

Tühjendasin täna postkasti. Osad, tähtsamad kirjad, jätsin inboxi alles. Jõudsin siis ka prügikasti tühjendamiseni, linnukesega valisin kõik kirjad lehel ja vajutasin kustuta. Kustutas ära. Valisin uuesti linnukesega kõik kirjad ja vajutasin kustuta. Kui ennäe, peale esimest kustutamist viskas meilbox mind inboxi tagasi ja kustutasin tähelepanematusest kõik oma vajalikud kirjad (mis küll jooksid prügikasti ja sain need taastada). Kas ei oleks mõtekas teha nii, et peale kustutamist jääb sama kaust ette (kas siis inbox või saadetud või prügikast), kus sa parajasti toimetasid?
Vasta
(21-01-2013, 12:13 PM)Iphica Kirjutas: Ettepanek seoses postkastiga:

Tühjendasin täna postkasti. Osad, tähtsamad kirjad, jätsin inboxi alles. Jõudsin siis ka prügikasti tühjendamiseni, linnukesega valisin kõik kirjad lehel ja vajutasin kustuta. Kustutas ära. Valisin uuesti linnukesega kõik kirjad ja vajutasin kustuta. Kui ennäe, peale esimest kustutamist viskas meilbox mind inboxi tagasi ja kustutasin tähelepanematusest kõik oma vajalikud kirjad (mis küll jooksid prügikasti ja sain need taastada). Kas ei oleks mõtekas teha nii, et peale kustutamist jääb sama kaust ette (kas siis inbox või saadetud või prügikast), kus sa parajasti toimetasid?

See on paraku foorumiga kaasa tulnud süsteem ning selle muutmine oleks väga suur peavalu. Ja paratamatult foorumi arenduse järjekorras väga madala prioriteediga.
Väike nipp, mida võid kasutada, on see, et lood uue kausta kus on kõik tähtsamad asjad. Siis saad oma tähtsad kirjad sinna ümber tõsta.
Vasta
Mõnus oleks kui Tapatalk foorumi ära tunneks Smile
Vasta
(21-01-2013, 02:11 PM)väikemees Kirjutas: Mõnus oleks kui Tapatalk foorumi ära tunneks Smile

Tapatalk tugi olemas. Kahjuks ise mul ühtegi iPlatvormi käepärast ei ole, seega keegi peab ise testima ja vaatama, kas funktsioneerib nagu peaks.
Vasta
(24-01-2013, 10:26 PM)Harry Kirjutas: [quote='väikemees' pid='195636' dateline='1358766706']
Mõnus oleks kui Tapatalk foorumi ära tunneks Smile

Tapatalk tugi olemas. Kahjuks ise mul ühtegi iPlatvormi käepärast ei ole, seega keegi peab ise testima ja vaatama, kas funktsioneerib nagu peaks.

Toimib, eelmisel korral ei lisanud täpset aadressi ja siis otsinguga ei kuvanud.

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk 2

Vasta
[Pilt: 532559.png]

Kuidas saaks selle allkirjateksti kohal toimima?
MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB S204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020

Vasta
Mul millegipärast ei tööta enam pildi või lingi sisestus nupud.
Klikin seda siis tuleb "[undefined=undefined]" ja peale seda ei tee need nupud midagi. Üks pm ka on tulnud sellise "undefined" kirjaga. Arvutis on kõik viimased updated peal.

Pelle
Turbo
Vasta
(12-03-2013, 06:36 PM)sm. pelle Kirjutas: Mul millegipärast ei tööta enam pildi või lingi sisestus nupud.
Klikin seda siis tuleb "[undefined=undefined]" ja peale seda ei tee need nupud midagi. Üks pm ka on tulnud sellise "undefined" kirjaga. Arvutis on kõik viimased updated peal.

Pelle

sama siin , mul see juba algusest peale nii
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleemid seoses foorumiga indrek 64 75,540 06-09-2011, 12:00 AM
Viimane postitus: Harry



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne