Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi arendusideed ja lisavõimaluste palved
#21
Väga hea lahendus, kiitused!

Ainult nüüd avastasin, et tavalise 24h ja uute postituste sees on ikka turu osa ka! "24h" võiks olla turu pakkumistest puhas!
Vasta
#22
(13-04-2012, 07:13 PM)Harry Kirjutas: Paraku foorumi-süsteemiga sellist lahendust kaasas ei ole, aga ma usun, et sain midagi ise tehtud. Eks te peate ise katsetama ja tagasisidet andma. Ehk siis, kui nüüd vaadata, on 24h link, siis selle kõrval on Turu 24h. Toimib, samamoodi nagu 24h, kuid kuvab teemasi ainult turu foorumitest.

Kas on võimalik vastupidi filtreerida? Et turuga seonduvat ei näeks?
Vasta
#23
Nüüd peaks olema nii, et turg ja muu asi on täiesti eraldi.
Vasta
#24
foorum kohtavalt aeglane, teemad avanevad kaua, mõne teema vasta nupule vajutades tuleb oodata ikka väga pikalt, enne kui saad kirjutama hakata jne.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#25
Ei kurda ka kiiruse üle...
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#26
Antud seisuga on kõik OK. Ehk mõnedes kohtades on vanast asjast probleemid, kuid uusi pole juurde tulnud. Arvatavasti oli tegemist su kohaliku interneti kiirusega. Seda soovitan jälgida: http://speedtest.net abiga. Teha järeldused, mis serveriga, mis pingiga, mis kiirustega tavaliselt ühendust saad ning siis, kui on kahtlus, et midagi valesti saad üle kontrollida.

Juhin ka muidugi tähelepanu sellele, et tegemist on arendusideede teemaga, probleemid lähevad teise teemasse. Kus on mul ühendatud telefon, et kui uus postitus, saan kiirelt probleemi kõrvaldada Smile
Vasta
#27
Vahepeal uimab lihtsalt ja kõik, praegu ok. Inteneti kiirusega korras, sama browser, teine aken, teine foorum samas zone serveris, teema lahti võib juba lugeda, kuid mb foorum ikka laeb veel midagi.

Nii oli viimane kord, praegu tundub korras olema.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#28
Kas sellel foorumil miskit mobiili varianti ei ole? Mõnel foorumil on, palju mugavam mobla pealt lugeda.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#29
http://foorum.clubmb.ee/archive/index.php

See äkki toimiks?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#30
Sinna võiks ka selle 24/h nupu saada, siis oleks super. E52 ga oli väga bueno
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#31
http://www.mybbgm.com/index.php

On kindlasti olemas mobiilsed versioonid, myBB foorumile. Kuid, need peaksid olema piisavalt täpsed ehk ma väga neid ümber teha ei viitsi.
Vasta
#32
Teeks siis sellise ettepaneku,et müügi teemas teha pilt müüdavast esemest kohustuslikuks.Tänapäeval on pea igal inimesel või tuttaval/sõbral seadeldis millega saab pilte teha. Hetkel otsin endale varuosi ja minu jaoks on pilt vajalik,näen kohe pildilt ära (räägime auto varuosadeks) kas minule vajavat juppi on pildil või ei.

Hoiaks mõlema osapoole aegu kokkuEusa_angel
w123 240 D 83"
Vasta
#33
(10-03-2013, 05:34 PM)MB W123 Kirjutas: Teeks siis sellise ettepaneku,et müügi teemas teha pilt müüdavast esemest kohustuslikuks.
..

Igati mõistlik idee.

Kas saaks teha nii, et "Kasutaja konto" all näeks kompaktselt kohe kõiki (mitte 5 viimast) teemasid, kuhu ise olen postitanud ja kindlasti viimase postituse autorit? Hetkel peab selleks eraldi linki vajutama, laetakse uus leht ja suht palju võtab iga teema sel lehel ruumi, võiks olla 1 teema 1-l real.

"Kasutaja konto" all peab "Minu xxx kõige populaarsemad teemad" asemel olema "Minu xxx kõige populaarsemat teemat".

Tõnu
Vasta
#34
Müügi/ostu/vahetuse foorumis (kõik nii autod/varuosad/veljed/audio jne) võiks lisada päitsesse/pealkirja juurde võimaluse märkida teema pärast edukat või katkestatud tehingut vastavalt "MÜÜDUD / KATKESTATUD" nagu nt Hinnavaatluse foorumis et vanad teemad ei jääks uute vahele kopitama/segama ja saaks samas vastava rubriigi puhtamaks?

Ehk jääksid vaid hetkel KEHTIVAD kuulutused.

Müüdud teemad võiksid liikuda mingiks ajaks (nt 1-2 nädalaks) arhiivi või siis koheselt kustutamisele.

Kui see tehniliselt liiga keeruline pole?
Vasta
#35
"omad postitused" nupp võiks olla avalehel.
Vasta
#36
Turg alajaotusele võiks automaatse kärpimise pookida (nt 3 kuud ei tõstatata teemat, läheb arhiivi; määratakse müüduks/ostetuks, läheb arhiivi jne). Läbi aastate on ostu-müügi teemasid, mis enamus päevakorrast maas.
Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi | phpBB Eesti | phpBB.com



Vasta
#37
Kehva nüüd öelda kohe, aga mulle meeldib volksu foorumi lahendus kus lugemata teemad jooksevad avalehel värkuse järgi. Tõenäoliselt on tänu sellele ka foorum aktiivsem kui siin.
Vasta
#38
See soovituste koht siin on nagu seinaga rääkimine. Mitte midagi ei muutu
Kurjajuur
Vasta
#39
VW on siis palju rohkem probleeme kui Mercedes Benz-iga, kui seal palju rohkem aktiivseid teemasid. Olgem ausad, muutused maksavad raha, olgu see tehtud peale tööd vabast ajast või tasutatud, lehekülje haldaja eelkõige peab siiski oma sissetulekule mõtlema.
Vasta
#40
(19-11-2021, 05:05 PM)jsv Kirjutas: Kehva nüüd öelda kohe, aga mulle meeldib volksu foorumi lahendus kus lugemata teemad jooksevad avalehel värkuse järgi. Tõenäoliselt on tänu sellele ka foorum aktiivsem kui siin.

Aga siin jooksevad ju ka: vajutad "Vaata uusi postitusi" ja hakkad aga lugema.

Iseküsimus, kas praegusel hetkenaudinguajastul üldse on nii aeglasel nähtusel, nagu seda on foorum, enam eluõigust...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Foorumi müügimehed R129 64 165,456 12-10-2013, 10:00 PM
Viimane postitus: KasVaru
Exclamation Vene foorumi üldine tehniline teema Harry 10 25,570 20-06-2012, 11:29 PM
Viimane postitus: Harry
  Foorumi uuendamine 1.6* tarkvara peale (18. okt 2011) Harry 7 15,044 20-10-2011, 08:46 AM
Viimane postitus: siim
  Foorumi uuendamine Harry 190 194,503 05-09-2011, 11:54 PM
Viimane postitus: Harry
  Häired foorumi töös indrek 66 49,884 29-01-2009, 12:34 PM
Viimane postitus: T6nu
  Uuendatud foorumi esileht! marek 11 9,652 27-07-2008, 07:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Teade: Vene foorumi uuendamine indrek 0 4,705 15-04-2007, 12:27 PM
Viimane postitus: indrek
Exclamation MB Klubi Foorumi reeglid indrek 0 4,876 20-11-2005, 05:54 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne