Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C124 lukus
#1
mure siis selline, et auto lukus ja aku kottis. võtmest ta mul lahti ei käi. Vajaksin ideid kuidas auto lahti saada. Äkki on kellegil olnud sama mure. Kas kapoti saaks kuidagi lahti, ilma et autosse peaks pääsema.
Vasta
#2
(16-07-2011, 02:48 PM)TaaviD Kirjutas: mure siis selline, et auto lukus ja aku kottis. võtmest ta mul lahti ei käi. Vajaksin ideid kuidas auto lahti saada. Äkki on kellegil olnud sama mure. Kas kapoti saaks kuidagi lahti, ilma et autosse peaks pääsema.

kapoti saab lahti küll. kui nüüd autole otsa vaadata siis ülevalt neljas vahe (võib erineda) ja grilli kesktriibust kaks auku vasakule. sealt ajad pika kruvikeeraja sisse trossi otsa käiva jublaka taha. see on suht üleval. seejärel kõva lüke paremale ja kapott peaks lahti tulema. kindlasti nõuab rohkem kui üks kord katsetust.
Vasta
#3
Minu C124 uksed sai lahti selle nipiga: http://www.youtube.com/watch?v=0NEZlpdzrB4
See tundub küll totter, aga kuna 124-l on vaakumsüsteem, siis see toimib - proovi mõned korrad.
Volvo S60´11
Vasta
#4
(16-07-2011, 04:57 PM)RivoA Kirjutas: Minu C124 uksed sai lahti selle nipiga: http://www.youtube.com/watch?v=0NEZlpdzrB4
See tundub küll totter, aga kuna 124-l on vaakumsüsteem, siis see toimib - proovi mõned korrad.

Huvitav mis imejõuga see uks MB-l selle tennisepalliga lahti tuleb?
Vasta
#5
(16-07-2011, 04:57 PM)RivoA Kirjutas: Minu C124 uksed sai lahti selle nipiga: http://www.youtube.com/watch?v=0NEZlpdzrB4
See tundub küll totter, aga kuna 124-l on vaakumsüsteem, siis see toimib - proovi mõned korrad.

Tegelikult pole palli vajagi. Piisab korralikust kõhutuulest.
Vasta
#6
(19-07-2011, 12:35 AM)aqu77 Kirjutas:
(16-07-2011, 04:57 PM)RivoA Kirjutas: Minu C124 uksed sai lahti selle nipiga: http://www.youtube.com/watch?v=0NEZlpdzrB4
See tundub küll totter, aga kuna 124-l on vaakumsüsteem, siis see toimib - proovi mõned korrad.

Huvitav mis imejõuga see uks MB-l selle tennisepalliga lahti tuleb?

Mul läks sügisel, esimese lume ajal, endisel autol (C124) aku läbi ja järgmisel päeval mässates, kui võtmed jäid korraks autosse ning signa ise peale läks pärast, jäin pmts ukse taha. Mitu tundi mässasime traadiga jm, kui lõpuks tuttav oli näinud mingit youtube videot, kus tennispalliga uksi avatakse. Algul absoluutselt ei uskunud, et jajah mida veel, kuid kui proovima tuli ning pärast mõnda katset kõrvalistuja uks samal ajal, kui meie juhi ust muukisime, lahti tuli oli imestus tohutu.
Palli sees on ju õhk ja kui sa suunad palli ava uksel võtme avasse(tasub aidata kaasa, et võtme ava oleks lahti, sest seal see liikuv kate ees) ning pallile teiselt poolt meie kombel paraja hoobi annad, siis sees olev õhk surutakse lukusüsteemi ja teadagi, et 124 on see vaakumsüsteemiga. Elektroonilisel see nipp ei pidanud toimima.

Kui nüüd päris aus olla, siis ega see teadmine väga positiivne ei olnud..Icon_rolleyes
Volvo S60´11
Vasta
#7
Kas mingi tungiga tõstmisvõimalus on...?

Kui on, siis saab altpoolt juhtmega starteri jämedale plussile suvalise aku pealt korraks voolu anda ja niimoodi uksed lahti.
Miinuse ühendad samal ajal keresse, kasvõi rattapolti ntx ...





Mis, aga 124ja vaakumsüsteemi puutub, siis see on teatavasti täiesti kinnine süsteem ning seal kõrval võid tõepoolest kasvõi kõhutuult lasta, ei mõjuta see ukseluku aktuaatoreid. Mingi umbes taoline asi.

[Pilt: W01331618631OES.JPG]

Üks voolik läheb ülemise otsa külge, teine alumise. Teist otsa pidi on voolikud juba tagaistme all, pumba küljes.
Lukusüdamikuga keeratakse lisaks lukule veel ka vaakumpumba lülitit, mille liigutamine õhuga samuti suht ebatõenäoline.

Mingi õhkõrn võimalus, et hetkeline ülerõhk ukse sees sunnib seda hooba sissepoole liikuma, aga....noh, ei usu enne, kui pole näinud...Icon_smile
Vasta
#8
Sorry, aga pole põhjust valetamiseks.
C124 uksed on nii tohutud, et traadiga ukselingini jõudmiseks pidi ikka väga hästi toimetama selle traadi tükiga, sellega me senikaua jändasimegi kuni selle sama palliga uks kõrvalistuja poolelt lahti saadi. Kuna ma ise seda kõrvalt esimesel korral ei näinud, siis tahtsin, et ta näitaks uuesti ja USU või ÄRA usu, mul on suhteliselt savi, see toimis. Kinnine või lahtine süsteem JU siis ei toimi, aga kesklukk ja vaakumsüsteem opereeris minu C124-l väga hästi, seega ei saa süüdistada ka lahtiseid osi vms.
Volvo S60´11
Vasta
#9
(20-07-2011, 01:48 PM)RivoA Kirjutas: Sorry, aga pole põhjust valetamiseks.
C124 uksed on nii tohutud, et traadiga ukselingini jõudmiseks pidi ikka väga hästi toimetama selle traadi tükiga, sellega me senikaua jändasimegi kuni selle sama palliga uks kõrvalistuja poolelt lahti saadi. Kuna ma ise seda kõrvalt esimesel korral ei näinud, siis tahtsin, et ta näitaks uuesti ja USU või ÄRA usu, mul on suhteliselt savi, see toimis. Kinnine või lahtine süsteem JU siis ei toimi, aga kesklukk ja vaakumsüsteem opereeris minu C124-l väga hästi, seega ei saa süüdistada ka lahtiseid osi vms.

http://www.youtube.com/watch?v=TQ1jfhaL3Ec
Vasta
#10
(20-07-2011, 03:13 PM)TAD17I Kirjutas:
(20-07-2011, 01:48 PM)RivoA Kirjutas: Sorry, aga pole põhjust valetamiseks.
C124 uksed on nii tohutud, et traadiga ukselingini jõudmiseks pidi ikka väga hästi toimetama selle traadi tükiga, sellega me senikaua jändasimegi kuni selle sama palliga uks kõrvalistuja poolelt lahti saadi. Kuna ma ise seda kõrvalt esimesel korral ei näinud, siis tahtsin, et ta näitaks uuesti ja USU või ÄRA usu, mul on suhteliselt savi, see toimis. Kinnine või lahtine süsteem JU siis ei toimi, aga kesklukk ja vaakumsüsteem opereeris minu C124-l väga hästi, seega ei saa süüdistada ka lahtiseid osi vms.

http://www.youtube.com/watch?v=TQ1jfhaL3Ec

Järgmine kes püüab tõestada midagi, mida pole ISE kunagi näinud ega proovinud. Kusjuures sama õhtu, kui autol oli peal juba uus AKU ja meel oli hea ma vaatasin seda samat mythbustersi videot ja irvitasin, aga näed mul toimis ja neil pole alati õigus. Keegi veel äkki? Kindlasti jõuab siin keegi äkki isegi oma masina peal järgi proovida ja youtube laadida väikse video, et siia postitada... BadgrinEusa_dance

Üs. proovi ennem täpselt samades tingimustes järgi:
*0-kraadi välistemperatuur
*Aku on kottis
*Jäta kasvõi võtmed autosse, et sa lohakale katsetusele ei läheks!
*kasuta tervet tennisepalli

Siis tulge siia lingitama.
Volvo S60´11
Vasta
#11
(20-07-2011, 04:02 PM)RivoA Kirjutas:
(20-07-2011, 03:13 PM)TAD17I Kirjutas:
(20-07-2011, 01:48 PM)RivoA Kirjutas: Sorry, aga pole põhjust valetamiseks.
C124 uksed on nii tohutud, et traadiga ukselingini jõudmiseks pidi ikka väga hästi toimetama selle traadi tükiga, sellega me senikaua jändasimegi kuni selle sama palliga uks kõrvalistuja poolelt lahti saadi. Kuna ma ise seda kõrvalt esimesel korral ei näinud, siis tahtsin, et ta näitaks uuesti ja USU või ÄRA usu, mul on suhteliselt savi, see toimis. Kinnine või lahtine süsteem JU siis ei toimi, aga kesklukk ja vaakumsüsteem opereeris minu C124-l väga hästi, seega ei saa süüdistada ka lahtiseid osi vms.

http://www.youtube.com/watch?v=TQ1jfhaL3Ec

Järgmine kes püüab tõestada midagi, mida pole ISE kunagi näinud ega proovinud. Kusjuures sama õhtu, kui autol oli peal juba uus AKU ja meel oli hea ma vaatasin seda samat mythbustersi videot ja irvitasin, aga näed mul toimis ja neil pole alati õigus. Keegi veel äkki? Kindlasti jõuab siin keegi äkki isegi oma masina peal järgi proovida ja youtube laadida väikse video, et siia postitada... BadgrinEusa_dance

Üs. proovi ennem täpselt samades tingimustes järgi:
*0-kraadi välistemperatuur
*Aku on kottis
*Jäta kasvõi võtmed autosse, et sa lohakale katsetusele ei läheks!
*kasuta tervet tennisepalli

Siis tulge siia lingitama.

Olen siiski näinud palju Mercedes-Benz lukke, lukusüdamikke ja vaakumsüsteeme. Teemast on mul suht savi. Ilmselt sai teema algataja pumba tööle, kui starterile voolu andis. Huvitama hakkas hoopis inimese võime uskuda imedesse. Herbalif teeb kõhnaks, Jeesus tegi veest veini, tennise palli pigistamine lukuauku teeb luku lahti jne. Elus on igal asjal põhjus ja tagajärg. Puhume pallist õhku lukusüdamikku ja edasi? Südamik on põhjast kinnine ja selle otsas on luku mehhanismi keerav tihvt. Kõik õhk edasi ei lähe. Oletame, et õhk pääses siiski ukse sisse. Mis edasi? Luku vaakumpump on kinnine. Luku nupu liigutamiseks peab luku pumba membraan tõusma (keskluku pump peab õhku süsteemi pumpama), pallist puhutav õhk aga surub membraani hoopis allapoole, sest peapumba surve puudub. Jääb üle ainult variant, et luku nupu ja uksepolstri augu vahel on nii väike vahe, et õhusurve surub nupu üles ja koos sellega ka tõmbab luku lahti. Kui võrrelda palli seest välja surutava õhu ruumala ukse sees oleva õhu ruumalaga siis ei ole see jälle võimalik (rehvi lõhkemine garaažis ei löö garaažil aknaid eest ära). Seletage mulle see ime ära ja ma usun. Ilma lingitamata. (EPC-s on 124 300CE uksed nr.72 ja lukud subgroup 030 all). Mis numbrist mis numbrini õhk liigub ja mis teeb. Vastus: "USU või ÄRA usu, mul on suhteliselt savi, see toimis" pole vastus. Ei taha, et narkarid tennispallidega ringi hakkavad käima.
Vasta
#12
Kuule tegelane, füüsika füüsikaks, aga NO tõepoolest. Ah kasi sinnakohta Eusa_danceBadgrin Sorri tõesti, aga ei viitsi rohkem mingi ülima füüsikuga/pneumaatikuga võidu taguda. Mina jään selle juurde, suitsu ma ei tee, erinevaid liime, õlisid ja värve ma ei nuusuta ja kui joon siis mõistusega, tol päeval TÕEPOOLEST MISKIPÄRAST see toimis ja toimis ka siis kui seda teist korda teise ukse peal näidati. No toimis, tee mis tahad. Mina tahtsin teist inimest aidata, kuna tal ka C124, siis andsin nõu ET PROOVI, mul toimis(JAH luku ees oleva katte pead abilisega lahti hoidma! Ma ei viitsi mingeid lukusüdamike numbreid ja voolikuid vahtida - MILLEKS?! On ikka mõnel kindlameelsus, et vastu pushida asja... Nonsense noh. Kurat võta või mu endise auto andmed (C124, 1991 aastal 29 mais toodetud, 3.0 liitrine 132kw mootor, nahksisu, el. katuseluuk, automaatkäigukast(4-käiguline), esimesed el. aknad, kesklukk, VÕTMED) Naudi nüüd, toksi kuskile EPC-desse ja WWW-desse. Anna tuld. Eusa_whistleUnibrowEusa_pray Oleks mul veel auto alles, siis võiksin sulle veel spetsiaalselt video teha, kuna tuttav kes seda tegi elab samas majas ka, tuleks ja teeks selle 1:1-le uuesti, Spetsiaalselt sinu jaoks.

Ja kui Mercedes-Benz jaksasid osta, siis hoia autot ka vastavalt, ei pea kuskil Kopli liinidel või Lasnamäel kõnnitee kividel oma puhtatõulise sakslasega tähelepanu tõmbama. Eusa_snooty
Volvo S60´11
Vasta
#13
(20-07-2011, 11:14 PM)RivoA Kirjutas: Kuule tegelane, füüsika füüsikaks, aga NO tõepoolest. Ah kasi sinnakohta Eusa_danceBadgrin Sorri tõesti, aga ei viitsi rohkem mingi ülima füüsikuga/pneumaatikuga võidu taguda. Mina jään selle juurde, suitsu ma ei tee, erinevaid liime, õlisid ja värve ma ei nuusuta ja kui joon siis mõistusega, tol päeval TÕEPOOLEST MISKIPÄRAST see toimis ja toimis ka siis kui seda teist korda teise ukse peal näidati. No toimis, tee mis tahad. Mina tahtsin teist inimest aidata, kuna tal ka C124, siis andsin nõu ET PROOVI, mul toimis(JAH luku ees oleva katte pead abilisega lahti hoidma! Ma ei viitsi mingeid lukusüdamike numbreid ja voolikuid vahtida - MILLEKS?! On ikka mõnel kindlameelsus, et vastu pushida asja... Nonsense noh. Kurat võta või mu endise auto andmed (C124, 1991 aastal 29 mais toodetud, 3.0 liitrine 132kw mootor, nahksisu, el. katuseluuk, automaatkäigukast(4-käiguline), esimesed el. aknad, kesklukk, VÕTMED) Naudi nüüd, toksi kuskile EPC-desse ja WWW-desse. Anna tuld. Eusa_whistleUnibrowEusa_pray Oleks mul veel auto alles, siis võiksin sulle veel spetsiaalselt video teha, kuna tuttav kes seda tegi elab samas majas ka, tuleks ja teeks selle 1:1-le uuesti, Spetsiaalselt sinu jaoks.

Ja kui Mercedes-Benz jaksasid osta, siis hoia autot ka vastavalt, ei pea kuskil Kopli liinidel või Lasnamäel kõnnitee kividel oma puhtatõulise sakslasega tähelepanu tõmbama. Eusa_snooty

Milleks ärrituda ja kohe solvama hakata. Ja mis teema see Kopli ja Lasnamäega on? Mul on neid "puhtatõulisi" mitu, millisega minna? Aga see selleks. Olen tõesti füüsik ja sellepärast lootsin antud palli loo koos ära lahendada. Bernoull´i ja Pascal´i seadusi õpetati vist juba põhikoolis. Sinu auto andmetega pole midagi teha, sest kui tõmbetuul juba autol lukud lahti veab on midagi seal väga peetis. Rohkem ma sel teemal sõna ei võta, nii et pole vaja minu jaoks vastata. Ära kurvasta: mõni mees usub eluaeg, et kurg toob lapsi!
Kõike head! TAD17I
Vasta
#14
Ma ei hakanudki vaidlema, et sinu füüsika jutt tõde ei ole, rääkisin lihtsalt, et see toimis. Sa raiud vastu, et ei toimind - no mida veel? See on sama hea, kui sa kukud mulle targutama, et mul on kodus Valge tapeet, aga tegelt on hoopis Must ja seda sellepärast, et lihtsalt ON.
Tagantjärgi hakkasin mõtlema, et sinna sai eelmine päev lastud sisse lukusula - ehk mõjus see kuidagi veel juurde - to be honest I've got no fuckin' idea. Jagasin lihtsalt kogemust ja kuna mina sain abi teiselt inimeselt ja tahtsin ka aidata, sest see pole just väga raske teha auk palli ja PROOVIDA, sest ausalt öeldes ma ei tahtnud hakata kapoti avamissüsteeme ning kergelt kraabitavat plastmassi mingi traaditükiga kriimustama lõhkuma(Jah, sinu nõuanne on asjalikum, aga nõuab juba pisut rohkem tegevust). Youtube-s(mitte, et see tõeline tõdedelaegas just oleks) ning ka teistes MB klubide foorumites on samadest asjadest juttu. Vaata ikka üle, kes keda laimab või solvab.
Ja see kupee oli mul ikka VÄGA heas korras masin mitte harju keskmine, seega pole mõtet hakata veel lukku ka süüdistama.
Volvo S60´11
Vasta
#15
Hea küll, võtame rahulikult ja proovime katsetada...Icon_smile ja keegi kedagi lolliks ei sõima...

Nagu juba ütlesin, kuulun ka mina sinna parteisse, kes ei usu.

Aga väike mure on sellega seoses tekkinud, mul seisab auto samuti väljas ning tennisepallid vabalt poes müügil...mine sa hulle tea.
(Alles paar päeva tagasi nägin isiklikult pealt, kuidas vara hommikul ühel 3sel bemil aken sisse löödi, makk välja võeti ning jalgrattaga putku pandi, must kapuutsiga dressipluus seljas - asi toimus Mustamäel, siiani, mitte erilises kriminogeenses piirkonnas....)


Kolme auto peal olen juba tänahommikul proovinud, naise Volvo ning kolleegide Vito ja SLC 380, 1984, (samamoodi õhuga kesklukk) ei teinud suruõhu peale halligi...(tennisepalli polnud kahjuks käepärast, proovisin lihtsalt suruõhu püstoli otsa surutud voolikujupiga)

Aga tunnista, Rivo, paar pisukest vastuolu Su jutus on:
1. Auto oli sigaheas korras ja signa peal, aga ikka pani uksed ise lukku. Signad lukustavad uksi tavaliselt siis, kui nad signaali ei saa, et ust vahepeal avatud on. (s.o. ukseluku või ka lihtsalt ukselüliti ei tööta).
Noh, osad panevad ka kiirussignaali peale uksed lukku, aga see vist vähe uuemate saanide ja progemise teema...

2. Väga heas korras autodel on miinimum kaks komplekti võtmeid + pulte.

3. Hoolimata sellest, et su autol oli puldist juhitav kesklukk, olid lukud Lukusulaga hooldatud (mida signamehed tavaliselt ei tee), aga, noh, see pole vastuolu, vaid pigem räägib ülihoolikast autoomanikust...Icon_smile



Aga nagu ma juba ütlesin, peace ning proovime koos antud asjas selgust/põhjuseid teada saada.
124jasid on veel ka igapäevaautona kasutusel sadu ning nende autoomanike mure on mõistetav.

P.S. Kas see toimis teist korda sama auto teise ukse või mõne muu samasuguse auto ukse peal?
Ja ega süüde sees ei olnud?
Vasta
#16
paljud asjad ei tohiks teorias töödata aga vot päriselus.. Rivo juttu ei tasuks mitte uskuda, sest isegi paksud vanamehed panevad modelle, kuigi teoorias....
mitte miski pole võimatu, vb oli tal lukk paremini õlitatud kui teistel või midagi taolist.
Vasta
#17
Noh, päriselus on samuti igal asjal põhjendus. Mitte ainult teoorias...Icon_smile


Mul tekkis vahepeal üks uitmõte, kuna tuli meelde, et aastaid tagasi nägin pealt kuidas ühte sama ajastu 5ne bemm lahti tehti, millel võtmed istme peal ja uksed lukus: kapott traadiga lahti, diagnostikapistiku kaudu süüde sisse ning kummihaamriga koputati kergelt tagaukse all oleva karbi pihta.
Kesklukk tegi uksed lahti, kuna sees kusagil on tal põrutusandur, mis avarii korral uksed lukust lahti teeb...

Vaatasin, C124 kesklukusüsteemis sellist andurit nagu pole, aga äkki oli Rivo järelpaigalduse signa nii tark, et avas koputuse peale uksed...?
Aga siis pidi süüde sees olema...(muidu saaks igaüks tänavalt nad sel viisil lahti...)
Et siis point polnud mitte puhumises, vaid tõukes, millele põrutusandur reageeris....
Aga see on, nagu öeldud, vaid uitmõte...Rolleyes
Vasta
#18
Minugi poolest, võtame rahulikult. Thumbsup
Auto oli jah 2009 ostetud ja 2008 sügisel oli Saksast tulnud. Sai siis 2009 jaanuaris ostetud ja veebruaris signalisatsioon samuti peale pandud, oli vist Eurosec 50 vms, hea asi iseenesest, toimis väga hästi. Thumbsup See lukusula oli mul endal pandud, sest oli lund täis(See oli see hull tuisk sügise lõpus, talve algul) ja kuna auto oli suhteliselt mere lähedal siis niiskusega vist külmusid kinni. Samuti oli ka kaks varuvõtit(koos kahe signapuldiga), AGA just päev varem olin tulnud ühest teisest kodust(Khm, mul kaks kodu), kus mul varuvõtmed asusid ja tahtsin need viia teise kohta(Seetõttu olid need mul kindalaekas, ma tean küll, et see on täiesti absurdne kokkusattumus, et just siis aku kotti läks - aga no näed). Kuna eelmisel õhtul oli plaan minna Arigatosse ning see tänu akule tegemata jäi, siis lükkasin vea leidmise järgmiseks hommikuks(Kui mul oli ka tegelt kiire). Algul kahtlustasin, et immobilaiser teeb lollusi, kuid kuna ka selle väljalülitamisel auto ei käivitunud, siis lükkasin selle sisse tagasi. Aku sai ka kontrollitud, kuid pärast selgus, et vahend millega sai kontrollitud oli tegelt ise juba kottis. Kuna aga väljas sadas lund ja ma pidevalt kapoti ja interjööri vahelt jooksin(neid omakorda pidevalt sulgedes), siis lükkasin pärast immo sisselülitamist ka ukse kinni - see saigi saatuslikuks. Miskipärast kas päras seda nn. reseti vms ta arvas, et vahva oleks ka signa peale lükata. Mul olid aga võtmed ja kasutusjuhendid autos, et need lumiseks ei läheks... Lausa uskumatu asjade kokkusattumus. Nüüd aga oli vaja uksed kuidagi lahti saada, siit hakkasime algul leiutama mingit traadiollust, et lingini jõuda, aga niikaua kui me mässasime mõtles tuttav, et kaotada pole ju tegelt midagi ja võttiski selle tennisepalli, ta spordipoiss ja andis sellele rusikaga valu, ja uks tuligi lahti. Stihl sind huvitas, kas proovisin teise auto peal või sama, proovisin sama auto juhi ukse peal - eelnevalt kõrvalistuja ukse peal. Kui see sama tuttav seda algul mainis, ma absull ei uskunud, naersin ja lasin ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Mul pole seda autot juba pea 3 kuud ja ma tõesti tahaks nüüd, pärast sellist vaidlust seda veel proovida... Ja kui huvitab, siis pärast seda jändamist toimisid lukud pareminigi, võimalik tõesti et see sula mingi reaktsiooni tekitas... Ma ei viitsi inimestega, kes on must sellel alal targemad, vaielda, aga raske on öelda, et see tõesti nii oli, kui öeldakse et see ei saanud nii olla, absurdne ju Smile Mina neid lukkude süsteeme sellel masinal ei teadnud, kuid kuskilt pärast lugesin et seda saab ainult vaakumsüsteemidega autodel teha, el. süsteemid ei reageeri... Samuti pidavat see hoop, mis tennisepallile anda tuleb, päris tugev olema....

No offense TAD71, lihtsalt sattusin hoogu kuna see on nagu nonsense asi mida ürita seletada, üs. minu poolest on see tore asi, mida algul proovida, aga kui ei aita tuleb teisi abivahendeid kasutada... ThumbsupNod Peace, TAD71 Smile
Volvo S60´11
Vasta
#19
Eurosec`i lehelt, Common features of GN5 and E50 models:

- Central lock control during drive
- Auto rearming in case the system disarms incidentally
- jne

Ehk siis Eurosec "majandab" kesklukuga päris hoolega....Icon_smile..ja pole üldsegi mingi lihtne signa.

Kui siia lisada veel spordipoisi rusikahoop ukse pihta, siis ....kahtlustan ma ikkagi seda, et teistel C124jadel (ja W124) see asi niimoodi ei tööta, kel sellist signa paigaldatud pole.

Ehk siis ma täitsa usun, Rivo, et Sul see asi nii oli.
(aga endiselt ei usu, et kui ma suvalist C124ja puhuma/peksma hakkan, uks lahti tuleb....Eusa_whistle)



P.S. Aga TaaviD, kuidas oma luku lahti said?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C124 vesi tuppa kunde jalgealla Ramiak8 1 258 09-07-2023, 03:38 PM
Viimane postitus: kodutu
  C124 pistikud kunde isme all Ramiak8 10 530 29-05-2023, 09:26 PM
Viimane postitus: Ramiak8
  C124 juhiaken Ramiak8 6 628 28-04-2023, 07:01 PM
Viimane postitus: Ramiak8
  2001 cl500 käik Parkingu peal lukus mbkasutaja 2 3,486 18-04-2019, 06:30 PM
Viimane postitus: mbkasutaja
  C124 turvavöö etteandja kolmnurga vahetus JNS 1 2,517 14-04-2019, 08:56 PM
Viimane postitus: Mike22
  C124 katuseluuk Rene147 1 3,444 09-05-2018, 02:52 PM
Viimane postitus: Rene147
  C124 püsikiiruse hoidja Egoolen 1 3,044 01-10-2017, 08:21 AM
Viimane postitus: v6sa
  C124 sõidupealt lõi armatuuri tuled põlema Valgma 11 8,498 18-09-2017, 07:12 AM
Viimane postitus: Valgma
  C124 veetemperatuuri anduri juhtmed Egoolen 1 3,132 14-08-2017, 09:26 AM
Viimane postitus: hents99
  c124 SRS Egoolen 2 3,445 09-07-2017, 12:22 AM
Viimane postitus: Egoolen



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne