M: w202, c250d hind: 3500 €
#1
Keretüüp - w202, universaal
Mudel - c250d elegance
Mootor - 2,5 110 kw turbodiisel
Käigukast - automaat
Aasta - 1997
Värvus - tumepunane
Varustus - el.aknad, kesklukk, nahksisu , kärukonks.

Põhimõtteliselt sai 2010 a. sügisel ostetud siis Mercedese nimeline sõiduauto .Auto oli toodud välismaalt ja esmane registreerimine tehti ka siis samal ajal. Esimese hooga ostes põlesid autol armatuuris eelsüüteküünalde tuled ja peale paarinädalast sõitmist hakkas ka õli (mootorist) lekkima. Viisin siis auto kenasti Alert auto töökotta kus vahetati seal hulgaliselt filtreid ja tihendeid ja remonditi ka turbot ning peale paarikümnetuhandelist arvet sai jälle liiklusesse astuda. Eeldasin ,et sellega on siis korras nüüd ,aga järgmiseks tõrkus käigukast. Käisin kuskil lambikohas kus vahetati kastis õli ,et äkki läheb paremaks. Ei muutunud aga midagi.Siis sõitsin autoga Mb teenindusse , kus vahetati korralikult uuesti õli ära ja samuti ka kiiruseandur, mis läbi omadega oli. Kaks kuud pärast seda mootoriremonti vahetati ära termostaat , kütusefilter ning uuesti õlid ja remonditi veel korra turbot kuna väideti , et mingi tükk või mingi asi oli kuskilt ette jõudnud kuskile( minu jaoks ebaloogiline ) ja seepärast oli ka turbo rikkis( vastutust keegi omale võtta ei tahtnud).Veebruari alguses sai vahetatud veel kütusefilter igaks juhuks ja pandi ka uus aku, kuna kartsin neid suuri külmasid .Sel hetkel käivitus auto pöörde pealt. Praeguseks hetkeks olen naisega kordamööda autoga sõitnud ilma remonteerimiseta kuskil kaks kuud. Paar nädalat tagasi käisin veel MB teeninduses küsimas kerge sinise suitsu kohta ja seal öeldi mu põletamata kütuse kohta ,et pihustites mingi väike kala võib kuskil olla ( nendel vastavaid vahendeid selle kontrollimiseks pole).Seda sinist suitsu ajab auto ainult sooja mootori puhul.Sest nii kui mootor soojaks läheb, siis ei taha käivituda nii hästi kui külmast peast.Ei oskagi mõelda kohe mis seal olla võiks..Äkki mingi väike viga. Ning hetkel tilgub õli jälle kuskilt natukene välja ( täpset kohta ei tea , kuna pole auto all käind ja teenindusse pole ka raha ,et minna enam). Olen siin lisanud natukene juurde aegajalt.
Mis siis veel?
eeem..Sügisel peale ostmist sai vahetatud veel taga mingid puksid (neid pukse pidavat mersul palju olema) , siis esisillas kas äkki sarniir ja rohkem pole veermiku poole peal olnud vaja midagi vahetada.Kolinat pole ja veereb kenasti.
Kuna autol talverehve kaasas polnud ,siis ostsin veel 4 plekkvelge ja uued protid (master) ka alla.Kuuris ootavad juba vaikselt allapanekut ka 16 tollised Mercedes valuveljed , millel peal veel täitsa sõidetavad suverehvid. Talvel autoga nii väga palju sõitnud polegi kuna Oktoobri lõpus oli auto kuskil kuu aega remondis ja peale seda ei ole väga pikki otsi tehtud.Kahe käe näppudel saab Tallinn Võru otsad kokku lugeda . Viimasel ajal on autoroolis olnud nooremapoolne naisterahvas, kes on liigelnud tallinnas kooli,töö ja trenni otsi tehes.
Autol on sees hele nahksisu ...Alati tekib küsimus ,kas see juhiistme äär on katki.Sellel mercedesel pole, nahk paistab suhteliselt värske selle aastakäigu kohta.


Vaadates turul neid Mercedeseid , siis egas siis ostja võib olla enam sellise auto eest nii kõrget hinda maksta ei tahakski , aga mina müüjana, kes maksis selle auto eest üle 3000 euro ja on lasknud teha seal ikka omajagu töid ära ( mis pole vähe maksma läinud) , siis usun , et auto on hetkel seda hinda väärt.

Kui ajate taga tutikat autot ,siis peate aga kahjuks esindusse minema ja sealt mõne auto soetama.
Kui aga sellist autot , mille head ja vead juba teada, siis võite tulla minu pakutavat Mercedest vaatama.

Eks hinna suhtes saab ka mõistlikkuse piirides rääkida.
Võite ju ka teha omapoolse hinnapakkumise või vahetusvariandi välja käia. Eks ma üle vaatan kõik ja annan vastuse.

Tekib küsimus ,et miks müün?
Olen aru saanud ,et ega ma ikka päris mersumees pole ja jutud, et Mercedes Benz on rikaste inimeste auto , vastab ikka tõele kah...(Mingil määral)
Kuigi eks igal autol on igapäevased- ja ekspromptkulutused , näen siiski end meelsamini mingisuguse väiksema naisteka roolis , sest naine kasutab ka väga pidevalt autot ja ikka kurdab mulle ,et pole hea parkida, kuigi Mercedese pöörderaadius on väga väike ,see tähendab siis et väga hästi saab igale poole keeratud ja pööratud.


Kui aga tekkis huvi , siis pilte ja kuulutust saate vaadata ka AUTO24 lehel:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=823318&rhash=7de9


Pakkumisi võtaks meelsamini vastu meili peale ...
sten.toomla@gmail.com
#2
Upitaks veidi teemat ..3400 €


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Müüdud: W221, S350, 2006. a, hind: 6499 € djmaq 0 3,244 16-10-2019, 05:22 AM
Viimane postitus: djmaq
  M: w202 c180 90kW manual 1998 MÜÜDUD LUKKU swagiebear 4 2,854 20-06-2019, 01:03 PM
Viimane postitus: swagiebear
  MÜÜDUD v140, S600 L, 1991a, hind: 5200€ sulpsa 1 2,694 30-09-2015, 11:08 PM
Viimane postitus: nostromo
  O: w124 CE hind sõltuvalt autost (leitud) Kalev124 5 5,739 07-07-2015, 07:15 AM
Viimane postitus: Kalev124
  M: s210, E300 TD, 1998. a, hind: 500 € ksiiri 1 3,225 26-08-2014, 06:54 PM
Viimane postitus: ksiiri
  M: UUS Parrot CK3500/ SAT-3500 Handsfree süsteem markoH 1 2,479 08-02-2014, 11:32 AM
Viimane postitus: markoH
  M:Valuveljed MB w202 15", Hind:160 EUR - Teema ei vasta reeglitele! T4n31 0 1,454 02-02-2014, 10:56 PM
Viimane postitus: T4n31
  M: MB w202 orig.valuveljed - Teema ei vasta reeglitele! T4n31 1 2,428 02-02-2014, 11:10 AM
Viimane postitus: nostromo
  M:W202 C-klass 1993-2000 Salongiventilaator Uus - Teema ei vasta reeglitele! testdrive 0 1,938 28-01-2014, 09:29 PM
Viimane postitus: testdrive
  Mb c180 elegance w202 - Teema ei vasta reeglitele! mbc180elegance 0 1,244 02-01-2014, 02:02 AM
Viimane postitus: mbc180elegance



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne