Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadeks autod kleebistatud
#21
(12-04-2011, 04:02 PM)indrek Kirjutas:
(12-04-2011, 04:00 PM)ReinGSM Kirjutas: Selline nagu liiseli tagaaknal on vinge Thumbsup

Kõik ei taha nii suurt panna, ehkki mul poleks isegi sellise vastu ka miskit
Millest jutt käib?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#22
Uurisin ja täpsustasin asja:

Saab jah tähed välja lõigata, pole probleemi, ise olin ära unustanud......Rolleyes

Asi lihtsalt selles, et kleebitav pind nii väike, et ei jää püsima kleeps, isegi ka mitte parima liimiga.
Mõtlen, tegelen asjaga.....kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23
(19-04-2011, 03:03 PM)Karl Kirjutas: Asi lihtsalt selles, et kleebitav pind nii väike, et ei jää püsima kleeps, isegi ka mitte parima liimiga.
Pind tuleb eelnevalt korralikult puhastada. Kerele kleepides on hea kui tehakse eelnevalt pigipesu. Klaas kindlasti alkoga puhtaks ja siis kleepida. Oma Vitole panin helkurile alla vinüüli kihi. Seda lihtsalt selle pärast, et helkuriga kleeps on tavaliselt raske hiljem eemaldada. Kipub tulema 1mm2 haaval. Seega jutt, et kleepub halvasti ei pruugi just päris tõele vastata. Pigem on asi vastupidi, et ilma värvikihti kahjustamata eemaldada, peab kleepsu isegi föönitama.
Survepesuriga pestes peab lihtsalt jälgima pisut, et terava ründenurgaga ei läheneks kleepsu servadele. Siis võib juhtuda küll, et mõne serva lahti kisub.
Vasta
#24
Vaatasin oma seni olevaid kleepsudest pilte oma mersudel ning minu arust võiks kleepsude valikul olla vähemalt 2 varianti.
Ühel näiteks Mercedes Benz Club Estonia koos logoga, kehv pilt sellisest variandist ( vana logo):

[Pilt: 32946-logo_SELi_tagaaknal_2010.jpg]

Enne seda oli SELil aga lihtne kleeps, aadressiga klubi kodulehele (vana aadress):

[Pilt: 84774-logo_vana_SELlil_2008.jpg]

Kõige paremini on aga meie Säästukal säilinud kleeps, mille Karl esimesesse postitusse lisas, taustaga.

Vaid tähed on kena vaadata, kuid on ka kiiresti narmendama kippuvad.

Näeksin meelsasti pakutavates kleepsudes siis 2-te varianti.
Üks siis Mercedes Benz Club Estonia ning all näiteks klubi koduka aadress või siis embkumb üksinda ning teisel praegune uus klubi logo ning taas kiri Mercedes Benz Club Estonia või taas embkumb üksinda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne