Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roolide teema
#1
Kuna ühes müügiteemas jutt üpriski põnevaks läks, siis kuidas nende asjadega ikkagist on?

See vist mingi patt pole kui keeran külge vanemale mersule uuema rooli.
Patt on aga see kui asendan airbagiga rooli mõne muu õhukotita baranka vastu.

Aga kuidas nende vanemate masinatega ikkagi on kus airbagi pole? (näit vanemad 124, 126, 201, 123 jne)
Tohib neile üldse seaduse silmis keerata külge mitte MB toodangut puuroolide või väikeste nö sportroolide näol?
Sportroole ju ka väikeseid ümmargusi ja ka mitteümmargusi-lopergusi.

Mida võib siis seaduslikult külge kruvida ja mida kohe kindlasti mitte?

Isiklikult huvitab mind just puuroolide osa. Aga eks leidub hulgaliselt ka sportrooli pooldajaid, keda ka asja seaduskikkus huvitada võiks.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#2
Minu autol aastakest paar juba puurool küljes
[attachment=5024]
Ei ole ühtegi märkust ega halba sõna ülevaatustel olnud-tehtud sel teemal. Muidu oleks ju koheselt ära märgitud,et kuule mees....mis asi see on?
Kunagi ammu oli sportrool probleemiks Ladadel....ülevaatusel pisteti kohe mölisema,kui sportrool küljes oli.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#3
Kui kuskilt on välja loetav E tähis, siis OK (tavaliselt rooli tagaküljel). Kui kunagi W201-ga ülevaatuses käisin, siis küsiti seda tähist ja kuna ma ei teadnud kus see asub, siis sain parasjagu riielda. Sõbral küsis kunagi politsei seda E tähist.
Vasta
#4
Konkreetse rooliga, mida tahad paigaldada, peab kaasas olema EU sertif. ja must-valgel kirjas, et sobib antud mudelile/kerele..
Vähemalt seaduse silmis peaks see niimoodi käima.

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#5
Aga see sertifikaat, mis tõestab, et antud mudelile sobib, see käib siis ainult adapteri kohta? Kuna sportroolid iseenesest sobivad ju üxkõik mis autole, kui vastav adapter külge kruvitud.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#6
Kogu komplektile peab olema sert., muidu ei saa pm midagi teha.
Mul oli kunagi Patrolil rooli nn. poroloonkate katki- pandi ÜV punktis sõidukeeld tehhi passi.Icon_eek
Siis ma uurisin seda värki ja ei jäänud muud üle, kui otsida originaalrool.
Kuna ühelgi tootjal ei olnud vana Patrolit nimekirjas....

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#7
Eitea, kas see asi nüüd nii hull on.

Ma olen suht kindel, et kui Mr. Vincenzo`le viisakalt kirjutada (info@luisiwheels.com), et ostsin kohalikust poest (motoral ntx) sinu hirmkalli rooli ja nüüd oleks vaja paberit, et see Patrolile sobiks, siis saadab ta selle 24h jooksul meiliga...et just see rool on spetsiaalselt Nissan Patrol see ja see aasta jaoks välja töötatud...Icon_smile

Mingite hiinakatega, muidugi, sa isegi ei tea, kus või millest ta tehtud on ja puudub ka tehniline tugi idiootide vastu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kustutada teema. madis71 0 732 22-11-2020, 10:25 PM
Viimane postitus: madis71
  4Matic - rehvi teema, erinev mõõt ees/taga voodoo 20 12,892 25-10-2017, 10:31 AM
Viimane postitus: voodoo
  Väga imelik teema! Rash11 25 10,392 25-06-2007, 11:37 PM
Viimane postitus: Rash11
  Gaasipedaaliga mingi teema! Taavi 4 2,927 15-06-2007, 10:43 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne