Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skype kasutajad?
#1
Tere

Kuna palju, palju rahvast on hakanud Skype kasutama, siis mõtlesingi teha selle kohta teema. Kes ja kus kasutab ja kes julgeb, lisab ka kasutajanime.

Ise kasutan hetkel nii arvutites kui ka nutitelefonis. Seega mida rohkem kasutajaid on, seda vähem peab mobiilioperaatoreid kurnama. Hetkel Nokia N8 peal toimetab kenasti ja kuna mul internetipaket ka peal on, siis saab tasuta kenasti hakkama, proovisin, isegi EDGE kiirusega suudab kõnet läbi pressida.

Seega, kellel vajadus ja huvi on, siis minu kasutajanimi on indrekmb
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
(02-04-2011, 07:14 PM)indrek Kirjutas: Kuna palju, palju rahvast on hakanud Skype kasutama, siis mõtlesingi teha selle kohta teema. Kes ja kus kasutab ja kes julgeb, lisab ka kasutajanime.

Seega, kellel vajadus ja huvi on, siis minu kasutajanimi on indrekmb

Ma kasutan juba palju aastaid, pea-aegu algusest peale. Smile

Tegid kasutajanime (mbmarek) mu pealt maha vää? Badgrin
Vasta
#3
Väga ammu juba, enne liitumist mbklubiga, oli vaja teha mõned pikemad USA kõned kunagi, siis sai tehtud. laur166

Kas foorumi profiilis ei saaks icq või yahoo asemele skype id panna?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
Kah aastaid kasutusel töökohas. taavi_emvi on kontaktiks, kuid lisan vaid neid, kes end korralikult tutvustavad.Eusa_snooty
Vasta
#5
Teen ettepaneku, et kasutaja profiili moodulisse "Kontakteerumise lisainfo" juurde lisatakse ka Skype kasutaja nime lisamise väli. Skype kasutaja on MondosRS (sest Mondos oli võetud - krr).
Vasta
#6
Tegin Skype lahtri telefoni alla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne