Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodukale pilte vaja.
#1
Tere

Vaatasin, et oleks vaja täiustada klubi kodulehte - www.clubmb.ee ja just neid lehe bännereid. Selleks tahaks luua flashbännerid, mis on vahvamad.

Seega tahaks saada pilte, mida kodukale panna ja pigem just meie klubi ja eluga seotud. Klubiliste autod, üritused jne.

NB! Suurus peab olema 1 000px × 295px, siis on hea ja mugav mul flashideks teha.

Seega hakkake saatma, või siia samasse üles panema.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Saatsin Laurile äsja Hentsi SEL-ist ilusa suure pildi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Kihku-kähku Karli ex kanuu. Kuid pilt on tehtud kellegi 3 isiku poolt kes pildi Karlile saatis, loodetavasti koos kõigi õigustega...Big Grin
[Pilt: kanuu.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#4
On õigused olemas.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
(15-03-2011, 11:50 PM)allan1 Kirjutas: Kas mõõdud peavad täpselt 1000x295px olema?

Hea oleks jah, siis ei hakka lehel imelik välja nägema
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
Ma saan croppimisega aidata kui Indrek ise ei jõua/taha tegeleda.

Samas teeks ettepaneku üldse kogu päise lahendus javascripti peale ehitada. Lihtsa slaidi või feidi koode leiab netist lademes. Hiljem hea kerge uuendada juhul muidugi kui flash+xml lahendus pole plaanis.

Sellega aidata ei saa.
Vasta
#7
Seda bännerisüsteemi Java peale ehitada ei saa, aga teeme ikka flashiga, et asi oleks põnevam.


(17-03-2011, 12:18 AM)TanelS Kirjutas: Ma saan croppimisega aidata kui Indrek ise ei jõua/taha tegeleda.

Samas teeks ettepaneku üldse kogu päise lahendus javascripti peale ehitada. Lihtsa slaidi või feidi koode leiab netist lademes. Hiljem hea kerge uuendada juhul muidugi kui flash+xml lahendus pole plaanis.

Sellega aidata ei saa.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Taaskord pilte klubi kodukale indrek 23 15,390 09-02-2009, 10:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Uue kodulehe jaoks pilte vaja indrek 52 24,798 29-01-2008, 11:53 PM
Viimane postitus: indrek
  Otsime pilte klubiüritustest indrek 2 2,647 23-07-2007, 03:23 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne