Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL500 w215 2000a
#61
Ah sa nuga! AMG velg on alati parim valik Thumbsup
Vasta
#62
[Pilt: big_bowdown.gif]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#63
Ei vääga ilus. Aga ma ei saa aru kuidas on võimaik selistega üdse Tallinna tänavatael sõita. Käisin kaks nädalat tagasi Tallinnas oma Passatiga originaal 15 tolli all ja tõsiselt mul oli nendegagi väga kahju sõita sest löök auk augu kõrval. Siis mõtlengi et selliste 20 tollistega on asju ju katastroof. Mis jääb järgi auto veermikust ja kere liite kohtadest see ju tambib ja ekseldab jumala pehmeks selle auto. Mul SL 18 tollised ja ka madalad rehvid ja ütleme nii et sõidu mõnu on linnas 0. Maanteel kus sile asfalt on muidugi asi Nagu öö ja päev. Õnneks ma sõidan aastas ka SL-ga 2000 km vaevalt. Lihtsalt mind huvitab sinu mulje. Mäletan et su cabriol olid ka väga suured rattad all. Siis ka imestasin kuidas sa seal Tallinnas nendega sõita saad.

Aga edu sulle ilus auto on muidu!!!
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#64
Mind ka juba pikemalt huvitanud et kuidas tuleb toimida kui löökauk põhjustanud velje/amordi vms kahjustuse? Kas sõltub kindlustusest (tava/kasko) ja kas peab ka Politsei kutsuma asja fikseerima või piisab kui ise pilte teed?

Endal seni 18 kuid see kevad plaanis ka suveks 20" 35 rehviga panna-kui juba 18-stega tundsid auto valu iga löögi korral siis 20" saab päris karm olema-ilu maksabBadgrin +275 rehviga rööbastes uisutadaThumbsup
Vasta
#65
No ütleme nii ,et võrreldes 124ga millel olid 19 all on CL 20stega pehmem ja stabiilsem loomulikult.Samas kui 18 oli CL-il all siis ei pidanud teed eriti jälgima ,et kust läbi sõidad.Nüüd ikka pean neid auke jälgima.Rööbastes sikutab korralikult(ees 255 ja taga 275) Üritan se kuu madaldusega ka tegeleda.Sest eest on natukene kõrge se värk ja ei saa ma sinna midagi parata aga häirib.
Siis on väiksed värvitööd ,väike sound ja vaatab edasi mis saab.

Kui august läbi paned ja velg ja muu puru siis on mõtekas jah politsei kutsuda ja asi ära fikseerida.Pärast on päris raske seda seletada, et just sellest august sõitsid läbi.Kuskilt ma mingi aeg lugesin alles ,et keegi jändas päris pikalt tallinna linnaga aga lõpuks maksti kahjud kinni just tänu sellele ,et lasi fikseerida politseil pärast august läbi sõitu.
Vasta
#66
Tänud selgituse eest!

Millises rehvitöökojas lasid 20" vahetada või olid juba rehvid peal?
Vasta
#67
Need tõllarattad teevad auto niivõrd väikseks Smile
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#68
Rehvid panin velgedele peale Laki 6 kummihai.Ma oma kõigi velgede ja rehvidega alati seal käinud.Teevad kiirelt ja ka 22 vahetavad kui vaja.
to R129 : se ongi ju pisike autoIcon_cool
Vasta
#69
Su auto all näevad 20-sed palju suuremad välja, kui mul Smile Krt peab ka homme alla kruttima Big Grin
Vasta
#70
nii sai siis madaldus ka ära tehtud reedel.
Vasta
#71
Pilte!!!!!!!!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#72
Näed jah, madalduse-Allan ka nõuab! Icon_biggrin
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#73
No se pilt ikka väga mööda...tegin just telefoniga ja aknast.
Päike peegeldab vastu ja kõik muu ka mööda.
Tahtsite piltti saite Big Grin
teen läipäevadel normaalsed pildid.
[Pilt: fdsgb.jpg]
Vasta
#74
(31-03-2011, 11:23 PM)nostromo Kirjutas: ...kuidas tuleb toimida kui löökauk põhjustanud velje/amordi vms kahjustuse?.. Thumbsup
Jääd seisma ja hellad 110. ootad politsei ära, nemad vormistavad paberi...
EI KEHTI, KUI ENNE OLI MÄRK- AUKLIK TEE...
Ise saanud Jõhvi linnavalitsuselt 2500 eeku ja Paide vallavalitsuselt 4000 eeku. Kannatlikust nõuab vaid..

Teemasse- krdi ilusat massinat omad.
Madaldusega peaks vist ka jäigem vedru tulema? Muidu haukab tiiba ju sellise mõõduga rehv....?
MuiduThumbsupThumbsupThumbsupThumbsupThumbsupThumbsup

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#75
(09-04-2011, 05:52 PM)allan1 Kirjutas:
(09-04-2011, 05:49 PM)Karl Kirjutas: Pilte!!!!!!!!

+1

Päike veel paistab, kaamera kätte ja klõpsima.

+2 ja kindlasti selgitav jutt ka et mismoodi, palju maksis, kus jneThumbsup
Vasta
#76
NO nägin sind ka täna puht juhuslikult linna vahel tsillimas. Korra tulid Balti jaama juures vastu. Ja pärast kui kaasga sõime kaubamaja sushi baaris, siis sõitsid ka mööda akna alt. Peab ütlema et pääris, pääris kena. See müts mis sul peas oli sobib ka sinna ime hästi.

Iga juhul edus sulle.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#77
(09-04-2011, 09:21 PM)siimruz Kirjutas: NO nägin sind ka täna puht juhuslikult linna vahel tsillimas. Korra tulid Balti jaama juures vastu. Ja pärast kui kaasga sõime kaubamaja sushi baaris, siis sõitsid ka mööda akna alt. Peab ütlema et pääris, pääris kena. See müts mis sul peas oli sobib ka sinna ime hästi.

Iga juhul edus sulle.


Täna sai jah vuratud hommikust õhtuni ühest linnaotsast teise.
Ilm oli ju ka väga ilus.Patt lasta autol lihtsalt seista.Sa olid 129-ga ?
ja tänud heade sõnade eest.

Madalduse pildid ja jutt tulevad lähipäevadel Smile
Vasta
#78
Ei kahjuks ei olnud R129-ga. Olin naise saatjaks osturallil ja seega oli mul koht tema auto(audi A4) kõrval istmel kus oli hea jälgida ümbritsevat. Aga saan garaazi alla järgmine nädal praegu kiired ajad olnud ja pole saanud hobiautodega tegelda.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#79
Ma arvan, et tegid õige valiku velgede suhtes. Teine valik oleks saanud olla sl55 amg veljed, 20tollised.
Vasta
#80
Lubasin mõned pildid madaldusega teha.Polnud aega korralikke piltte ikka teha.
Järgmise kuu alguses lasen autole värviparandusi teha ja pärast seda teen korralikud pildid.Kaks telefoniga tehtud piltti on hetkel ette näidata.
Tegelt on lugu selline ,et tahaks veel madalamaks...Esimene osa võiks olla allpool.Madalamaks tehti mehaaniliselt ...ehk siis vardaid muditi.Hetke kõrgem aste on siis se mis enne madalamaks tegemist oli keskmine.
[Pilt: photo086ddddddddddddddd.jpg]
[Pilt: photo082ddddd2.jpg]
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB CL500, 2000, W215 - hellrix hellrix 66 62,546 08-01-2020, 10:44 PM
Viimane postitus: hellrix
  MB C216 CL500 AMG 2007 nostromo nostromo 69 37,231 26-05-2019, 03:42 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz E55 AMG 2000a. Imre imre88 13 9,290 13-08-2018, 07:52 AM
Viimane postitus: imre88



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne