Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL500 w215 2000a
#21
ABC paranoia on muidugi kallim kui Airmaticu oma Smile
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#22
(27-12-2010, 04:01 PM)voodoo Kirjutas: Kui ma kunagi õhupadja paranoiast üle saan (teisisõnu: kui mul koguaeg nii palju üle raha jääb, et juhul KUI, siis saan kohe ära remontida..), võtan ka cl500 ligi. Facelifti, musta ja amg litriga.

Seal vöib ainult kaasneda ABC paranoiat. Seda kyll harvemini, aga kui, siis suurema raha eest Smile. Sel autol on ka palju muud, mis maksab kordades rohkem, kui muudel autodel. Odav ei ole, aga krdi hea on söita Wink
Vasta
#23
(27-12-2010, 04:17 PM)ville Kirjutas:
(27-12-2010, 04:01 PM)voodoo Kirjutas: Kui ma kunagi õhupadja paranoiast üle saan (teisisõnu: kui mul koguaeg nii palju üle raha jääb, et juhul KUI, siis saan kohe ära remontida..), võtan ka cl500 ligi. Facelifti, musta ja amg litriga.

Seal vöib ainult kaasneda ABC paranoiat. Seda kyll harvemini, aga kui, siis suurema raha eest Smile. Sel autol on ka palju muud, mis maksab kordades rohkem, kui muudel autodel. Odav ei ole, aga krdi hea on söita Wink

Nii ta kipub olema tõesti.Sõitsin siin mingi aeg alles üle pika aja ametiautoga milleks siis Saab 9.5 ja aastaks 2004.
Varem tundus se auto täitsa mugav oma koosluses ja nahkistmetega.
Nüüd pärast CL-i omamist tekkis vastupidine reaktsioon kui sisse istusin ja sõitma hakkasin.
Sa Ville sõidad enda omaga igapäevaselt või talvel on talveunes ?
Vasta
#24
(27-12-2010, 04:26 PM)Sheik Kirjutas:
(27-12-2010, 04:17 PM)ville Kirjutas:
(27-12-2010, 04:01 PM)voodoo Kirjutas: Kui ma kunagi õhupadja paranoiast üle saan (teisisõnu: kui mul koguaeg nii palju üle raha jääb, et juhul KUI, siis saan kohe ära remontida..), võtan ka cl500 ligi. Facelifti, musta ja amg litriga.

Seal vöib ainult kaasneda ABC paranoiat. Seda kyll harvemini, aga kui, siis suurema raha eest Smile. Sel autol on ka palju muud, mis maksab kordades rohkem, kui muudel autodel. Odav ei ole, aga krdi hea on söita Wink

Nii ta kipub olema tõesti.Sõitsin siin mingi aeg alles üle pika aja ametiautoga milleks siis Saab 9.5 ja aastaks 2004.
Varem tundus se auto täitsa mugav oma koosluses ja nahkistmetega.
Nüüd pärast CL-i omamist tekkis vastupidine reaktsioon kui sisse istusin ja sõitma hakkasin.
Sa Ville sõidad enda omaga igapäevaselt või talvel on talveunes ?

Talvel ikka ka, kuid mitte igapäevaselt. Seisab rohkem, kui söidan.
Vasta
#25
Siis ju KASKO köömes-seni on silma/körvu jäänud ikka 4000-5000kr summad aga pole olnud pöhjust lähemalt uurida ka kuna mul ju antiikauto(=üle 10a vana).
Vasta
#26
(27-12-2010, 04:42 PM)nostromo Kirjutas: Siis ju KASKO köömes-seni on silma/körvu jäänud ikka 4000-5000kr summad aga pole olnud pöhjust lähemalt uurida ka kuna mul ju antiikauto(=üle 10a vana).

OT.Jälle.
No köömes just pole, kui vaadata auto vanust, w216 on jah 4-5 tuhat. Samas paljudel uutel autodel on tunduvalt odavam sh. ka Mercedestel. Aga kasko tasub ennast igati ära, mul selle aasta maksed tasa Smile Teele juhtus väike löökauk ning vahetati ära yks ABC-amort.
Vasta
#27
Niiccee.Thumbsup
Muretuid kilomeetreid.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#28
peaasi et te siin BTA odava kaskomakse üle ei rõõmusta. vähe maksad aga pärast vastu saad samamoodi vähe.
Vasta
#29
(27-12-2010, 07:39 PM)punnsilm Kirjutas: peaasi et te siin BTA odava kaskomakse üle ei rõõmusta. vähe maksad aga pärast vastu saad samamoodi vähe.
miks nad vastu anda ei taha Icon_smile pane ps oma kogemused ,sest mul just nende pakkumine ,mida tahaks vastu võtta

SOR teema solkimise pärast aga auto on väga viis
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW
Vasta
#30
to ville:

Kas ABC amorte mitte kõik korraga ei pea vahetama?
Vasta
#31
(29-12-2010, 01:08 AM)nostromo Kirjutas: to ville:

Kas ABC amorte mitte kõik korraga ei pea vahetama?

Kusjuures ma ise mõtlesin ka korra sellele, aga ei mainitud küll midagi sellist. Niigi sai kindlustus kreepsu, kui hinnapakkumise sai. Üritati kasutatud amorti leida ja ei tea, mida kõike veel. Õnneks see neil läbi ei läinud. Smile
Samas ega Airmaticut ju ka korraga ei vahetata, vähemalt siit foorumi teemadest lugedes midagi sellist pole lugenud.
Vasta
#32
Paar päeva tagasi hakkasin sõitma nõmmelt linna ja kuna kiiret polnud siis mõtlesin katsetada säästusõitu.Sain keskmiseks 16.4
Täitsa nitsevoo tulemus minu arust.Kellaaeg oli natukene peale kuute õhtul ja liiklus täitsa tihe.
Vasta
#33
Suvel saad liitri veel alla aga, mis sõitmine see V8-ga nii onIcon_smile
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW
Vasta
#34
Vahepeal siis niipalju toimunud ,et sai tagumised puksid ära vahetatud.
Hakkasid koledat häält tegema.Reedel käisin silberis ja lasin teha autole elekrtroonilise kontrolli.Kõik oli korras välja arvatud 5 parkimisandurit Big Grin
ise arvasin ,et üks on läbi aga tuli välja ,et natuke rohkem.
Mingi tüüpviga pidi olema ,et paisuvad külma ilmaga ja siis ongi õhtal.
Sai ka parktulede pirnid välja vahetatud kuna üks näitas heledamalt.
Hetkel siis vaikselt tegelen suvevelje otsinguga ja üritan midagi sobivat välja valida.Kui kellegil seisavad kuskil huvitavad 20 tollised siis ärge jätke enda teada.Või kui keegi teab kust saab tellida hea hinnaga korraliku randiga velgi... tagumised laiemad ja esimesed kitsamad.Siis võite seda infot ka jagada
Vasta
#35
Mul veel need veljed alles.

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=17012

Asuvad hetkel Helsinkis, aga huvi korral saab ka Eesti toimetada.
Sõber müüs mingi aeg ka 20-seid Lornisid, katsun pilte saada ja hinnast rääkida.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#36
(29-01-2011, 10:53 PM)janek126 Kirjutas: Mul veel need veljed alles.

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=17012

Asuvad hetkel Helsinkis, aga huvi korral saab ka Eesti toimetada.
Sõber müüs mingi aeg ka 20-seid Lornisid, katsun pilte saada ja hinnast rääkida.
Janek.

very good.
proovi jap piltte sõbra omadest ka saada.
Tegelikult se sama lorinseri replica mis sul endal on...need sobivad päris hästi w215 alla.Huvitav kas seda keskmist musta osa on väga keerukas saada hõbedaseks.
Vasta
#37
Sry, kuid minu kuuel on Lorni OriginellidIcon_coolIcon_cool
Vävimine sõltub kõik tegijast, ma ei usu, et see keerukas on.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#38
(29-01-2011, 11:51 PM)janek126 Kirjutas: Sry, kuid minu kuuel on Lorni OriginellidIcon_coolIcon_cool
Vävimine sõltub kõik tegijast, ma ei usu, et see keerukas on.

Ma pidasingi silmas neid musti.Eks ma uurin natuke seda värvimise teemat ja vaatab mis saab.
Vasta
#39
Oskab keegi öelda mis velgedega võiks tegu siin olla ?
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji...id-1120630
Vasta
#40
(03-02-2011, 11:29 AM)Sheik Kirjutas: Oskab keegi öelda mis velgedega võiks tegu siin olla ?
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji...id-1120630

Tundub, et tegu on vuffel AMG VI velgedega.

edit:

Leidsin vuffli ka vist.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB CL500, 2000, W215 - hellrix hellrix 66 62,412 08-01-2020, 10:44 PM
Viimane postitus: hellrix
  MB C216 CL500 AMG 2007 nostromo nostromo 69 36,991 26-05-2019, 03:42 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz E55 AMG 2000a. Imre imre88 13 9,261 13-08-2018, 07:52 AM
Viimane postitus: imre88



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne