Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keskkonsooli valgustus!
#1
Tere.

Mul nimelt selline mure, et keskkonsoolis ei tööta valgustus. Täpsemalt valgustus ei valgusta paneeli, kus on keeratav vendi tugevus, temperatuuri valik ja kus saab reguleerida suunda, kuhu puhur puhub. Vabandan ette juba ära, kui jutt jäi segaseks. Ja ei tööta ka valgustus kus on kliima nupp, EC nupp ja peegli soenduse nupp. Neid ei valgusta miskit, kui pimedas sõita siis ei näegi midagi.

Tegemist on MB A-140, 1998 a.

Kas on nüüs asi sellels, et pirnid põlesid läbi? Või hoopis mingi kaitse on läbi?

Oleksin väga tänulik, kui keegi saaks aidata!

Tervitades,
nini
Vasta
#2
tere
mul küll W210 220CDI 98 aasta ja analoogne mure.
kliima nuppudel ei ole valgustust (seal kus on puhumise suuna muutja EC, jne.) ja ka displeyl ei ole taustavalgustust.
kas võib olla mõni kaitsme probleem? või mis võiks põhjus olla?
Vasta
#3
Tere.

Kuna siin keegi ei vasta midagi, siis otsustasin ise otsida probleemile lahenduse. Nimelt kus asuvad need kolm isendit, (kus saab puhuri tugevuse reguleerida, temperatuuri ja suunda) keskmine reguleerimise nupp tuleb ära (ehk temperatuuri oma). Keerasin selle keskmise nupu alla (külma kraadide suunas) ja tõmbasin. Alguses ei taha nagu asi ära tulla, tuleb ikka natukene näppudega kangutada ja küll ta tuleb.

Lähen varsti lähimasse poodi ja ostan uue pirni! Aga ma nüüd ei oska öelda, kas see pirn valgustab ka AC, EC ja peeglisoojenduse nuppe. Aga kindlasti annan teada!

Nii see pirn valgustab ka AC, EC ja peeglisoojenduse nuppe!

nini
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne