Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üks 140 siis klubis jälle juures
#1
Asi siis selline , et sai endale soetatud W 140 , 97 a , 3.0 TD , 130 kw
Liigub ja häbisse ei jäta . Nii mõndagi vaja teha , et asjast asja saaks .
Jälle hea projekt kuhu raha toppida :lol:
Suvepäevadele siis selle autoga olen tulemas . Kel huvi siis seal saab uudistada . Pilte ei paneks hetkel üles , sest mõte on teha valmis lihtsalt üks ilus auto mille pildi ka siia üles panen .


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#2
Kui sa sellise auto nagu pildil ka reaalselt valmis teed siis peab küll pangega respekti jagamaConfusedmile:..ainult iluvõre võiks kroom olla Rolleyes

#3
92S500 Kirjutas:Kui sa sellise auto nagu pildil  ka reaalselt valmis teed siis peab küll pangega respekti jagamaConfusedmile:..ainult iluvõre võiks kroom olla Rolleyes

Kroomivabale autole kroomitud iluvõre ei sobi eriti,minu arvamus.

Kuid Kuldarile edu,sai ilusa "kuuega" hakkama,asi siis "küürakas" ilusaks teha.:cool2:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#4
Nunii . Auto siis värvitud ja käes . Musta värvi .
Otsustasin siiski , et ma päris oma unistuste 140 ei tee ... (mootor jääb lahjaks :evilSmile niiet sai lihtsalt soliidseks tehtud . Järgmine nädal lasen keemilise puhastuse ja autovahatamise sebida ning võib isegi mõne pildi teha.
Homme olen kartngule kah tulemas ...eks siis saab autot ka näha .

"Mercedes и в Африке Mercedes"
#5
jääme ootamaSmile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#6
Sai ka täna ära nähtud kaks korda, täitsa "mahvia" pill,kena.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#7
Vähe OT'd: Kas see 126 on sama, mis seisab tehnikakõrgkooli taga, tuled ja värv tunduvad küll samad. Igastahes, mis juhtunud on sellega? Olukord on kaugel sellest, mis pildil.
Turbo
#8
sm. pelle Kirjutas:Vähe OT'd: Kas see 126 on sama, mis seisab tehnikakõrgkooli taga, tuled ja värv tunduvad küll samad. Igastahes, mis juhtunud on sellega? Olukord on kaugel sellest, mis pildil.

Ei seisa seal kindlasti ja olukord väga hea,hetkel minu käes ja sajaga naudin sõitu.:cool_rsvd:

Tean mis autot mõtled,on kunagi Kuldari auto olnud ka.
Värv ainult lillam tunduvalt,kuigi ennegi segi aetud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#9
Karl Kirjutas:
sm. pelle Kirjutas:Vähe OT'd: Kas see 126 on sama, mis seisab tehnikakõrgkooli taga, tuled ja värv tunduvad küll samad. Igastahes, mis juhtunud on sellega? Olukord on kaugel sellest, mis pildil.

Ei seisa seal kindlasti ja olukord väga hea,hetkel minu käes ja sajaga naudin sõitu.:cool_rsvd:

Tean mis autot mõtled,on kunagi Kuldari auto olnud ka.
Värv ainult lillam tunduvalt,kuigi ennegi segi aetud.

No seal on selline kiht si**a peal, et värvi on raske tuvastadagi, kahjuks.
A siis hea kui kõik hea, ilus kuuekas :bigsmile:

Minupoolt OT'le lõpp ja Kuldarile edu 140ga [Pilt: beer.gif]
Turbo
#10
teeme pealkirja ka korda nüüd Smile
...
#11
Niisiis mõned pildid siis autost ...


                   
"Mercedes и в Африке Mercedes"
#12
Super! Tahan kaa Confusedmile:

Järgmiseks ostan kah või siis ülikorraliku SEC-i
#13
Väga viis ju! Tõeline härrasmehe auto.:cool_rsvd:
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#14
Päris kihvtid poleeritud veljed. Auto istub päris madalal kah.
#15
IlusSmile velg eriti isiklikult ei meeldi (mis on sügavalt maitse asi), kuid kõik muu on just täpselt selline nagu üks kena küürakas olema peabSmile

Väga soliidneSmile

Eile uudistes kasutas puutja ka w140 (kyll pikendatud kerega versiooni aga ikkagi), niiet paistab et selle auto moraalset vananemist ette pole näha (imo viimane KLASSIKALINE Mercedes-Benz mis tehti)Smile
#16
natuke mafia on nagu Tongue
...
#17
Andres Kirjutas:natuke mafia on nagu Tongue

Mis natuke, täitsa mafia ju. [Pilt: smokin.gif]
Turbo
#18
Werewolf Kirjutas:Väga viis ju! Tõeline härrasmehe auto.:cool_rsvd:

:hump:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#19
väga raske on mul erutust piirata selle w140 peale :help:
#20
Nu nii , tänase päeva seisuga saab L6oke kommenteerida selle auto häid ja halbu kylgi ..... tema on nyyd see uus omanik ..... :cool2:
"Mercedes и в Африке Mercedes"


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W 140    500 SEL 1992a. Karl 56 28,933 15-08-2008, 09:40 PM
Viimane postitus: Karl
Brick Jälle VitoMees! Sulo 14 10,061 19-01-2007, 11:45 AM
Viimane postitus: Kalev



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne