Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto varastamine - JOKK!
#21
Praegusel arvuti ajastul teeksin ma vabalt photoshopis George W. Bush pildi ja uugametsa aini allkirjaga ID kaardi "koopia" kuhu võiks vabalt valitud nime panna.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#22
Mina näeks siin palju lihtsamat lahendust. Kui Ostetakse auto siis uuel omanikul on automaatsel autole võõrandamise keeld ja kui tahab autot müüa siis võtab omanik võõrandamis keelu maha ja ongi kohe asi lahendatud.

Võõrandamis keeldu saab siis maha võtta ainult tehnilisepassi järgne omani. Noh ja kui on kohtutäiturid mängus jne. siis nende poolt kehtestatud piirangutega on nii nagu on.
Vasta
#23
(03-11-2010, 03:48 PM)kaspar Kirjutas: Mina näeks siin palju lihtsamat lahendust. Kui Ostetakse auto siis uuel omanikul on automaatsel autole võõrandamise keeld ja kui tahab autot müüa siis võtab omanik võõrandamis keelu maha ja ongi kohe asi lahendatud.

Võõrandamis keeldu saab siis maha võtta ainult tehnilisepassi järgne omani. Noh ja kui on kohtutäiturid mängus jne. siis nende poolt kehtestatud piirangutega on nii nagu on.

Hea idee ja seda võiks saada muuta paberivabast ark-st. Thumbsup
Vasta
#24
Võõrandamiskeelust hakata rääkima siis ma lähen korra teemast kõrvale ja kysiks et kas kohtutäituri poolt võõrandamise keeluga autot saab omanik ARKst arvelt maha võtta? Või on see lootusetu isegi siis kui reaalselt enam nimetatud masinat pole ja järgi vaid temast dokumendid?
Või jääbki siis õhku rippuma systeemi kui olematu sõidukina AKR systeemis millega tehinguid teostada ei saa?
Vasta
#25
No kõige lihtsam on et tuleb oma asjadesse hoolikamalt suhtuda. Ei tohi dokumente laokile jätta, kuhu pole vaja ja samuti esimesele ettejuhtuvale autot laenata.

Mul on ainult üks sõber kellele olen autot vahest laenanud, kuna olen temas kindel isegi rohkem kui endas, rohkem kellelegi, liigseid jamasi pole vaja. Mulle kipub auto olema rohkem juba nagu nainegi mida võõrastele pruukida ei anta.

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Question Pole auto omanik aga kindlustus vaja ära teha? Siimsalapiim 6 19,711 21-02-2012, 09:31 PM
Viimane postitus: Siimsalapiim



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne