Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A-klass kas on naiste auto ...?
#1
Mercedes Benzi pesamuna A-klass on see linnaauto või naiste turukorv?Aga ikkagi Mercedes-Benz.Milline on arvamus selle mudeli kohta?
56562200
#2
Mercedes-Benz küll,kuid ainuke mudel mis mulle üldse kohe ei meeldi,esimene generatsioon siis.Uus mudel päris pandav naiste ja linnaauto.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#3
arvamust tahad? A-klassi esimene generatsioon ei ole Mercedes-Benz. Täielik saast on igas mõttes. Kole nii seest kui väljast, kehv remontida, kehv juhitavus (st olematu) jne. Milleks sellist vaja on? Aga no eks su naine tea ka mis ta tahab ja mis sul vastu öelda Tongue
...
#4
Eric Kirjutas:Mercedes Benzi pesamuna A-klass on see linnaauto või naiste turukorv?Aga ikkagi Mercedes-Benz.Milline on arvamus selle mudeli kohta?
pigem ostukäru... titekas. hea et abirattaid ple. :bigsmile: ilma ESP'ta saab palju nalja.
#5
pakun sellise arvamuse: kui naisest lahti tahad saada,siis see on õige auto...::bigsmile:
#6
A-klassi kohta võib öelda, et Mercedes-Benz kohta hale, aga naisteautodest üks paremaid:hump:
#7
V_666 Kirjutas:pakun sellise arvamuse: kui naisest lahti tahad saada,siis see on õige auto...::bigsmile:

kuidas seda mõista et "naisest lahti" kas abielulahutuse või kaankinni näol
56562200
#8
Eric Kirjutas:
V_666 Kirjutas:pakun sellise arvamuse: kui naisest lahti tahad saada,siis see on õige auto...::bigsmile:

kuidas seda mõista et "naisest lahti" kas abielulahutuse või kaankinni näol


pigem vist ikka kaankinniConfusedmash:
#9
spetsialistid........:biggergrin:
#10
imre Kirjutas:spetsialistid........:biggergrin:

????? Räägi meile ka mille üle naerad? Selle,et meile ei lähe peale A klass või?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#11
umbes nii jah-seda klassi pole mõtet ikka maha teha!
#12
Naiste auto ja naiste auto...

Ise pole A-klassi omanud ega ka pikemalt sõitnud. Natuke tiirutada oli lahe... Istud suht kõrgel ja näed hästi välja. Mõõtmed kah väiksemad, kui W126 või 210...

Vastupidaavusest ei tea, põtrade foorumis ei kiruta rohkem, kui Vitot... Tundub, et peamised mured on samad: CDI mootorite kinnipõlevad küünlad-pihustid ja elektrimured. Aga üldiselt kiidetakse mõõtmeid ja nähtavust.

Aga välimus on natuke harjumatu (loe: ebamersulik) küll...
#13
Kui ise poleks nii edev siis ostaks endale mingi A või B. Aga paraku edevus on minu nuhtlus.

Lühidalt: Pole olemas naise auto või mehe auto. On ainult edevus ja kadedus.
#14
Angelon Kirjutas:Kui ise poleks nii edev siis ostaks endale mingi A või B. Aga paraku edevus on minu nuhtlus.

Lühidalt: Pole olemas naise auto või mehe auto. On ainult edevus ja kadedus.

Tundub et meie mõttelaad on kuidagi sarnane kui arvestada seda et me mõlemal on E klass istumise all siis on kontrast loomulikult suur istuda A-sse.Tegelt on A klassil piisavalt palju praktilisi omadusi.
56562200
#15
Ostsid äää wäää? :wow:
#16
Ise olen sellisega(1'st gen siis) linnas saanud suht palju tiirutada ja ei ütle midagi halba, linnaautona on väga hea asi, nähtavus on hea(võib olla alguses laiad a-piilarid häirivad aga see on vast harjumise asi), manööverdada on mõnus, ühesõnaga A-klass on hea linnaauto IMHO... ahjaa sellel esimese põlvkona omal ei mahu tagaistmele küll normaalne inimene ära.
Välimus ja see, et kas on õige MB on juba maitse asi, mulle ei meeldi ja ise ei ostaks!
:wink:
Turbo
#17
Angelon Kirjutas:Ostsid äää wäää? :wow:

Kas on midagi pakkuda wää? Pole küll veel midagi silma jäänud?
56562200
#18
Näe vot ostsingi ära A190 avantgarde.
56562200
#19
Eric Kirjutas:Näe vot ostsingi ära A190 avantgarde.
ohh häda, Mercedes-Benz tähestikku vaadatakse ikka lõpu poole...:evil:

ootame siis huviga su muljeid ntx aasta pärast või nii, alguses on kindlasti hea...vist...:demond:
#20
kõva mees omab ikka kõik tähi
56562200


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  195/65 r15, kas mahub A170-le? kunks 2 5,600 17-08-2018, 02:08 PM
Viimane postitus: kunks
  Uus A-klass W177 soul 3 6,712 15-03-2018, 02:33 PM
Viimane postitus: soul
  Kas W168 käigukast sobib W414 Vaneo-le?Ka korras ja unustatud. kriipspois 13 10,161 15-10-2012, 08:36 PM
Viimane postitus: Laur
  Auto läheb külmaks... tuli 4 4,806 26-02-2012, 10:48 PM
Viimane postitus: thalenfrei
Question K: a-klass autolammutuses? Danone 9 8,479 20-11-2009, 10:54 AM
Viimane postitus: eDiCk
  A-klass rally teedel! Eric 5 6,424 19-06-2006, 12:19 PM
Viimane postitus: Mersubeebi



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne