Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garaazigrill 14.10
#41
(15-10-2010, 12:39 AM)janek126 Kirjutas: Deem. Ei saanudki tullaCrybabyCrybaby
Loodan, et põhituumik lonksas minu eest ka.

Järgmise korraniThumbsup

Ma käisin üritusel lausa 2 korda ja andsin sinu eest lonksamisel endast parima. Pidin täna kell 9 kapsalehest lahti saamise sõitu tegema, aga luugid avanesid alles hiljuti Icon_twisted
irw, tean nüüd vähemalt, et sind vaja süüdistada Badgrin
Vähemalt on prioriteedid paigas, kõigepealt clubMB ja hiljem teised asjad. Drool
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#42
Õige ja tuleb nentida, et üks ütlemata vahva üritus. Täitsa kahju oli vara lahkud, aga töö tahtis täna ju tegemist.
320CDI - Väikevenna

Vasta
#43
Petri, kas kollane tjuuning lisas kilovatte ka? Icon_razz
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#44
Tore oli jälle rahvast näha Thumbsup
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#45
Suur tänud kõigile kes tuli
Siin mõned pildit.
http://photofile.ru/users/ze_ka/3859363/
Vasta
#46
[Pilt: f02e40aba29f.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#47
(15-10-2010, 12:39 AM)janek126 Kirjutas: Deem. Ei saanudki tullaCrybabyCrybaby
Loodan, et põhituumik lonksas minu eest ka.

Järgmise korraniThumbsup
(13-10-2010, 08:28 PM)indrek Kirjutas:
(13-10-2010, 08:06 PM)Werewolf Kirjutas: Lisasin kalendrisse ka märke ja edaspidi võix ka üritused varakult kalendrisse kirja panna, olex hea ülevaade, millal midagi toimub.

Eks neid garaaziüritusi peaks korra kuus ikka tegema, rahva tungival soovil järgmisel korral teeme reedel. Siis saab külmarohtu ka pruukida.

ThumbsupThumbsupThumbsup

Kuule ühe väikse lonksu võtsin jah Big GrinBig Grin
Vasta
#48
Kas teksatagis sell on "kadaka imre" või mu mälu petab mind?
sirvisin pilte ja hakkasin mõtlema...
Vasta
#49
(15-10-2010, 09:11 PM)voodoo Kirjutas: Kas teksatagis sell on "kadaka imre" või mu mälu petab mind?
sirvisin pilte ja hakkasin mõtlema...
Juba "Suur-Sõjamäe Imre" Icon_lol
Vasta
#50
see kõlab veel uhkemalt Smile))
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne