Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks C-klassil turgu pole?
#21
Sulo Kirjutas:ˇPõhjus on vägagi lihtne! MANUAAL KAST EI LÄHE KOHE MITTE KOOS MERSUGA!!! Hinna võid veel madalamaks panna aga tolku ikka pole! Keskmine eestlane vaatab riisikoti poole ja kes juba mersut vaatab see ikka automaati. Pärast lihtsam lahti saada mis sest et kallim osta!

Hmmmmm,tegelikult suht julge ja enesekindel väide.See,et sulle (ja mulle ja paljudele teistele veel) ei meeldi manuaalkast ei tähenda veel,et keegi sellist varianti ei taha.Mul tutvusringkonnas küll selliseid kes automaati never ei taha ja pole mina veel siiani suutnud neid ümber veenda.Kuid eks igaühel omad veendumused ja soovid.Ju ikka kepikast ka meeldib rahvale,tootmisest pole veel ju maha võetud.Confusedmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#22
Räägin isiklikest kogemustest! Ja kogemused mis tulid mersusid müües siis võin jällegi endale kindlaks jääda. Kui jälgida auto24 portaalis paari kolme kuu jooksul autode liikuvust siis manuaalkastiga mersude müük on praktiliselt olematu. Seda kogesin ka ise mersusid müües!


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C 220 spido ja numbrituled ei põle ivorturb12 0 1,388 23-03-2013, 08:07 PM
Viimane postitus: ivorturb12
  c220 cdi w202 eelsüüte tuli ei põle ja starterit järgi ei võta martt555 9 9,438 05-02-2013, 11:43 AM
Viimane postitus: martt555
  välitemp pirn ja teised ei põle enam.. mmeell 1 2,023 30-07-2009, 11:18 AM
Viimane postitus: Martin
  Armatuur ja keskkonsool ei põle David07 2 2,594 31-05-2007, 04:15 PM
Viimane postitus: sm. pelle



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne