Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aken udune
#21
Kas see pliidinupp mudu laseb ennast ilusti keerata, igasse asendisse?
võib tahta mõnikord täisti tugevat jõudu....julgelt keera...
Mölla sellega nupuga esmalt igasse asendisse, äkki tõmbab klapid lahti....
Keskelt on eraldi teema, klaasi peale tuleb?
Kui hästi läheb, siis pääsed ilma armatuuri mahavõtmsieta...
Nendele saab suht kergelt ligi....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#22
klaasi peale tuleb. pliidinuppu pole, kõik on vaakumiga. st nuppudega kliima.

päev läbi kondiga sõites võtab kohati ainult esiakna uduseks. ja mitte palju, 10-20cm viiru mis kohe ära läheb.

kaldun arvama, et kondentsi äravool...

ja klappe peaks saama avada ka nii, kui vaakumisse suurem surve sisse lasta. ütleb loogika. iseasi milline nendest tuhandest voolikust, mis kapoti alt laiali lähevad...
...
Vasta
#23
Andres Kirjutas:Gre tegi vahepeal siia kasuliku postituse, mille  rõõmsalt Remondi Ise alla tõstsin:

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=1971

Ma ei tea kuhu sa selle teema tõstsid....tund aega neid pilte foorumist otsinud,no pole.:burn: Filtrid umbes ja kätte täna ei saanud,aega jäi väheks,mõistust ka,ei tahtnud päris lambist lõhkuma hakata ka.UZI
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#24
Tänud Grele!

http://www.gdtm.ru/Filtrwindtemp/filterair.htm
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#25
Sai siis täna see töö ära tehtud ehk filtrid kevadeni välja visatud.Kruvimist on omajagu,kuid mingi raketiteadus ka just pole.Nüüd puhub õhku salongi nigu noor pioneer fanfaari ja ei mingit udu akendel. Paar amatöörliku pilti ka juurde:

[Pilt: 84cc93992f63.jpg]

[Pilt: 805ded9ff813.jpg]



Sellised nägid välja fitrid,ei kommentaari (vihjeks:ühel filtril see heledam koht on ainuke koht mis kuiv ja enam-vähem puhas oli).

[Pilt: b13703a47418.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#26
teema on kustutatud/kadunud??
...
Vasta
#27
Olen päris kindel, et mu autol neid filtreid ei ole, aga kas panna saaks?
Kas pesad on olemas või tulevad tehasest kõikk filtritega ja enamusel lihtsalt välja pillutud?
Autoks siis E300D 93a. Kliimat pole
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#28
Ahjaa,üks asi veel: vastupidiselt väidetule ei pea siiski kojameest maha võtma.Võib-olla see sõltub mingil määral ka mootorist (et ehk R6 näiteks jookseb sinna väga ligi....),kuid ma sain ilma hakkama.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#29
nu siis on hea ütlesin kohe et filtrid on sul märjad
Vasta
#30
r6 jookseb pea ääre alla
...
Vasta
#31
Mul ka analoogne probleem. Jätad auto seisma 10-ks minutiks tuled tagasi niikui käima paned viskab uste aknad uduseks. Mõne hetkega kuivatab kliima kõik ära. Aga üks päev oli selline juhus,et auto seisis terve päev ja hiljem autosse minnes olid enamvähem kõik aknad seest higised (päevasel ajal)
Paha haisu viskab ka salongi. Aga kuna pole rakverest uusi filtreid leidnud, siis pole veel lahti ka kiskunud süsteemi ,et näha filtrite olukorda.
Autoks 96.a E200 Coupe (C124) ja nuppudega kliima.
oli W124 coupe
Vasta
#32
Ei oska keegi midagi kosta ?
Oskate vähemalt öelda, millised salongifiltrid tal on ?
Kas sellised piklikud nagu eelneval lehel olid või on väiksemat sorti ?
Vasta
#33
raix Kirjutas:Ei oska keegi midagi kosta ?
Oskate vähemalt öelda, millised salongifiltrid tal on ?
Kas sellised piklikud nagu eelneval lehel olid või on väiksemat sorti ?

Filtrid on mul kuivad ja norm puhtusega
Siseringluse klapp toimib

Kust võiks hakata otsima salongiõhuradikat ?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w211 udune aken turbiin 3 3,022 26-08-2018, 04:13 PM
Viimane postitus: meego
  W212 esiaken udune karuanton 4 3,914 31-01-2015, 04:37 PM
Viimane postitus: w212
  124 92a el-katuseluuk ja juhi aken ei toimi. vana-lõõts 5 4,415 14-06-2011, 08:58 AM
Viimane postitus: v6sa
  w124'l läheb el aken liiga kõrgele üles Matinator101 2 2,372 18-10-2006, 09:04 PM
Viimane postitus: Matinator101



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne