Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Omapärane 500sec Paldiski sadamas
#1
Nägin täna Paldiski sadams omapärast 500 SEC-i tundub et oli laevaga toodud. Ei tea kas keegi on tellinud. Tagumised koopad on küll hääästi laiaks ehitatud aga noh kummid ju kah 345/35 r 15

[Pilt: b56a0333c238.jpg]

[Pilt: eac6ca728214.jpg]

[Pilt: 971e2d4256fe.jpg]
Vasta
#2
Vana hea Koenigsegg tuuning ehk nende nägemus Batmobilest.:bigsmile:
Suht väsinud näeb välja (iluvõre :help: ) ja sinine sisu ei lähe üldse peale,kuid sellest saaks kena auto teha.:cool2:

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Sedaani esiots on küll mitte Koening aga mingi Ahmir või Ahmad tuning....
Muidugi vahelduse mõttes väga omapärane.....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
Tsitaat:Suht väsinud näeb välja (iluvõre  )
Vbl mitte just seda aga tahab natuke "kohendamist".
Vasta
#5
huvitav mis selle käigukangi otsas tehtud on... Smile veel huvitavam mis seal kaane all on! Tongue
Vasta
#6
marek Kirjutas:huvitav mis selle käigukangi otsas tehtud on... Smile veel huvitavam mis seal kaane all on! Tongue

Keegi on käigukangi kallal füüsilist vägivalda kasutanud kõvasti.Confusedmash:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
See ikka selleks et tuhatoos puhtana hoida :tongue:
Vasta
#8
Autos sõites suitsetades on sul P asend?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
Hmmmm... aga mix seda eesti teedel näha pole.. ja kellele siis see nyyd kuulub?... tahaks ikka oma silmaga näha sellist jõletist(heas mõttes):lol:
Vasta
#10
Tundus eksport auto olevat igatahes seisis kail ja kuna uks oli lahti ja omanikku ei tundunud läheduses olema siis vaatasingi sisse. Mis seal imelikku. Isegi sissevaatamise peale ie ilmunud omanik välja ja niigi jäi see mulle saladuseks.
Vasta
#11
Julge mees siis Tongue Kui mina oleks selle omanik siis ma isegi magaks oma auto kõrval ja vaataks teda kasvõi batmanina läbi seinte Big Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  ´89.a 500sec pöörded tõusevad käiguvahetuse hetkel Kaboom 13 8,624 05-12-2010, 01:15 AM
Viimane postitus: Rolz
  500SEC 89a velje ET Kaboom 6 5,425 17-08-2010, 10:11 AM
Viimane postitus: hents99
  w126 500SEC Cabrio Pets77 3 3,424 25-06-2007, 11:22 PM
Viimane postitus: hents99
  Punane 500SEC Auto24-s Põhja Konn 10 6,447 14-08-2006, 03:17 PM
Viimane postitus: Rolz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne