Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W/R 107 Kupe, Kellel on?
#1
Tervist, Kuna ise oman 450SL 1978 ja teostan talle praigast kerget tehnilist hoolet ja siinse rahva käest juba jõudnud kah ühtteist pärida siis tekkisgi selline huvi, et kui paljud siinse foorumi külastajatest omavad üldse sellise kerega MB-d? Kui ise konkreetselt ei oma siis äkitelt teate kes omab?
Sellise uudishimu üheks põhjuseks oleks teada saada kui palju umbkautselt säärast tehnikat Eesti teedel üldse vurab, teiseks loomulikult see, et saaks nende omanikega ka pikemalt suhelda selle auto erinevatel teemadel ja kogemusi vahetad.

Päikest kõigile
Manev
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#2
Tean, et Chalice vurab sellisega ringi:cool2:
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#3
Ja jah seda tean mina ka. tööle tulles aegajalt näen üht sinist R107-t kaubamaja juures mööda vuramas kuid linnapildis on sellised masinad üsna harvad juhud. Vaadates auto24 siis müüakse W/R107 kupeesid küll kuid jah, tänaval neid ei näe ;(
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#4
Värnik ka aegajalt vurab sellisega . . .
Aga vaevalt et praegu siit inimese leiab kes hooldust on teostanud sellisele mudelile. Mootori ja käigu osas oskavad äkki W116 ja V116 omanikud midagi kaasa rääkida. Aga usun et Kadaka imre ikka on elus käppinud sellist masinat!
Vasta
#5
Sulo Kirjutas:Värnik ka aegajalt vurab sellisega . . .
värnik sõidab ju Q7'ga... pole kordagi teda 107'ga näind...
Vasta
#6
Üsna täpselt sama tehnika W116 mudeliga. Sellisele on nii juppe, kui ka näpitud teist üsna palju.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#7
marek Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Värnik ka aegajalt vurab sellisega . . .
värnik sõidab ju Q7'ga... pole kordagi teda 107'ga näind...

On, on!!!
Aegajalt sõidab ikka. Ilus sinine metallik 4.5 mootoriga USA variant.
Aga ega põhiliselt tuleb ju ringi vurada SPONSORI autoga. Muidu pappi ei saa!
Aga R107 on nauding!
Vasta
#8
Mõnus on sõita küll.
Küsimus Kalevile, lugesin teise teema alt, et Sul on mõni W116 veel, minu teada peaksid sl-i ja 116 istmed samad olema? Kui on siis minu omal on juhiiste veits ää istuud, kas Sa ei tahaks mulle üht ära ärida? Sain aru, et need teised 3 mb-d on doonoriteks ja kui neist ühel oleks siuke kobedam sinine ja käetoega juhiiste siis oleks sellest jubedat moodi huvitatud!
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#9
täna nägin "hele kollast" või siis "pleekind" kollast R107, tundus päris korralik ja ilus, aint mingi jube "vana reisikohver" oli taha mingi kohutava kronsaga pagassi luugi peale krutitud...:thumbdown:
Vasta
#10
manev Kirjutas:/ minu teada peaksid sl-i ja 116 istmed samad olema? /
107-l käib vast leen ette ikka? Nii et üks ühele vaevalt sobib. Kui ehk patja saad eraldi tarvitada. Või selle sisu (vedrusid ja muud mudru)..

tegelt meenus praegu, et 123 esiistmed on samad, mis 116-l, seega ehk 123-kupee omad passiksid.

jutt 70ndate mudelitest muidugi.
Vasta
#11
Tere.
Olen värske MB 380 SLC auto on aastast 1981.
Muidu üsna korralik ja hea varustusega aga rooste kiusab natuke.
Vaja on vahetada küljekarbid .
Kas keegi teab kas saab küljakarpe ka kuskilt tellida?

Jüri.
56 482 395

Vasta
#12
Jüri380 kuule, kas Sa parem toonorist polek huvitatud?

http://www.auto24.ee/products/detail_pro...z/id=79671

Kui pead liiga kalliks (usun et saab kaubelda 20000 peale) siis võiks kaaluda ostmist kahepeale mul enesel pea sama pill aint kabrio ja ise oleks huvitatud käimari ja kapotialustesse jupidesse puutuvast, kere mind ei koti, aga vaatan et Sa ise oled just kerest huvitatud. Ühesõnaga arvan et kahepeale teeme selle masina üsna lagedaks ja ülejäägi müüks maha kui enesel vaja ei peaks minema.
Ütlen kohe ära, et minupuhul võib asi vaidi aega võtta, kuna olen poolekohaga tudeng siis 10000.- korjamine võtab tiba aega Smile
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#13
http://www.hiiusuurtukiautopood.ee/produ...p?id=79671

Su link ei tööta,seda vist pidasid silmas.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#14
Jajah just toda sama, tänud Sulle Karl, enesel jäi jah kontrollimatta, et kas töötab, copisin selle ühe teise postituse alt.
Tegelt ega ei pea seda ju ostma vaid kahe peale, näiteks kui kellegil on veel sealt midagi vaja saab ju selle hinna õige mitme vahe ära jagada, tuleb odavam ja puha. igatahes minul oleks sealt vaja kapotealune+ käikar ja kui keegi tuledest huvitatudpole siis ka tagumise vasak tuli aga see pole peamine, mina tahan vaid kapotealust ja käikarit.
Kere läheb kah kaubaks vist, kui see on enamvähem, ja kui jürist seda tahab?
Üle jäävad veermik, salong, jne, kas nendele oleks pretendente?
Lihtne arvutus ütleb et kui see 20000 jagada juba näiteks 3 vahel jääb vaid 7000.- raha näkku vaid.
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#15
Läheme asja kambaga vaatama
saabki ehk midagi huvitavat.
pakkuge aeg.

Jüri
Vasta
#16
minge parem oldtimershallesse ja pange omale paar tükki treila peale Smile see siin on totaalne raibe. sellisega võib üldiselt kuusankoskisse minna.

veel on saadaval ka paremaid! aga saksamaal...
...
Vasta
#17
Hüva aga praega on selle kamba kogu isikkoosseis vist vaid kahe liikmeline, ehk Sina ja mina. Maa saaksin tulla homme hommikul ja oleks siis kohe kella üheksast platsis, kohe kui väravad valla saavad. kuid:
1) Kas on mõtet minna kohe homme? Arvestaades mede hulka, on see suisa kasin.
2)Võiks oodata järgmise laupäeavni ja teha foorumis aktiivset agitatsiooni kui selleks ajaks on huvilisi juurde tekind siis on ja läeme suurema kambaga kui ei siis ei ja läeme kaksi. See masin on seal seisnud nii pika aega juba, et vaevalt see järgmise nädalaga ära võetakse, suurem võimalus vaid hinnda alla saada.
Isiklikult eelistaks teist varjanti, kuid mida arvad Sina?
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#18
Andres Kirjutas:minge parem oldtimershallesse ja pange omale paar tükki treila peale Smile see siin on totaalne raibe. sellisega võib üldiselt kuusankoskisse minna.

veel on saadaval ka paremaid! aga saksamaal...
Vabandust aga millest Sa Andres räägid, mis imeloom see on, kus see asub, ei ole mina sellisest asjas varem kuulnud (trukkasin googelisse ka ja ei miskit)???????
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#19
oldtimerhalle
http://www.oldtimerhalle.de/

sry, trükiviga Smile
...
Vasta
#20
Ahah, selge selge.
Et siis, on keegi seal käin´d? Midagi äragi toonud? Üleüldse teab midagi sellest? Millised hinnad jne?
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  107 istmeid? kaupolepasepp 1 2,377 06-04-2011, 11:28 PM
Viimane postitus: Nustu826
  107 rehvimõõt kaupolepasepp 2 3,369 12-04-2010, 04:16 PM
Viimane postitus: Jüri380



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne