Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kõrgemaks tõstetav iste (lasteiste)
#1
Tere!

Olen näinud, et mõnel on selline tagumine iste, mida saab kõrgemaks tõsta ja seega ei pea lapsele eraldi turvakõrgendust tagumiku alla panema. Oleks kellelgi sellist pakkuda või teab kuskil Tartu lähedal lammarit, kus sellist asjandust leida võib? Üldse palju selline tool maksab?

Mõtlesin ,et kuna istmed käivad kergelt välja ja arvatavasti sarnastel autodel ikka sarnased kinnitused siis poleks istme vahetamine probleem.
Vasta
#2
(15-06-2010, 10:16 PM)okastraadike Kirjutas: Tere!

Olen näinud, et mõnel on selline tagumine iste, mida saab kõrgemaks tõsta ja seega ei pea lapsele eraldi turvakõrgendust tagumiku alla panema. Oleks kellelgi sellist pakkuda või teab kuskil Tartu lähedal lammarit, kus sellist asjandust leida võib? Üldse palju selline tool maksab?

Mõtlesin ,et kuna istmed käivad kergelt välja ja arvatavasti sarnastel autodel ikka sarnased kinnitused siis poleks istme vahetamine probleem.


Tasuks uurida Mintrol nimelisest ettevõttest. Neil tundub olevat hea valik A-klassi juppe. Hinnad on olnud samal tasemel, mis teistel või isegi odavamad.
Vasta
#3
minu autol on need istmed ja kui aus olla jah nad mugavad, et alati autos olemas, ei unune kiiresti maha v teise autosse. siiski nad suht sellised on ja ei ole asjad. neil aind ju alus pepu alla aga kurvi peal tahestahtmata laps kipub libisema sealt kõrvale suure istme pealeSmile lihtsam on osta see 100.- maksev alus pepu alla millel on rihmade kinnitamiseks istme kyljes nagad, mis tagavad et laps ei libise sealt istmelt maha. aga eks see sinu otsus, mina isiklikult ei maksaks suurt summat raha et neid totruseid autosse toppidaSmile
Vasta
#4
Tahtsin, neid kuna liigun palju autoga ja siis tõesti hea kui tagumikualune maha ei unune. Aga kui need istmed nii kehvad on siis vist oleks targem osta eraldi istumisalus. Vähemalt sai see probleem lahendatud. Tänud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne