Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keskkonsooli taastamine
#1
Tere!

Proovisin enda vana pragunenud konsooli taastada w124, laki eemaldamise käigus tuli ka spoon maha, ehk siis vana spooniga polnud midagi teha, proovisin sellist varianti. natukene värviga panin puusse, aga mulle igati meeldib lõpptulemus Smile ja fotol mis on "pärast" jäid mingid rasvased sõrme jäeljed Smile

Enne:
[Pilt: 27qpua53.jpg]

Pärast:
[Pilt: r3jvmhor.jpg]

nu kak? Big Grin
Vasta
#2
Kuidas tegid?
Vasta
#3
(18-04-2010, 08:13 PM)killer666 Kirjutas: Kuidas tegid?

See on imitatsioon, pm võib teha, marmor, carbon, puit jne imitatsioone Smile pärast läheb lakk peale.
Vasta
#4
Kuidas sul laki eemaldamisel spoon maha tuli? Fööniga soojendades koorub lakk spooni pealt iseenesest maha ja spoon jääb täiesti tervex. Enda auto keskkonsoolil sai ka fööniga vana lakk maha lastud ja pärast pritsiga uus lakk peale kantud.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#5
Ega jah , imitatsioon käib tegelikult kias, hundays ja muudes sellistes vufflites masinates.
Vasta
#6
Noh enne ikka immitatsioon, kui katkine ja räbal puit.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
spooni võib ka ju peale liimida ja pärast üle lakkida
Vasta
#8
(23-04-2010, 10:44 PM)Werewolf Kirjutas: Kuidas sul laki eemaldamisel spoon maha tuli? Fööniga soojendades koorub lakk spooni pealt iseenesest maha ja spoon jääb täiesti tervex. Enda auto keskkonsoolil sai ka fööniga vana lakk maha lastud ja pärast pritsiga uus lakk peale kantud.

no nii tuli Big Grin võttis ja tuli...
umbes seal nupu juurest kus peegli reguleerimine käib




(03-05-2010, 06:52 PM)rahu Kirjutas: spooni võib ka ju peale liimida ja pärast üle lakkida

Kus sa seda spooni võtad?
Vasta
#9
(11-05-2010, 02:42 PM)notnA Kirjutas: Kus sa seda spooni võtad?

Siit näiteks: http://www.asmass.ee/?section=552&class=...tems&id=88
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
See on tegelikult hea teema. Kunagi ajasin sarnast asja taga: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=14746
Hetkel on väga rahulik olemine, et kui ka väga hull asi oleks, siis saab täitsa normaalseks jälle teha. Annab ka tegelikult igasuguseid tuuninguid nii teha, muidugi kas mble selline tuuning sobib, kuid mõnele amgle spooni asemel carbon-style panna, poleks väga paha.

Tulemus on sul tõesti väga hea. Mul just ongi üks väike mõra ühes detailis sees ja oli väga suur mure sellist uut leida..
Vasta
#11
Käikari ymbruse puidu tegelikult v6iks ära proovida nahatada. Mulle isiklikult see puit seal ei istu. Hea igast tavaari (telefon , v6tmed) seal peal hoida ja tavaliselt on see ka k6igerohkem kulunud.
Vasta
#12
Kui enda auto sain, siis oli nahk peale liimitud. Väga kole nägi välja. Oli liimitud, kuna lakk oli mõrane.
Vasta
#13
(11-05-2010, 05:09 PM)Laur Kirjutas:
(11-05-2010, 02:42 PM)notnA Kirjutas: Kus sa seda spooni võtad?

Siit näiteks: http://www.asmass.ee/?section=552&class=...tems&id=88

Ega sa juhuslikult ei tea palju maksab?

Mina raiskasin sellele detailile mis fotol, käibukangi nupu (panen pildid nats hiljem) ja sellele detailie kus on temperatuuri regulaatorid - 900 raha.



ps. ega käigukangi nupule seda spooni eriti ei keri peale. eks ma panen pildid üles siis näete mis mõtlesin.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w123/126 salongi puitdetailide taastamine Stabilo 3 3,614 13-12-2016, 07:10 PM
Viimane postitus: Rolz
  W124 spidoploki ja keskkonsooli valgustuse kaitsme ja potentsiomeetri remont. Laur 16 31,845 06-03-2016, 06:37 PM
Viimane postitus: janek126



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne