Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostuabi W208 3.2
#1
Tervistus

Plaan minna lähipäevadel siis sellise autoga : http://www.auto24.ee/used/685060 kuskile ostu-eelsesse kontrolli.Kuna antud aparaat Saksa Autos juba mõnda aega seisnud,siis ehk keegi oskab midagi kommenteerida.
VIN näitas paari matsu,aga mitte midagi hullu.Auto on liisingu poolt ära võetud,seega eelmine omanik on endaaretatud maki paneeli kaasa kiskunud ning mingi pudi-padi on seal veel korrast ära( parema peegli elektroonika ei toimi ning aknad tulevad naljakalt alla,kui uksed kinni panna,aga seda pidi saama kompuutrile õpetada).
Jutu põhjal paistis vist,et auto väga vigane,aga mis teha-hakkas meeldima Smile

Vabandan ka ette,kui miskit siin teemas valesti-pole eriline foorumite kasutaja Smile

PriitK
Vasta
#2
(15-04-2010, 09:27 PM)allan1 Kirjutas: Otsi ikka korralikum aparaat..need vägisi tagasi korjatud liisinguautod on paras nuhtlus. Enamasti väga käest lastud.
Kes teab kuidas need matsud tegelikult mõjusid ja kes/kus neid taastas.

Sedans nüüd küll.Üle tahaks siiski kontrollida.Tegelt kerkib siit järgmine küsimus: kas MB'l on ka kuskil esinduses võimalik nö 24p. test teha seal 1500 krooniga?!
Eraldi on näha küll hinnakirja,aga mingit konkreetset just sellist ostu-eelset põhjalikku läbivaatamist.?!

Hort Autosse saadeti mind seal Saksa Autos-kas müügiplatsi ja töökoja vaheline aukude lappimine oleks võimalik?


terv


PriitK
Vasta
#3
Tegelt just täna ma seda autot vana Carmani platsi peal nägin. Hakkas tegelt isegi endale meeldima. Avarii on esiotsas, kapotinurk koos võrega on kannatada saanud, aga ei midagi hullu. Samas isegi tolmukihi all läikis kenasti ja oli üsna hea väljanägemisega.

Roostet nagu ei paistnud ja sisu oli ka ok, ehkki klimmaplokki polnud, seega tavaline kont.

Aga mis puutub Saksa auto platsi ja autodesse, siis oma CLK ostsin ka sealt ja oli üks mu õnnestumaid autosid. Seega soovitan ikka üle vaadata. See on väga mõnus mootor ja üsna edev masin ka.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
(15-04-2010, 11:46 PM)indrek Kirjutas: Tegelt just täna ma seda autot vana Carmani platsi peal nägin. Hakkas tegelt isegi endale meeldima. Avarii on esiotsas, kapotinurk koos võrega on kannatada saanud, aga ei midagi hullu. Samas isegi tolmukihi all läikis kenasti ja oli üsna hea väljanägemisega.

Roostet nagu ei paistnud ja sisu oli ka ok, ehkki klimmaplokki polnud, seega tavaline kont.

Aga mis puutub Saksa auto platsi ja autodesse, siis oma CLK ostsin ka sealt ja oli üks mu õnnestumaid autosid. Seega soovitan ikka üle vaadata. See on väga mõnus mootor ja üsna edev masin ka.

Kontrollima on kindlasti plaanis minna.Endalegi meeldib,mis siis,et teatud asjad ei tööta, või ei ole siis nö. ajule õpetatud.
Sain ka selle Hort Auto 54p. testi hinnad teada ja ainult positiivsemaks läheb.
Oleksid võinud tegelt masina käima panna.Mulle näitas käivitades ABS ja mingit veakoodi veel.Pole kahjuks antud asjade hindadega kursis,aga eks järgmine nädal selgub.Smile

Tänud kõigile kes vastata viitsisid-auto hakkab üha enam meeldima . Smile
Vasta
#5
Väike Up-date.
Käisin nüüd hommikul autot teenindusse saatmas ja kolm nö. veakoodi: ABS,BAS ja vasakul rooli kõrval seda pool/täistulede lülitit näppides mingis asendis lõi mingi tule errori kah ette.
loomulikult parklas seistes ja natuke ringi sõites näitas keskmiseks küttekuluks 32,5L/100 km'ile,aga see loodetavasti seismise teema.Ma Loodan.

Ühesõnaga.Auto Hortis ja õhtul saan teada mis mu rahakotti kergendama hakkab(ostu korral st.)
Eks kirjutan siia kah,kui see kedagi otseselt ei puuduta-järgmisel ostjal vblla kergem autost ülevaadet saadaSmile


Terv

PriitK
Vasta
#6
Esialgne kalkulatsioon oli ligi 25 000.-.Sellist summat aga välja pole käia,seega CLK jääb momendil minujaoks kaugeks tulevikuks.Sad

PriitK
Vasta
#7
(26-04-2010, 11:48 AM)PriitK Kirjutas: Esialgne kalkulatsioon oli ligi 25 000.-.Sellist summat aga välja pole käia,seega CLK jääb momendil minujaoks kaugeks tulevikuks.Sad

PriitK

Kas siis müüja hinda ei korrigeeri kui selline peldik hetkel on? Rolleyes Äkki loetled mõned vead, kuidagi liiga suur summa tundub olevat... Või on see kalkulatsioon tehtud orig. osadega?
Vasta
#8
(26-04-2010, 12:23 PM)marek Kirjutas:
(26-04-2010, 11:48 AM)PriitK Kirjutas: Esialgne kalkulatsioon oli ligi 25 000.-.Sellist summat aga välja pole käia,seega CLK jääb momendil minujaoks kaugeks tulevikuks.Sad

PriitK

Kas siis müüja hinda ei korrigeeri kui selline peldik hetkel on? Rolleyes Äkki loetled mõned vead, kuidagi liiga suur summa tundub olevat... Või on see kalkulatsioon tehtud orig. osadega?

Just, müüja peaks veits hinda ikka korrigeerima selle võrra. Ja need kalkulatsioone ma niisama ei usaldaks, need reeglina max. hindadega. Kui ise juppe sebida saab ma usun, et poole kindlalt alla. Aga räägi jh, mis vahetamist vajavad jupid on ?
Martin
Vasta
#9
Hommikust


viskasin vastavad paberid juba minema,aga loetelusse mahtusid mingid pistikud,simmerlingid, õlid lekkisid kuskil,E vedrud(??),puksid,mingi amort(rooli äkki)? oli kah vahetamist vajav,aju oli vaja korrastada(aknad ei käinud korralikult),mingi paberi peal on kirjas kütuse katkestus(jällegi on meistri käekirja raske välja lugeda),+ elektri kamarajura-salongis oli u. 4 lülitit,mis ei toiminud.
Ja puht minu visuaalne hinnand platsilt- Auto oli võhiku jaoks tip-top,samas,kuna liisingule tagastatud,siis oli autotelefon välja rebitud(juhtmed olid käetoes laiali),originaal maki asemele oli mingi oma aretis tehtud,millelt oli loomulikult paneel kaasa haaratud.minu teada on seal mingid koodi murdmised,kui suvalist(küll sama firma) paneeli üritad peale toppida-räägime jälle rahast.

Rääkides müügiplatsist.auto hind on originaalis ju 109 tuhat?või oli 119 tuhat,ja kuna oli soodukas 80,siis poleks sealt mingit edasist kokkulepet tulnud.

Hort oli see koht,kus kontrollisin ja eks nad originaal osadega arvutavad,siiski ütlen,et kui kellelgi auto vastu soov,siis ehk tagasi minna ja maksta uuesti see 600 krooni.
test oli kiire ja mul oli oma 10lk'd infot(paraku jah viskasin ära Sad )

Jah,arvatavasti oleks saanud auto kenasse korda ka kümne/viieteistkümne tuhandega,kuid kui on soliidsemas korras CLK'd auto24'jas veidike kallimad,siis ei näinud lihtsalt enam vajadust kulutada raha/närve/aega selle antud isendiga tegelemaks.


Vabandust kui veidi ebamäärane jutt-kiirustan kodust minemaSmile


Terv

PriitK

E:pluss ärgem unustage kõksu,mis kapoti sisse ajanud.Iluvõre kõrvalt roostetab seetõttu.
Vasta
#10
(30-04-2010, 11:13 PM)allan1 Kirjutas: Ega mingit poolpidust asja ei tasu muidugi võtta vaevaks kaela.
Neid vigu ikka omajagu ja plus väike avarii kah veel. Nagu ma enne mainisin on enamus neid liisingu tagasikorjatud masinad suht viletsas seisus. See telefoni ja raadio lugu on ka muidugi rõve.

Ma otsisin ka omale korralikku clk-d muitu kuud, kuid eestist ei leidnudki.
Mitu kuud?? Icon_eekIcon_eek
Mul pole alla 9 kuu veel kordagi läinud.
Praegu olen üle 3,5 aasta otsinud uut igapäeva autot.....
W124 E500 Limited
Vasta
#11
(01-05-2010, 06:16 PM)martiini Kirjutas:
(30-04-2010, 11:13 PM)allan1 Kirjutas: Ega mingit poolpidust asja ei tasu muidugi võtta vaevaks kaela.
Neid vigu ikka omajagu ja plus väike avarii kah veel. Nagu ma enne mainisin on enamus neid liisingu tagasikorjatud masinad suht viletsas seisus. See telefoni ja raadio lugu on ka muidugi rõve.

Ma otsisin ka omale korralikku clk-d muitu kuud, kuid eestist ei leidnudki.
Mitu kuud?? Icon_eekIcon_eek
Mul pole alla 9 kuu veel kordagi läinud.
Praegu olen üle 3,5 aasta otsinud uut igapäeva autot.....

Noo, kui sa 3,5 aastat autot otsid, siis ma ei kujuta eriti ette mida sa otsid?Big Grin
Miskit sellist, mida ei ole kunagi valmistatud?
Otsustusvõimega ei saa olla OK, kui on 3,5 aastat läinud aega, vähemalt minuarust.
MB W123 200D , MB W124 200T , MB W123 280CE , MB w463 G300TD
Vasta
#12
(02-05-2010, 05:13 PM)uru Kirjutas: Noo, kui sa 3,5 aastat autot otsid, siis ma ei kujuta eriti ette mida sa otsid?Big Grin
Miskit sellist, mida ei ole kunagi valmistatud?
Otsustusvõimega ei saa olla OK, kui on 3,5 aastat läinud aega, vähemalt minuarust.

Ma otsisin ligi 2a, ikkagi ei saand päris sellist nagu tahtsin. Kui sul on ikka kindlad nõudmised autole (peale läikiva ja sileda välimuse), siis mõne kuuga ei saa midagi.
Vasta
#13
(02-05-2010, 05:13 PM)uru Kirjutas: Noo, kui sa 3,5 aastat autot otsid, siis ma ei kujuta eriti ette mida sa otsid?Big Grin
Miskit sellist, mida ei ole kunagi valmistatud?
Otsustusvõimega ei saa olla OK, kui on 3,5 aastat läinud aega, vähemalt minuarust.
Tavaliselt ma deb.ilsele ilale ei reageeri, aga seekord teen erandi.
Watch your mouth, BOY!

Ma ei kuulu enamuse eestimaalaste hulka, et mulle sobiks lisadevaba, kalts/vakstu sisuga "taxist dream" Mercedes-Benz.
Või külluslikus valikus olevaid Itaaliast/Prantsusmaalt toodud 4 aasta vanuseid, alates 600-800 tuhat km. läbisõiduga autosid.
Jne, jne...

Kuna praegusel autol on kõik sellel hetkel saada olnud lisad, siis alla nende ei taha. Must nahk, istme/peegli/rooli mälud, kardin, clima control, hemorroid control, kojamees control, ortoperverssed istmed, suusakott helisüsteemi jaoks, jne.
Värvideks : hõbe, must, roheline.
Neerude lahtipeksmiseks-AMG sportvedrustus.
Debi.lsete ettekeerajate pärast-oversized pidurid=vähemalt 3,2l mootor.
7 käigust automaati ei taha.

Kuna ma taga ei istu, siis oleks sinna hädasti vaja istmesoendusi. Taga võiks ka külmkapp/faks olla Retard.
Elektriga reguleeritav/mäluga sisepeegel kuluks marjaks ära.
Valikuid/võimalusi on ju palju.

Oleks ma otsustusvõimetu, ehk "tõeline eestimaalane", siis sõidaks ma suvaliste 110k. km. odomeetri näiduga, mootori ja lisadevabade romudega ringi ja kiunuks foorumites, kui si.t Mercedes-Benz on.

End of OT.
W124 E500 Limited
Vasta
#14
Mis asi on hemorroid control?
Vasta
#15
Pakun et ortopeedilised istmed aga kas need on siis need istmed mille kuju saab nupust reguleerida?
Vasta
#16
(04-05-2010, 10:25 AM)cornah Kirjutas: Mis asi on hemorroid control?
Istmesoojendus - copyright Jeremy Clarkson.
W124 E500 Limited
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ostuabi kus valikus on w166 ja x166 Reims78 4 204 28-01-2024, 09:23 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 ostuabi arthuro 6 577 10-05-2023, 01:09 AM
Viimane postitus: Sm. Västrik
Smile Paluks w211 OSTUABI!!! merno 8 982 13-10-2022, 10:38 AM
Viimane postitus: v6sa
  W212 ostuabi Makku 0 1,241 14-10-2021, 05:54 AM
Viimane postitus: Makku
  CLK320 W208 LH44 2 1,360 19-05-2021, 07:11 PM
Viimane postitus: LH44
  MB sklass 3.0d W221 ostuabi merce 2 1,379 02-05-2021, 02:05 AM
Viimane postitus: merce
  GL Mercedes-Benz ostuabi tiit001 2 2,013 25-10-2020, 10:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  W212 ostuabi mbfriik 4 4,922 29-10-2019, 08:57 AM
Viimane postitus: mbfriik
  Mercedes-Benz S 400 HYBRID 3.5 205kW Ostuabi Raiki 5 4,097 12-08-2019, 08:50 PM
Viimane postitus: väikemees
  W203 C320 ostuabi jan110 5 3,405 08-08-2019, 11:17 PM
Viimane postitus: supercharger230



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne