Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mb c 280 sport 93 a
#1
tunneks huvi kas keegi on sellel mootorit remontinud või üldse teab midagi sellest.
Vasta
#2
Hea lihtne mootor minumeelest...mida teada/teha vaja?

Vasta
#3
Hea lihtne mootor minumeelest...mida teada/teha vaja?

Vasta
#4
sellel vist isegi M104 mootor?
Vasta
#5
vaja vahetada kolb ja rõngad kuna õli jookseb silindrisse sisse.selleks tuleb aga mootor maha võtta kuna sillatala jääb ette.
äkki tuleb odavam kuskilt alumine osa otsida kuna juppide hind päris kirves
Vasta
#6
äkki keegi tunneb huvi ja saame kuidagi kokkuleppele
Vasta
#7
marek Kirjutas:sellel vist isegi M104 mootor?
M104 mootor jah:wink: ee...silla tala jääb ette? õli jookseb silindrisse?
Ma olen millegi pärast suhteliselt kindel et mootorit ei tule maha võtta, karteri põhja peaks ikka niiisama ka kätte saama? (Parandage targemad kui eksin sest pole c-klassi alla veel juhtunud.) & kaane jms saab ülevalt kohe kindlasti kätte.
Mis täpsemalt viga...1 kolb puruks? Kõik rõngad vajavad vahetamist? mootor võtab õli liialt? või muu probleem? surved mõõtsid ära? olenevalt sellest mida vaja teha on ..võibolla oskan sulle soovitada isegi kedag...üldiselt ise pole ka keeruline teha seda asja aga mina konkreetselt tegelen selliste asjadega vaid endatarbeks/hobikorras.

Vasta
#8
kahjuks kindlasti ei saa karterikaane alt neid kätte kuna seal tõesti tikutopsi suurune vahe.sa ütled et lihtne, ma ise ka ennem sellist teemat puudutanud,kuid nüüd igalt poolt kust olen küsinud öeldakse et raske,egas seda eriti keegi remida ka ei taha.üldiselt ainult mingi mega pappi eest.varuosasid eestis ei ole tuleb tellida ja egas need odavadki pole.
ise hakkan arvama et tuleks kasulikum teine mootor või selle alumine osa kuskilt osta.
üldiselt auto töötab nagu peab u 5 mini siis hakkab üks pütt lonkama .tagant lööb jubedalt valget välja
Vasta
#9
Valge suits viitab ikka jahutusvedelikule, sinine suits õlile.
Vasta
#10
jah ma arvasin ise ka alguses et plokikaane tihend kuid tosooli ei kao. tagan tuleb õli kärsakas
Vasta
#11
jahutusvedelikus emulsiooni ple? ma kahtlustaks plokikaanetihendit, mis on väga minev kaup sellel mootoril. peale selle, hakkab reeglina eest ja tagant õlikanalist õli ka välja ajama. kui kokku paned, siis kindlasti liimi vahele ja kaan ka ära lihvida.
Vasta
#12
ei taha uskuda et kaane tihend.sest kui see juhtus siis mootor ei olnud kuum ja minukäes pole üldse kunagi üle kuumenenud.hetkeks 1-2 sek oli kuulda ka mingit heli mootoris.tosooli ei kao
oleks see heli olnud ketti üleviskamine siis oleks ju süüde ka vale ja mootor ei köiks üldse
päris hea mõistatus või mis
Vasta
#13
Aga kui õli satub otse väljalaskekanalisse, siis peaks küll valge suits tulema.
Vasta
#14
Üldiselt jah...ei tea..ise tegin ka m104 ja tundus küll suht lihtne aga jah kutsika kapoti all suht kitsas ka...
Ma mõõdaks esimeseks asjaks ära surved-IMO annab väga hea ülevaate mootori üleüldisest seisukorrast...
Kui kett üle oleks visanud siis see puudutab nukkvõlle ja mootor ei tohik lihtsalt käia kuna klapid sulguvad/avanevad valel ajal ...m104-jal on elektrooniline süüde ja 3 süütebooli ning jagajat pole. Aju vist reguleerib süüdet nuka anduri ja vända anduri järgi?

Vasta
#15
äkki keegi teb mingit kohta või tegelast kellega ühendust võtta.
Vasta
#16
Tallinnast oled? Mine räägi Imrega äkki siis.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#17
ja ma olen sauelt.kuidas selle imrega kontakti saaks.
tänud.
Vasta
#18
kas keegi oskab öelda kas sellele mersule hakkab vahele ka w124 2.8 95a mootor. öeldakse et hakkab. kas on targemaid
Vasta
#19
Jah...95a w124 peaks olema 1:1 sama mootor ehk siis läheb vahele ka täiesti ilma probleemideta ja midagi ümbertegemata..

Vasta
#20
Mootorid mõlemal küll M104.

Imre - 5024722
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w202 c280 sport käigukasti õli vahetus richard 2 3,688 23-12-2010, 01:24 PM
Viimane postitus: richard
  mb w202 95a c220 sport/ vedeleb kellegil mootori juhtmeid zzzolluzzz 0 1,922 02-11-2009, 12:58 AM
Viimane postitus: zzzolluzzz
  mb w202 95a 2,2 sport vedeleb kellegil mootori juhtmeid zzzolluzzz 2 2,629 01-11-2009, 10:24 PM
Viimane postitus: zzzolluzzz
  Mercedes-Benz C 280 142kw 1994 ? wirtyn 28 16,676 07-05-2009, 02:14 PM
Viimane postitus: wirtyn
  infot c200T sport meqa 0 1,657 12-03-2008, 11:25 AM
Viimane postitus: meqa
Bug C220 Sport ´95 a. taga-,esisilla joonised Imret 5 3,090 16-04-2007, 11:26 AM
Viimane postitus: coeng



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne