Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis targemad arvavad?
#1
Tere!
Juhtus siis järjekordselt selline teema mu kutsikaga,et oli pargitud naise tööjuurde majaette,ja miskine memm arvas heaks jällegi puruks sõita mu masina!Smirk
Samas kohas kus peegel puruks sõideti ja jälle naisterahvasBadgrin
Sai kindlustuses käidud jne..
Kalkulatsioon veel hetkel pooleli kuna ei leita eestist sellist Zenderi stanget ega stangelisa nagu mul,ega ka analoogset.
Otsisin siis ise netist ja leidsin miski au lõpuga lehekülje kus selline stange massab 1500$
Käisin siis töökojas kus kalkulatsiooni tehakse ja näitasin neile seda,ja arvasid et ilmselgelt kindlustus seda ei taha korvata?
Mis edasi?
Kuidas edasi asja ajada?
Kas eestist ei leia analoogset?
Mis targemad oskavad kosta?

Targemate nõu ootama jäädes

Priit aka "kutsikas"
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
#2
Kindlustus peab sulle auto sinu tahtmisel taastama avariieelsesse seisu.
Nii, et võta aga pakkumisi.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#3
To:Hents99
Ma kardan et nad saadavad mu koos oma stangega p...se,annavad 5k eek ja kõik,tee mis tahad...
Kuna kohas kus kalkulatsiooni tehakse arvati kui stange juba ise miski 1500$ plus esituli ja suunatuli ja tiib..,siis et pakuvad välja et ostavad ära mu auto ja annavad siis healjuhul 15k eek mulle aint...Rolleyes
Krt jama seis,eks paistab mis ja kuidas,ilmselt saan kõvasti vaielda ja närvi kulutada...
Sellised jamad lood siis hetkel mu kutsaga...
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
#4
Loe seadusandlus korralikult läbi. Kusagilt on meelde jäänud, et nad peavad taastama auto avariieelsesse seisundisse.
Tavaliselt küll suratakse sulle odavaim (neile kasulikum) pakkumine ja ütlevad, et muud ei saagi teha.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#5
(11-03-2010, 11:36 PM)hents99 Kirjutas: Loe seadusandlus korralikult läbi. Kusagilt on meelde jäänud, et nad peavad taastama auto avariieelsesse seisundisse.
Tavaliselt küll suratakse sulle odavaim (neile kasulikum) pakkumine ja ütlevad, et muud ei saagi teha.

Ja sul pole mingit kohustust selle odavama pakkumisega leppida.
kuid eks see paras närvesööv asi on, edu sulle ja anna teada kui tulemusi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Kasko kindlustuse pettusskeem oli vahepeal BMW orginaal M-seeria laiendite ja velgede vargus.(sõber laenas öösel.) Maksti kõik kinni.
Vasta
#7
Tere jälle.
hetkel siis selline seis,et kalkulatsiooni pole valmis saadud,kuna sellisy stanget eestist ei leia ja välis,aalt nad ka ei taha tellida ilmselt..
Eks paistab mis saab,saaks analoogse stangegi,oleks kah enamvähem ok...
Aga ootame ja loodame

Kahju on sellest et alles sai tutikas radikas ette muretsetud,pole 100-t kiltigi see radikas sõitnud..
Plus muud asjad mis veel hiljuti tehtud ja vahetatud...

Eks kui miskit ...siis annan teada...

Priit aka "kutsikas"
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
#8
(12-03-2010, 05:58 PM)"kutsikas Kirjutas: Tere jälle.
hetkel siis selline seis,et kalkulatsiooni pole valmis saadud,kuna sellisy stanget eestist ei leia ja välis,aalt nad ka ei taha tellida ilmselt..
Eks paistab mis saab,saaks analoogse stangegi,oleks kah enamvähem ok...
Aga ootame ja loodame

Kahju on sellest et alles sai tutikas radikas ette muretsetud,pole 100-t kiltigi see radikas sõitnud..
Plus muud asjad mis veel hiljuti tehtud ja vahetatud...

Eks kui miskit ...siis annan teada...

Priit aka "kutsikas"

http://gup-tuning.ee/?CarManufacturerId=...1119&com=1

Enam-vähem, kvaliteet muidugi on alla igasugu arvestuse.
Vasta
#9
kui tal seal originaal siis las ajavad originaali välja. otsi koht kes suudab sellise pakkumise teha et auto oleks endises konditsioonis.

Edu!
Vasta
#10
Vaata sinna

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13248826

Mina sinuasemel pressiks täiega peale seda zenderi stanget. Need klaasfiibrist stanged ei ole pooltki seda mis abs plastist zenderi oma.
Küsi pakkumist teisest firmast ja kui kindlustus kaua paugub maksmisega siis karju ,et tahad silberis hoopis autot korda teha.
Vasta
#11
Oma jonni ei maksa jätta!

Kannatust ja edu!
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#12
Üle auto turuväärtuse ei maksa nad nagunii. Mõtetu asi see tavaline kindlustus. Aga kauple kindlasti, ma ise kauplesin 15k-25kiloks. Aga seda stange värki on neile keeruline selgeks teha.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#13
Tere!
Seis pole hetkel muutunud...
Ootan ikka kalkulatsiooni...
Jama ongi selles et sodid on esimene vasak valge suund,esituli,tiib kõver(paindes),stangetala paigast ja stange ise pooleks ja kinnitused purud...
Ja juba tiib värvimisega ja tuled on normaalne,lüüa sinna ka stange hind koos värvimisega....Vaevalt nad maksavad..
Samas kui nad pakuksid miski korraliku summa,ja auto omale saaks siis ehk oleks ka normaalne,vahetaks stange välja jne...
Aga no ootame ja vaatame...
Ega ei taha ka tegelt et auto välimus teiseks saaks,nii nagu hetkel on on mu silmis ilus..
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
#14
kes sul selle kulu maksab, et ilma autota pead olema? ja oma ajast, oma kuludega asju ajama? see raha tuleks ka kõik põhjustajalt nõuda! auto pole kunagi enam endises avarii eelses seisus.
sa räägid äkki nad pole nõus, kindlasti nad ei maksa...kindlasti tuleb küsima ja nõudma minna, et olgu kõik sama mis enne!
Vasta
#15
Ega ma ei kavatsegi nendega igast pakkumisega nõustuda.Eusa_snooty
Ainuke jama on see et nädal möödas ja pole mingitki vastust ei töökojast ei kindlustusest.Eusa_whistle
Ei tea kaua see jama venib enne kui miskitki vastust kuskilt tuleb
Aga noh eks ootame...
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
#16
maksa kõik kutsika müüjad kinni, et nad oma kuulutused maha võtaksBig Grin Siis saad ehk rohkem.
Mis töökotta viisid. Käi pinda raiskadele ja kui remondiks läheb siis hoia asjal silm peal.
Väike OT: Mind ajab närvi see mitme koefitsendi värk, krdi keeruline ja jama värk. Koefitsent võiks ikka isikul olla mitte autol.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#17
samas vaata mis numbrid siia pannakse
https://vs.lkf.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INFO...?plang=EST
minul näiteks oli peegli eest 19000 aga töökojas näidati 4500-st arvet.
Vasta
#18
(16-03-2010, 09:44 PM)liiv Kirjutas: samas vaata mis numbrid siia pannakse
https://vs.lkf.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INFO...?plang=EST
wtf???
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#19
Tere jälle!
Täna siis sain niipalju teada et töökoda ei leia sellist stanget ja arvavad et saavad ää parandada ilusti.
Muidugi ei usu ma et selle enam korralikuks saab aga noh..
Ja nad pidid kindlustusele pakkumise tegema et kokku koos remondiga 10k eeki...?
Eks näis mis kindlustus asjast arvab,niikaua saan veel mõelda ja kui tuju tekib, nõuan ikkagi tervet originaal Zenderit omale...
Lihtsalt hetkel huvi mis ja kuidas saama hakkab...
Eks hoian siinset rahvast ka kursis...

Tüdinenud Priit
Eino tore küll....

Enne oli kõige odavam 190 aut 15000.- eeki.
Nüüd nagu kiuste keegi 7000.- eegiga samasuguse nagu mul üles pannud a24-ja...Eusa_doh
Krt enne oleks lootus miskit rahagi ehk saada old siis nüüd vist miskit ei saa....
Muidugi sellel pole ühtegi spoilat ja ei käivitu ega midagi...
Ikkagi jama...
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
#20
Hetkel seis siis selline et teevad korda masina.
Näis kuidas stange lappimine edeneb...
Erilist usku pole sellesse aga noh vaatame.
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne