Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 260 E 4matic, W124, -87 - Harry
#21
Vahepeal on midagi auto juures tehtud, kuid pole väga uuendanud. Ostsin ära uue autom.kasti ja el.akende tarvikud. Momendil peaks enamvähem kõik varuosad olema kogutud, et auto valmis saada.

Lasin välja autost kõik mahlad ning eemaldasin väljalaske terves ulatuses. Kahjuks jäi aega väheseks, seega ei saanud kardaani veel lahti.

[Pilt: 42253-DSC05313.JPG]

[Pilt: 98949-DSC05315.JPG]

Väljalaset eemaldades, murdus taguminepütt ära. Aga seda juhtub ja eks ta tuleb lihtsalt tagasi keevitada.

[Pilt: 85682-DSC05306.JPG]

Plaan on siis hetkel kast koos mootoriga välja tirida ning teha kastivahetus. Hetkel on küsimus selles, et kas 4maticu ja tavalise kasti võllid on ühesugused.
Vasta
#22
Kas "uus" kast on 4maticult või tavaliselt? Kui 4maticult siis pole probleemi kui tavaliselt siis vaja väike modifikatsioon teha.
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#23
Kahjuks ikka tavalise alt. Ma hetkel muretsen kõige rohkem käiguvõlli pärast jne. Aga ära tuleb kast ju niikunii..seega ma võtan ta alt ja vaatan siis.
Vasta
#24
Ehitamine on raskelt häiritud momendil..

Eemaldasin pildi isiklikel põhjustel.

Kuigi, kohe kohe on mootor koos kastiga väljas. Samas sai ka ilusti paigaldada taha el.aknad ning olen korrastanud igasuguseid pisikesi detaile Smile
Loodan südamest, et aega tuleb juurde ning projekt läheks jälle täiel raual edasi Smile
Vasta
#25
Kes pildil on, projektijuht? Unibrow
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#26
Sa lasid naise garaaži? Ei saa aru mis magnet seal kapoti/mootori peal on, et kõik nö kasslased sinna peale ronivad - isgei siis, kui ase külm on.
Vasta
#27
(29-08-2010, 09:33 PM)Karl Kirjutas: Kes pildil on, projektijuht? Unibrow

Noh, see seletaks ära, miks projekt nii kaua venibBig Grin

Momendil raadio maania oli vaiksemaks keeratud..garaaz just ära koristatud ning kõigil lõbusad tujud = tüdrukud tulid ja ilma pikemalt mõtlemata hakkas ronimine pihta. MB pääses veel suuremast ahistamisest, traktoril nii palju ei vedanudBig Grin

Mõned tõsisemad pildid:
[Pilt: 88438-DSC00081.JPG]

[Pilt: 56962-DSC00085.JPG]

OT: w171 katus: http://pildipark.clubmb.ee/pilt/33882-DSC07032.JPG
Vasta
#28
Oih, autost veel:
* kardaan on lahti
* poollassid on lahti
* voolikud/juhtmed lahti
* kõik mahlad on väljas
* kõik kinnitused on ära puhastatud
* tehtud täielik ülevaade antud projektist ning paberile pandud

Seega, tehtud midagi nagu oleks..kuid ikkagi sigaaeglaselt Sad
Vasta
#29
Auto vaikselt areneb jälle. Kahjuks tuli ette väike probleem. Nimelt, on ühe jaotuskasti torude-ühendustest kinni ja mutter läbi omadega.. Ainuke lahendus, mis hektel peas tiirleb.. on see, et toru läbi saagida, siis mutter lahti saada ja pärast toru kokku joota. Igatahes.. pole midagi parata..selliseid asju juhtub.. Ma isegi usun, et kui see valmis on, siis võiks mootori välja tõsta juba.. kõik padjad ja asjad on igatahes lahti juba Wink
Vasta
#30
Mootor on väljas! Viimaks sai kopp ette ja uus auto tahtis garaaži saada.. Nii.. Ma eriti detailiselt sellest ei hakka rääkima, kuna enamvähem kõik teavad, kuidas see käib. Panen vaid mõned pildid ja väikese idee, et hmmm 2.6L ja 3.0L näevad väga sarnased välja Wink

[Pilt: 57956-DSC_0003.jpg]

[Pilt: 85924-DSC_0005.jpg]

[Pilt: 99872-DSC_0007.jpg]

[Pilt: 44978-DSC_0008.jpg]

[Pilt: 23599-DSC_0010.jpg]

Vot nii.. Vabandan, et pildid sellised udused -- suur kaamera oli toas.
Vasta
#31
see 4-maticu mootor on nii huvitav, tahaks veel pilte nähaBig Grin
Vasta
#32
Tegelikult väga palju muud ei olegi, karter ainult teine, kus siis esimene differ sees asub ja kõikTongue Garaazis pildistamine on mõneti väga väga tülikas, kuna ei taha kaamerat või telefoni õliseks teha.. Mõtlen järgmise korra jaoks midagi põnevat välja ja teen täpsemaid pilte kõikidest momentidestTongue

Hetkel mul muud midagi rääkida ei ole, kui et plaan on soetada kõik uued klotsid ning kettad. Miks? Kuna vanad nägid koledad välja -- ainult MB! Big Grin
Vasta
#33
Mis sellest projektist nüüdseks saanud on ka?
Vasta
#34
Seisab lume all. Plaanisin küll talvel ka selle kallal vaeva näha, kuid ajaga on raskusi + garaazis on väga külm. Karta on, et alles kevadel teen seda edasi ning järgmine talve siis saab 4maticu eripärasi nautida Smile
Vasta
#35
[Pilt: 55967-DSC_0007.jpg]
Vasta
#36
Hetkel saan vaid rääkida, et tõin ära 3.0L mootori. Varsti hakkan uut mootorit ja ka kasti peale panema. Loodame, et vanad kastiga seonduvad probleemid on kadunud ning kõik uued osad sobivad ilusti Smile

Mingi aeg ka lisan mõned pildid. Loodame, et leian aega et projekt jälle käima panna..
Vasta
#37
Icon_eek
Vasta
#38
Mingi aeg jälgisin selle auto saatust koguaeg... Big Grin Harry, kas saab aastakese täis enne uut postitust?
Volvo S60´11
Vasta
#39
Oli mullegi eeskujuks ja jälgisin hoolega auto kulgu.
Vasta
#40
No tegelikult on see selline piinlik teema Big Grin Ma mõtlen selle auto peale koguaeg, aga endal nii kiire ja auto istub Jüris, kus ta pm poliitvang. Nii et ma ei ole ise antud autot mingi aastakse näinud.

Muidugi teil on suht telepaatilised võimed, kuna ma hiljuti lõin rusikaga lauale ja ütlesin, et peab edasi tegema. Hetkel muidugi vb. hüppab hõbedane prioriteedina ette, kuna sõita on vaja. Aga 4maticu esialgne plaan on vaikselt ja rahulikult proovida sõitvaks teha selleks talveks. Sest ma eelmine talv istusin hanges Avantgardiga, ning ütlesin et NEVER AGAIN!

Hetkel on plaan selline:
  1. Poliitika korda ajada
  2. Mootor koos kastiga mingis töökojas lasta ümber vahetada
  3. Mootor tagasi peale ning tuurid sisse
  4. Tuleb külla Jaanus (canyondrift), kes aitaks keretöödega
  5. Siis on sisustus sisse
  6. Ning jääb üle nina või kogu auto värvimine, seda loodan teha näiteks Jaanusega Klubi garaažis
  7. ÜV. ja sõitma!
Põhjus miks ta osaliselt seisma jäi, oli see, et 4maticu vahekastiga oli suur küsimärk, et kas ta ilusti ikkagi sobib teisele kastile. Aga eelmine Talvepäevade üritus, sattusin kokku ühe inimesega, kes kinnitas 100%'iga et kastidega probleeme ei tule ning seal on selline hammasratas või mingi easy-fix-lahendus, kuhu lükkad kasti otsa. Muidugi ikkagi see eeldab, et vahekast tuleb lahtilammutada.

Rääkisin paari töökojaga, et kes viitsiks seda kõik teha nii, et ma saaksin mootori koos kastiga tagasi ja ainult autole peale. Ehk siis kui keegi mäletab, ostsin ma 3.0l mootori ning idee oli 2.6l 4maticu põhi tõsta ümber. Paraku aga Imre rääkis loost, kus hooratas (vist oli hooratas?!) on teistsuguse poltide arvuga jne. Ehk kokkuvõttes ma pean mootorite juurde pääsema, et asja kinnitada.

Ideeliselt sugugi palju teha ei ole, aga kuna mul endal garaaži ei ole ning auto istub minust kaugel, kuhu ma ei taha väga minna, siis jamh. Projekt seisab füüsiliselt, kuid plaanid käivad.

Ma mõtlesin muidu, et ma enda ideedest enne realiseerimist ei räägi, aga demand is high ma vaatan Big Grin Aga projekt katki kindlati ei jää, sest palju on tehtud ja vähe on vaja teha. Küsimus on ainult selles nüüd, et kas ma leian aega ning et kas hõbedane ette ei tule. Hõbedasel on kapott juba varsti ratstyle, seega vaja veidi veermikut hooldada ning värviparandusi teha. Ja siis ma arvan et läheb müüki, kuna mulle isiklikult meeldib ikkagi w124 rohkem. Seega kui müüdud, siis tuleb kiirelt üks w124 asemele, näiteks mingi 3.0l sportline kupee ja ülejäänud papp lendab otse 4maticu tegemisse.

Aga kui kellegil on Jüri, Lagedi või Aruküla kandis garaaži võimalik rentida, siis andke teada Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  S212 E250CDI 4MATIC Ott 18 997 07-04-2024, 11:08 PM
Viimane postitus: Ott
  S212 E350 CDI BlueEfficiency 4Matic - v6sa v6sa 118 19,466 01-04-2024, 10:25 AM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,845 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  X204 GLK350 CDI BlueEFFICIENCY 4Matic Ester 146 54,075 23-02-2024, 02:46 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,411 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  MB 200D 1991, W124 - Haasma Haasma 137 69,585 22-12-2023, 10:54 PM
Viimane postitus: Haasma
  Mercedes-Benz E220d 4Matic, S213, -17, Alkohoolik Alkohoolik 3 650 05-09-2023, 07:37 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz E350CDI 4MATIC, 2011, S212 - Oliver.L Oliver.L 209 161,708 19-08-2023, 05:30 PM
Viimane postitus: jacos73377
  W124, 300D Turbo, 1991 - Priit Priit 254 246,209 06-06-2023, 09:48 AM
Viimane postitus: Priit
Photo MB V250 4Matic Avantgarde 2016 - Hellenbeck Hellenbeck 6 591 11-05-2023, 10:17 PM
Viimane postitus: onu_siim



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne