Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saame kokku ka jutukas
#1
Kes siis messengeri ei kasuta ja ei tea ka kõikide kontakte, siis saame juttu ajada ka spetsiaalses jutukas. Hetkel asi veel ysna algeline, aga töötab.

Aja joooksul ka juurde natuke õpetusi, kuidas mugavam kasutada, samuti ka CGI võimalus.

Asi siis aadressil

www.clubmb.ee/jutukas
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
mis serveri kyljes see apleet käib ?
Vasta
#3
h2x0r Kirjutas:mis serveri kyljes see apleet käib ?


zone.ircworld.org

ja kanal #MBklubi
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
see servu sobib! Smile
RWD or stfu!
Vasta
#5
Seal pole kedagi ju, kanal üldse regatud on?
Vasta
#6
Tundub et kanal ei ole regatud ja inimesi seal ka ei ole. Sad
Vasta
#7
loogish et seal ei ole inimesi, siinne rahvas käib tööl ja omab päriselu, (selles mõttes et seljuhul peaks kokku leppima ajad mil seal jutustamas käia, niisama ei ole seal ju kedagi. teen ettepaneku et ntx kell 20.00-21.30 mersufoorumlased istuvad seal ja arutavad asju (kellaaeg võib ka muulajal olla). muulajal on jutukas tühi (või kes tahab see kasutab). selles mõttes et kellelgi pole ju aega koguaeg jutukas vahtida
OMG! MB rush! KEKEKEKEKEKEEKEKEKE!!!
Vasta
#8
Huakanimasta Kirjutas:loogish et seal ei ole inimesi, siinne rahvas käib tööl ja omab päriselu, (selles mõttes et seljuhul peaks kokku leppima ajad mil seal jutustamas käia, niisama ei ole seal ju kedagi. teen ettepaneku et ntx kell 20.00-21.30 mersufoorumlased istuvad seal ja arutavad asju (kellaaeg võib ka muulajal olla). muulajal on jutukas tühi (või kes tahab see kasutab). selles mõttes et kellelgi pole ju aega koguaeg jutukas vahtida

Ma just hetkel istun seal mõtlesin et ajaks törts juttu ...aga näe ainult siil_päevitab :hump:
Vasta
#9
Ma aegajalt olen ikka kiiganud sinna aga suht vaikus majas on olnud. Krt ma ei jaga selle mirc matsu jälle lahti.. .st kuidas sinna sisse saada.

Edit:tulimeelde, sain hakkama. Tehtud! :bigsmile:
Turbo
Vasta
#10
tegelikult samahästi võib ka msnis multi convo teha...
Vasta
#11
Väga palju on aega mõõdas siin viimasest postitusest. Võiks nagu asja uuesti ellu puhuda. Äkki on inimestel natukenegi rohkem aega Wink
MB w124 200D 86a 2,0 diisel 53kw helesinine

vajadusel tel. 55604444
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne