Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tagumine külg maas
#1
Tere
Juhtus jälle jama. Nimelt on vajunud tagumine vasak pool tunduvalt rohkem allapoole kui parempoolne või siis vasputpidi - parem tagumine külg on liiga üleval. Auto näeb suhteliselt naljakas välja. Kas keegi oskab öelda, milles võiks olla asi?
Auto on MB W210
Vasta
#2
Tangi paak täis :biggergrin:

Aga muidu võiks arvata, et vedru näiteks katki. Kas koliseb kah?
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#3
Smile paak on pidevalt täis ja vedru justkui ei ole katki. Kas vedru saab äkki lihtsalt ära väsida?
Vasta
#4
Vedru vast ei saa. Ega sel masinal mõnd nivood/õhkvedrustust pole? Nood võiksid küll teatud tingimustel nii käituda...

Mõni hoob või puks pole surnd/kõver?

Ei kolise ega kisu?

Naabrimutti pole alla ajanud? :lol:
Vasta
#5
v6sa Kirjutas:Vedru vast ei saa. Ega sel masinal mõnd nivood/õhkvedrustust pole? Nood võiksid küll teatud tingimustel nii käituda...

Mõni hoob või puks pole surnd/kõver?

Ei kolise ega kisu?

Naabrimutti pole alla ajanud? :lol:

Arvad, et naabrimutt siiani vedru vahel? Kas stabika kondi purunemine ka seda mitte teha või?
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#6
OT on/

Ei, mutt oleks ilmselt liiga pehme. Aga luuavars võib olla viltu vedru vahel...

Tegelikult olen korra Škodarozetsiga sarnase situatsiooni üle elanud. Talvel libisesin teelt välja võpsikusse ja miskine oksarisu oskas ennast vedrukeerdude vahele ajada. Oli kah auto naljakalt vildakil. Aga see oks andis endast häälekalt märku ja läks varsti puruks...

OT off/

Kui räägime stabilisaatori vardast, siis selle purunemine ei mängi seisval autol mingit rolli. Liikuval autol jah, kaldumine on mehine :lol:

Kas see viga tekkis järsku või on mingil moel progresseerunud?

Ikka küsin: koliseb või muud moodi häälitseb?
Vasta
#7
Tänan vastuste eest. Mingit erilist kolinat seal küll tähele pole pannud ja naabrimutad on vist ka alles, kuigi neid rivistanud hiljaaegu ei ole...
Kõik tundub nagu täiesti korras olevat ja ei ole ka erilist kiskumist tähele pannud. Ilmselt liigitub mõste: "anomaalia" alla
Vasta
#8
ei - see liigitub selle alla, et auto tuleb üles tõsta!
...
Vasta
#9
Smile olen autot juba mitu korda üles tõstnud ja pole veel tuvastanud, et seal midagi korrast ära oleks
Vasta
#10
ma mõtlesin et mõni spetsialist ehk... või on auto käinud spetsialistide käpa all ja nemadki pole viga leidnud?
...
Vasta
#11
Väike veermikukontroll ja sillastend spetsialisti käe all selgitaks tõe.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Ilmselt pean minema veermikukontrolli jah, sest olen seda üle vaadanud ise ja olen lasknud seda teha ka kahel erineval spetsialistil. Igal juhul tänud vastanutele.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w211 tagumine kojamees Laur 31 18,893 26-06-2017, 10:16 AM
Viimane postitus: kait
  OM602-l rihmapinguti poldi keere maas kadjakas 3 3,397 05-08-2014, 07:30 PM
Viimane postitus: hannes_s
  w124 tagumine nivooamort jossv 8 7,248 27-07-2013, 02:42 PM
Viimane postitus: michael78888
  K:tagumine käik ei tule välja. marko9bbb 8 5,858 09-02-2009, 10:47 PM
Viimane postitus: Allarr
  Paisupaagi kork maas praetor 7 4,237 16-04-2007, 11:26 PM
Viimane postitus: praetor
  Atm. käigukast, tagumine käik puudu vava 5 4,164 27-03-2007, 10:31 PM
Viimane postitus: martiini
  Ratta poldil vint maas. sm. pelle 9 5,493 23-03-2007, 06:37 PM
Viimane postitus: sm. pelle



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne