Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mix manuseid ei saa enam lisada
#1
mix siis ei ole enam võimalik manuseid postidele lisada, tean et vanas foorumis oli se suur prbobleem, aga siis se ju töötas!!!
Vasta
#2
Unustasin kirjutada, et ainult klubi liikmed ja adminnid saavad manuseid uploadeda
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Tore, sooviks siis liituda klubiga ja võib-olla saaks vastuse ka klubi fliiside kohta, kaugel asi on? Tänan.
Vasta
#4
dinho Kirjutas:Tore, sooviks siis liituda klubiga ja võib-olla saaks vastuse ka klubi fliiside kohta, kaugel asi on? Tänan.


Liitumiseks täida avaldus www.clubmb.ee lehel ja fliisidega on hetkel nullseis, kuna mingid probleemid olid.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#5
Kas asja on siis muudetud. Ma pole veel küll klubi liige, aga varemalt ma igatahes sain pilte üles panna. Tahtsin just lisada huviliste autode alla paar uut pilti oma autost, aga ei saanud. Kas poleks mitte parem kui kõik saaksid manuseid lisada? Mind näiteks huvitavad küll kõikide mersuomanike autod ja nende pildid, ka nende omad, kes liikmed pole.
Vasta
#6
martin471 Kirjutas:Kas asja on siis muudetud. Ma pole veel küll klubi liige, aga varemalt ma igatahes sain pilte üles panna. Tahtsin just lisada huviliste autode alla paar uut pilti oma autost, aga ei saanud. Kas poleks mitte parem kui kõik saaksid manuseid lisada? Mind näiteks huvitavad küll kõikide mersuomanike autod ja nende pildid, ka nende omad, kes liikmed pole.

On olemas linkimise võimalus, mida kõik kasutada saavad.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
See võimalus on olemas jah, aga seda on ebamugavam kasutada. Kas sellel, et ainult liikmed pilte panna saavad on mingi kindel põhjus ka?
Kõigest huvi pärast küsin, ei hakka midagi peale suruma ega millegi vastu protesteerima, foorum siiski ju liikmete oma.
Vasta
#8
martin471 Kirjutas:See võimalus on olemas jah, aga seda on ebamugavam kasutada. Kas sellel, et ainult liikmed pilte panna saavad on mingi kindel põhjus ka?
Kõigest huvi pärast küsin, ei hakka midagi peale suruma ega millegi vastu protesteerima, foorum siiski ju liikmete oma.


Noh loogiline ju on, et liikmetele antakse rohkem õiguseid, kui huvilistele. Üldiselt peame ja teemegi tulevikus veelgi rohkem vahet MB Klubi liikmel ja niisama huvilisel, et liikmekolemisel ka suurem mõte sees oleks.

Ja kui vaatad muid foorumeid, siis väga vähestel on olemas uploademise võimalus.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
Indrek Kirjutas:On olemas linkimise võimalus, mida kõik kasutada saavad.
kuda see linkimine veel käibConfusedilly: olen pannud linke ja siis proovinud kas link töötab, töötab küll aga lingib alati microsofti kodulehele
Vasta
#10
Markko Kirjutas:
Indrek Kirjutas:On olemas linkimise võimalus, mida kõik kasutada saavad.
kuda see linkimine veel käibConfusedilly: olen pannud linke ja siis proovinud kas link töötab, töötab küll aga lingib alati microsofti kodulehele

Siin  kõik kirjas.
Vasta
#11
Indrek Kirjutas:
martin471 Kirjutas:See võimalus on olemas jah, aga seda on ebamugavam kasutada. Kas sellel, et ainult liikmed pilte panna saavad on mingi kindel põhjus ka?
Kõigest huvi pärast küsin, ei hakka midagi peale suruma ega millegi vastu protesteerima, foorum siiski ju liikmete oma.


Noh loogiline ju on, et liikmetele antakse rohkem õiguseid, kui huvilistele. Üldiselt peame ja teemegi tulevikus veelgi rohkem vahet MB Klubi liikmel ja niisama huvilisel, et liikmekolemisel ka suurem mõte sees oleks.

Ja kui vaatad muid foorumeid, siis väga vähestel on olemas uploademise võimalus.

Innovatiivsem oleks tegelikult liikmetele võimalusi LISADA, mitte huvilistel neid MAHA VÕTTAUZI

Samas ma eeldan, et otse uppimine võtab pikemas perspektiivis kõvasti serveri kettaruumi + koormab bandwidthi, mis ka MAKSAB RAHA, mistõttu huvilisele seda teenust pakkuda pole mõtet. Aga nii võikski asja ju põhjendada:cool_rsvd:
Vasta
#12
Kui nii vötta siis vöiks ainult avalduse kirjutamise avatuks jätta ja köik regaks ennast klubis ära.
Mujale lihtsalt kirjutada ei saa ja lugeda saab pealkirju.
Klubi kasvab ja raha tuleb.
Welcome to Estonia AS



Pelgalt minu arvamus.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  kuidas ma saaksin kuulutusele lisada pildi alex772 2 2,876 08-07-2009, 05:46 PM
Viimane postitus: marek
  Kuidas arvutist faili lisada posti? Nustu826 1 2,392 28-01-2009, 07:07 PM
Viimane postitus: R129
  kuidas siia foorumisse manuseid lisada elts1987 6 3,363 21-07-2007, 02:22 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  kuis tuu saa ollaq? robix2 10 4,741 19-05-2006, 08:41 PM
Viimane postitus: Rasmus



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne